כללי מה מובן יותר?

בר מזל

משתמש צעיר
עימוד ספרים
בראשון נראים יותר במה המדובר
צריכים לתת רוח הרצוי בין השורות (לדוג' לפני תיבת קטלוג שקאי אלמטה וכו')

MHstamp

משתמש רשום
הראשון.

הוא מדבר לכל מי שריח צבע מדגדג באפו.
מה שצורם כנראה, וגורם להתלבטות זה הצבעוניות המעיקה שלו.
קצת חנוק ודחוס עם ריבוי האלמנטים והצבעים המלוכלכים.
לנסות לשנות את צבעוניות הרקע, במיוחד, וטיפוגרפיה קצת יותר מרשימה, לא תזיק.

השני פשוט מפספס את קהל היעד בויזואל, ובאוירה הממוחשבת שלו, עבודות יד, לא?

אלף ריש

משתמש רשום
לדעתי הראשון ממש מוצלח
(איני אוהבת את המסר בשני, כי כפי שאני מכירה אנשים לא אוהבים שמדברים אליהם למצפון בצורה כ"כ גלויה, ועוד לנושא שלא כ"כ מוחלט,
לדג' אם אין לי להשקיע כעת בקורסים, אז אני מזלזלת במתנת שמים?!) אפשר אם רוצים להעביר את המסר בצורה סמויה יותר וחכמה יותר
הראשון כפי שהזכירו מושך את אוהבי האומנות למינהם - - ושוב - בלי להכריח...:rolleyes:

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
גם אני מצטרף להנ"ל.. הראשון ללא ספק ואם היה אפשר תמונה קצת יותר מתאימה, רצוי ומומלץ!

מעשה אבותי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם אהבת את הרעיון של השני,
אפשר אולי לקחת תיבת דואר בודדת חמודה (על עמוד) כמו בציורים, להוסיף לה נוף ציורי (פסטורלי כזה)
ובמקום הרעיון של תיבת האוצרות, ללכת על "משהו טוב מחכה לך בתיבת דואר"

תיבה ברעיון הזה: (כמובן יפה וציורית יותר)

קבצים מצורפים

• תיבת דואר.jpg
    KB 73.1 · צפיות: 5

הסטודיו

משתמש פעיל
לדעתי האדום חשוך מייד צרי צהוב במקום אדום באותיות זה לא ציור זאת מודעה פרסומית
חוץ מזה הכל מהמם

cmyk

משתמש צעיר
נכתב ע"י Shia;313443:
למען האמת, גם הראשונה לא מושכת אותי במיוחד.
מראה של מכחולים בצנצנת אולי מסקרן במידה מסויימת אבל אין בו תמריץ משמעותי שיעודד אותי להירשם לקורס.
לעומת זאת, ציור שמן מוצלח, ישפיע עלי במידה רבה יותר.

תמריץ? הרי מדובר במודעת פרסום לקורס, והצנצנות בולטות במיוחד, אף אחד לא יחשוב שמדובר במשקאות חריפים - -

כתבת שציור שמן מוצלח ישפיע עליך - - אולי תואיל להסביר מה זה ישפיע ולמה?

רותי ארליך

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
D I G I T A L
השני יותר מעוצב, אבל זקוק לשיפוץ
הפונט של הכותרת, העיצוב וגם האדום קצת מדכא
אולי גם אפשר לתת שם תמונה יותר מושכת
אבל יש בו רעיון מוצלח, לעומת השני שהוא מידע אינפורמטיבי אין בו משהו מושך

raktov1

משתמש רשום
דעתי-הראשון..
יש בו משהו יותר פשוט, מעביר את המסר בצורה נעימה לעין..

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י cmyk;313837:
תמריץ? הרי מדובר במודעת פרסום לקורס, והצנצנות בולטות במיוחד, אף אחד לא יחשוב שמדובר במשקאות חריפים - -

כתבת שציור שמן מוצלח ישפיע עליך - - אולי תואיל להסביר מה זה ישפיע ולמה?

כשאראה מול עיני ציור שמן משובב נפש, תתעורר בליבי התפעלות מיופיו של הציור, ובמקביל, כמיהה לרכוש את הכישורים והידע הנדרשים כדי ליצור יצירה כזו.
זה התמריץ.

כשאני רואה מכחולים, לא מתעורר אצלי חשק מיוחד ללמוד להשתמש בהם, הם לא מדברים לליבי, לא מעוררים את רגשותי... (אולי אפילו מרתיעים אותי במידת מה)

דוגמה אחרת להמחשה:
אם יתקיים קורס ללימוד תוכנת תלת מימד, מן בסתם תופיע במודעה הדמיה תלת מימדית מרשימה במיוחד שתעורר את התפעלותו של הצופה ותדרבן אותו להירשם כדי ללמוד להפיק הדמיות דומות.
תהיה זו טעות להציג את מסך העבודה של התוכנה ולספר למתבונן שבקורס הוא ילמד להשתמש בתוכנה המפחידה הזו.

גרפוטו

משתמש מקצוען
תודה לכל המגיבים,
הצבעים נבחרו לפי הלוגו
מסר המודעה- משהו מחכה בדואר, ולא חוגי ציור, יש שם הרבה אומנות, וחוגים גם ללא ידע, רק לרוצות ליצור תמונה יפה לסלון.
התמונה של המכחולים לקוחה מהפרוספקט שיחכה להם בתיבת הדואר.
שיעה- תגובותיך חריפות.... אבל ברגע שנשים תמונה טובה של ציור מעניין, אנו סוגרים את עצמינו על ציור, ויותר מזה על סגנון ציור מסויים,(-משי או שמן, מה שנשים בפרסום) והיום, אם אתה מתמצא הרבה עובדים על כל הדברים מסביב רק לא על הציור, ( המשך תמונה, מסגור מעניין, עיצוב קירות וכו'), לכן היה לי עניין למשוך תשומת לב, רב האנשים היום 'מחפשים אוצרות'... ולדעתי, הם ישקעו עוד כמה שניות לראות מה האוצר שמחולק היום בעיתון, והשגנו את מטרתינו.
בכל אופן בשל הערותיכם עשינו שינויי במודעה, הלכנו כן על זו עם התיבות, שיננו מעט בנוסח, והגדלתי את התיבות, שיהיה מעט תיבות ויראו את המכחולים שבפרוספקט מציצים...
תודה לכולם, עזרתם לנו. בהצלחה לכם

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
א. נראה שבתמונה יש רק מכחולים וצבעים, אם כן, במה זה עדיף על ציור?

ב. אפשר לשים ציור עם מסגרת מעניינת.

ניצן

משתמש פעיל
לדעתי הראשון יפה ומתאים, כי הפליירים שבתיבות נראים מוזר בכיוון או משהו כזה, אני הייתי נדלקת על הראשון.

קווי מתאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
אפשר לראות את התוצאה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה