דרוש מידע מה להכין באסיפת הורים רעיון?

963SHIRA

משתמש פעיל
לא אני עשיתי....
אחותי שהיא גננת שלחה לאמא שלי (גם גננת....)
ואמרה לי שמה שהיא שולחת זה רק דברים שאין בעיה להשתמש
זה רק רעיונות, אין לי קבצים פתוחים
אפשר להשתמש בכיתוב.
בהצלחה!!
איזה יופי תודה.

אולי בשנה הבאה בעז"ה השנה זה כבר מאחורי...

ניק 8129

משתמש מקצוען
לא הבנתי למה חיפשת
מתנה מהילדה לאמא או להפך....
כי יש פה באשכול גם וגם...

חמחם

משתמש מקצוען
לפני כמה שנים הכנו שרשרת לילדה
כל אמא יכלה לעצב בטעם שלה
הילדה קבלה כשהיתה אמא של שבת
גם שמנו שוקולד במגירה כי קשה לחכות לקבל את השרשרת

פיגלה

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אני גם גננת ומחפשת איזה תוכנית משהו לעשות אסיפת הורים,
אני עושה מצגת, ושנה שעברה צילמתי את העיניים של הילדות וכל אמא הייתה צריכה לחפש את העיניים של הבת שלה ולהתיישב לפי זה.
מחפשת עוד רעיונות כאלו, למי יש?

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מוצלח ביותר

רחל כהן 052

משתמש פעיל
באותו נושא....
אני צריכה דברי פתיחה מענינים כדי לפתוח איתם את האסיפה.
ממש דחוף לי, יש למישהיא רעיון?

963SHIRA

משתמש פעיל
אני בדר"כ מקריאה הקראה שקשורה לנושא האסיפה.
ואז אני מראה מצגת על סדר היום בגן או תמונות של הילדים ומדגישה את הדברים החשובים.

א. נח

משתמש רשום
היי
אני בדר"כ מקריאה הקראה שקשורה לנושא האסיפה.
ואז אני מראה מצגת על סדר היום בגן או תמונות של הילדים ומדגישה את הדברים החשובים.
אפשר אולי את המספר שלך
אני רוצה לשאול אותך משהו בהקשר למשהו שרשמת בנושא שהוא כבר נהול

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מחפשת רעיון לאסיפת הורים.
משהו שהילדים יכינו לאמא
כיתת תקשורת רמה בינונית גילאי10-13
רעיון בוגר ומכבד יש?
יעזור לי מאוד תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה