מידע שימושי מה עדיף- חדר ארונות או ארון בכל חדר??

עיר שהיא עולם

כתיבת עבודות בי איי
מה אומרים?
ואם יש לכם חדר ארונות-
איך זה נראה? (אשמח לתמונה)
האם אתם מרוצים?
וכל מידע שיש לכם בנושא.
תודה!

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
לאמא שלי יש חדר ארונות ולמעשה בסוף היא גם שמה ארונות ברוב החדרים זה לא באמת מחליף לה... כן נח לה שיש ארונות שלא תלויים בחדר ספצפי כי היא בשלב שמארחת
אבל לכתחילה היתה מעדיפה יותר מקום בחדרים בשביל הארון מאשר את החדר ארונות

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
מה שזכור לי- לבנות יותר נח שהן מתארגנות שיש ארון משלהן בחדר שלהן
ולבנים הקטנים- אם מארגנים אותם בבוקר יותר נח שהבגדים זמינים בחדר
אשאל אותה יותר מפורט אם זה יעזור

שומרת החומות

משתמש מקצוען
אני עשיתי חדר כביסה עם קרש גיהוץ פתוח
ובנוסף ארונות לבגדים לא רלוונטיים לשוטף כמו בגדי ים גלגלים תיקים/ צעיפים כפפות וכו
מצעים
מגבות
שמיכות שלא בשימוש שוטף
וכל מה שלא קשור לחדר ספציפי כמו מברגה מקדחה כלי עבודה

בחדרים עצמם ארונות קטנים לפי הצרכים הספציפיים של אלו שבחדר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה