התייעצות מה לובשים לילדים בחול המועד?

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אל תשכחו ש5 ימים חול המועד + חג ראשון ואחרון
איך בדיוק בגדים חגיגיים ל9 ימים?
בגיל הזה אפשר לכבס וזה 8 ימים לא 9
אני מלבישה חגיג עד שנגמר הבגדים חוץ מאחד לחג השני, ויום חול חדש, לחג השני מכבסת בגד אחד לפחות, אלא אם כן נגמרו כל הבגדים קודם (שנתיים ו5 חודשים)

sllg

משתמש צעיר
אני מלבישה לילדים בחוה"מ יום חולי עם טאצ' קצת אלגנטי,
חולצות טריקו לבנות, אבל עם סנדלים ומכנס רגיל.

H. Clin

משתמש מקצוען
גם לי זה הפריע אבל אז החלטתי שזה כנראה טעות הקלדה והיא התכוונה לכתוב "מה לובשים הילדים בחול המועד" ובטעות יצא לה ל' במקום ה'.

לחמניה טריה

משתמש פעיל
טוב אוקי אני יודעת שצריך לומר מלבישים
לא חסידית ולא דוברת אידיש..
בהודעה הבאה כתבתי להלביש,
בעיני זה סוג סלנג כזה : "מה ללבוש לילדים? " וכדו'
אפשר להמשיך הלאה
תודה על התגובות, זה ממש נראה תלוי סגנון
חלק זה ברור יומחול וחלק ברור חגיגי
נקמבן משהו...
תודה

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
ליטאים קלאסי,
בגדי יום חול, אם יש לך משהו "לבוש" יותר ,
נגיד לבנים חולצה מכופתרת (צבעונית) אז עדיף, ובנות משהו משודרג יותר(נגיד שכפץ מתאים לשמלה, יש לקנות בשיין נעלי מוקסים במקום הסניקרס... או משהו בכיון)אם לא, לובשים מה שיש... אם יוצאים לפארק או גינה אז בגדי יום חול רגילים,
בנים - שהולכים לשמחות בית שואבה, מגיל מסויים (משהו כמו 7-8-9) חולצה לבנה (לא מבינה מה יפה בזה יותר - אבל זה מה שמקובל) ,
בנים מעל בר מצווה - מראה שבתי ... (דהיינו חליפה עם עניבה... )

בני ברקים...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ליטאים קלאסי,
בגדי יום חול, אם יש לך משהו "לבוש" יותר ,
נגיד לבנים חולצה מכופתרת (צבעונית) אז עדיף, ובנות משהו משודרג יותר(נגיד שכפץ מתאים לשמלה, יש לקנות בשיין נעלי מוקסים במקום הסניקרס... או משהו בכיון)אם לא, לובשים מה שיש... אם יוצאים לפארק או גינה אז בגדי יום חול רגילים,
בנים - שהולכים לשמחות בית שואבה, מגיל מסויים (משהו כמו 7-8-9) חולצה לבנה (לא מבינה מה יפה בזה יותר - אבל זה מה שמקובל) ,
בנים מעל בר מצווה - מראה שבתי ... (דהיינו חליפה עם עניבה... )
לגמרי

Rachely's

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לא בדיוק
חסידים בגלאים האלה לובשים יום חול חדש או סתם בגדים יותר יפים ופחות שחוקים אבל ממש לא שבת
צאלמרים לובשים סטים משפחתיים יום חול לכולםםםםםםםםםםםם אותו דבר
וליטאים לובשים לבן (לא בהכרח שחור לבן אבל חולצה לבנה)
לפחות באזור שלי...

בני ברקים...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לא בדיוק
חסידים בגלאים האלה לובשים יום חול חדש או סתם בגדים יותר יפים ופחות שחוקים אבל ממש לא שבת
צאלמרים לובשים סטים משפחתיים יום חול לכולםםםםםםםםםםםם אותו דבר
וליטאים לובשים לבן (לא בהכרח שחור לבן אבל חולצה לבנה)
לפחות באזור שלי...
כנראה ככה זה באזור שלך... אצלנו לא ממש
שוב, ליטאים לובשים לבן למה? לא לטיול/ גינה/ פארק וכו' אלא לשמחות בית השואבה, כשמתארחים או מארחים וכיו"צ לפחות אצלנו ככה
אבל זה לא משנה כל אחת לפי מה שהיא מרגישה ורוצה... אחת בטוח יום חול אחת בטוח שבת

איזה גילאים?

בני ברקים...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
זה שירד גשם לא אומר שיהיה קר.
ממתי קר בסוכות?
כמעט כל שנה יורד גשם כזה או אחר בסוכות.
אבל קור??? בסוכות???
היא לא אמרה שיהיה קר... כן צריך להתארגן ולדעת את זה בכל מיני נושאים... גם בבגדים בגלל שחולצה דקהה עם שרוולים קצרים לא כל כך מתאים - וזה לא דיון כאן...

אולי מעניין אותך גם...