השקעות נדל"ן מה לעשות עם מיליון וחצי מזומן?

D

Deleted member 107321

אורח
אני אפרט יותר מה אני מחפש.
אני מחפש נכס שהמזומן יוזיל את הערך בצורה משמעותית.
לדגו' נכס שא"א לקחת משכנתא מסיבה כזאת או אחרת.
או נכס שהבעלים צריך מזומן ולחוץ למכור ולכן מוזיל בצורה משמעותית (בעבר קניתי דירה כזאת ב20% פחות ממחיר השוק).
טאבו משותף, חשבת?

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נו נו..
בשו"ע שלי זה לא כתוב.
המון המון דברים לא כתובים בשולחן ערוך
איך החזון איש אמר פעם יש דברים שכתובים ליהודי בלב
יש מצב שאצלך זה לא כתוב בלב
אין מה להתווכח בנושא

הנשר הגדול

משתמש צעיר
אם זה להשקעה להשכיר שם תבדוק אם יש שם הגירה שלילית או חיובית ותבדוק אם יש שם אנשים קשים שלא ישלמו וכד' תבדוק פרויקטים עתידיים שישביחו את הנכס לדוגמא הרכבת שעושים במרכז תקנה בערים שבמיתון הערך לא ירד שם כי יש ביקוש ואין פוטנציאל בניה (בדימונה לא שם במיתון הערך ירד כי יש את כל המדבר להתפרש עליו) תבדוק סביבה ביטחונית (ליד שכונות ערביות בירושלים) תבדוק לפי סוג אוכלוסיה עתידית (לדוגמא נוף הגליל שמשווקים עכשיו חזק יהיה עוד כמה שנים מאה אחוז ערבי)

מלך נדל''ן

משתמש צעיר
@ספרנוביץ יש מוכרים של דירות מחיר למשתכן שמחפשים הרבה מזומן , ויש כאלה שרוצים לא לשלם מס שבח ומוכנים להוריד סכום משמעותי תמורת מזומן כך שכבר בזמן שאתה קונה זה מתחת למחיר השוק ואתה עושה את הרווח בקניה עוד לפני עליית ערך שיהיה עד שתמכור
יש לי כרגע מישהו כזה אם אתה רוצה תיצור איתי קשר
בהצלחה

שולמן נדל"ן - חריש

יעוץ. מכירה. השכרה.
מנוי פרימיום
או נכס שהבעלים צריך מזומן ולחוץ למכור ולכן מוזיל בצורה משמעותית (בעבר קניתי דירה כזאת ב20% פחות ממחיר השוק).
מוזמן לחריש
יש דירות שניתן לקחת משכנתא רק עם הסבת ערבויות למשל בשכונת בצוותא
זאת אומרת שאפשר לקבל משכנתא עד התקרה שהמוכרים לקחו בזמנו והם לחוצים למכור
ועוד המון הצעות
ברוכים הבאים

צדי

משתמש פעיל
זה שעזר לי הביא לי נכס ב37 (!!) אחוז פחות

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

וילה בצפת

משתמש פעיל
היה פה עכשיו אצלנו בשכונה אחת לפני גירושין והנכס היה בדרך לכונס השמאות עליו היא באזור 1.4 והערך בשוק לפחות 1.5 והם הסכימו במזומן 1.2 כמה ניסו להתארגן אבל זה נכנס לכונס בסוף יש הרבה דברים כאלה צריך לברר להיות בקשר עם מתווכים בכל מקום לנדנד להם להבטיח להם עוד כסף בצד קצת שיביאו לך זריז וזה שווה את זה
לגבי מי שכתב דירה מסובכת עם משכנתא לא כדאי כי יותר קשה למכור אותה צריך נכס סטנדרטי

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה