עזרה מה להביא למסיבת חנוכה חלבית? הבו רעיונות

אביגילושש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
הי,
אשמח לשמוע מכל הפרוגיסטים מה אפשר להביא למסיבת חנוכה חלבית?
אוכל, תוכניות, קינוחים וכו'...
תודה רבה
מחכה לתשובות:):)

מצוי

משתמש מקצוען
פשטידות, מוקרמים - פסטות תפו"א רביולי. סלטים +גבינות מלוחות
פלטות גבינה , ירקות חתוכים עם מטבלי שום/אלף האיים
לביבות , דונאטס , מטבלי גבינה, לחם שום , פיצות , בורקסים - במילוי מה שאוהבים .
מלאווח עם זית בתוכו ,
ופל בלגי , פנקייק , קרפ צרפתי - עם רטבים ותוספות כמו שוקולד, חלבה עדשים סוכריות וכד'.
משקאות חלביים - אייס קפה, שוקו חם/קר
כוסיות מוס
עוגות גבינה אישיות .

תכנית -
כל אחד יסובב סביבון , כל אחת מהאותיות תהיה סוג של מטלה מענינת .
1. ספרי סיפור על עצמך .. 2 החמיאי למישהי בלי לומר למי, ויצטרכו לנחש מי וכד'..
והצ'ופרים החל ממטבעות שוקולד וכלה במה שטוב לכם..
מצגת משפחתית .
משחק רביעיות משפחתי .
קליקרים משפחתי - כיף מאד .

אביגילושש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
פשטידות, מוקרמים - פסטות תפו"א רביולי. סלטים +גבינות מלוחות
פלטות גבינה , ירקות חתוכים עם מטבלי שום/אלף האיים
לביבות , דונאטס , מטבלי גבינה, לחם שום , פיצות , בורקסים - במילוי מה שאוהבים .
מלאווח עם זית בתוכו ,
ופל בלגי , פנקייק , קרפ צרפתי - עם רטבים ותוספות כמו שוקולד, חלבה עדשים סוכריות וכד'.
משקאות חלביים - אייס קפה, שוקו חם/קר
כוסיות מוס
עוגות גבינה אישיות .

תכנית -
כל אחד יסובב סביבון , כל אחת מהאותיות תהיה סוג של מטלה מענינת .
1. ספרי סיפור על עצמך .. 2 החמיאי למישהי בלי לומר למי, ויצטרכו לנחש מי וכד'..
והצ'ופרים החל ממטבעות שוקולד וכלה במה שטוב לכם..
מצגת משפחתית .
משחק רביעיות משפחתי .
קליקרים משפחתי - כיף מאד .
אני מרגישה שרק לעשות לייק לא באמת יראה את ההערכה שלי על התגובה שלך!!
את אלופה!!!!
תודה רבה:love:
רעיונות יפים ממש!!!!!!

כוס קקאו

משתמש סופר מקצוען
בשנה שעברה עשינו משהו שונה
חיבת לומר שזה היה חלומי.
ביגל טוסט
אפינו ביגל טוסט
ושמנו על השולחן מיליון מלויים מכל הסוגים.
כל אחד מילה לו את הביגל כפי שהוא אוהב, סוגי גבינות, ירקות סלטים וכו'
הבאנו 6 טוסטרים וכל אחד אפה לעצמו. תוך כדי שירה וריקודים.
חייבת לומר שזה בעצמו היה תוכנית.

יומיום

משתמש צעיר
לחובבי הירקות- סלטים בהרכבה אישית +לחמיות שום ופיתות בצל.
אנחנו קנינו קופסאות חד פעמיות לסלט אישי. זה עם המכסה המתעגל...
ואז היה סוג של דוכן עם כל טוב העולם...
ירקות- חסה, כרוב לבן וסגול. בצל ירוק,לבן וסגול, מלפפון חתוך, פלפלים בשלושה צבעים,עגבניות שרי זיתים ירוק ושחור.
גבינות מלוחות חתוכות ועוד ועוד...
ככל העולה על רוחכם...
וכמובן א"א להשמיט את המטבלים. הכנו כמה סוגי מטבלים- בכמה צבעים וטעמים.
היו גם כוסיות קטנות אישיות וכל אחד יכל לבחור לו במטבל שונה ואישי...
היה מושלם!!!
משביע בריא ומגוון!

♥️Michal

משתמש חדש
לגבי תוכנית-
להכין מצגת עם תמונות מכל מיני מקומות בבית ולחתוך חלק קטן מהתמונה והמשתתפים בתוכנית צריכים לזהות איפה זה נמצא, לדוגמא;
לצלם איזה תמונה מוכרת ולחתוך ממנה אזור קטן ואז המשתתפים צריכים לזהות באיזה תמונה מדובר.....
מקווה שהבנת אותי
בהצלחה!!!

♥️Michal

משתמש חדש
אה ועוד משהו....
קונים הרבה ממתקים קטנים וחמצוצים וכל מה שאוהבים שוקולדים ועוד.... מכל דבר צריך שיהיה לפחות שתיים ומשחקים משחק הזיכרון-
כשהמשתתפים לא רואים מפזרים הכל על השולחן ואז שמים כוסות שתייה חמה על כל ממתק אחד ואז מתחילים לשחק, כל אחד בתורו (אפשר לעשות אולי שכל אחד צריך להגיד משהו) מרים 2 כוסות ואם יוצא לו אותו דבר אז הוא לוקח את הממתק

פ.נ

משתמש מקצוען
אני צריכה תוכנית מגניבה לחנוכה(משהו לע רמה שהרב מבוגרים)

אביגילושש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים

עמ"י

משתמש צעיר
עשינו משחק קליקרים משפחתי עם המון שאלות משפחתיות מגניבות מחוויות משפחתיות
כולל שאלות סקר, מה מעדיפים/אוהבים/ מתלהבים במשפחה.
עוד תוכנית מעניינת, אבל מושקעת - היא בחירות.
מדפיסים קודם על פתקים לבנים שמות של שרים: אוצר, ביטחון, חינוך, בריאות, תחבורה וכו' (עשינו 22...)
כל אחד מקבל את כל הפתקים וצריך לרשום על כל פתק, למי מבני המשפחה מתאים להיות השר המסוים וגם חצי משפט של הסבר למה.
חובה לפרגן תיקים לכל המשתתפים. מותר לכתוב משתתף אחד פעמיים, בתנאי שכבר רשמו את כולם.
במרכז השולחן יש קלפיות עם כל השמות של התיקים (אפשר מושקעות מקופסאות נעליים, אפשר אפילו צלחות חד פעמיות.) כל אחד שם בקלפי הנכונה את הפתקים המתאימים.
אחר כך לוקחים כל קלפי ומקריאים את השמות והנימוקים. יש הרבה צחוק ואווירה.
מקבל התיק הוא כמובן מי שזכה בהכי הרבה קולות.
אפשר גם לשחק ברשימת 'בא לי'.
מחלקים דף עם הכותרת: בא לי. (למורמי העם: אני נכסף/ת)
כל משתתף רושם דבר שהוא רוצה או מתחשק לו, מקפל כך שהבא בתור לא יראה מה כתוב שם, והבא בתור רושם מה בא לו.
אפשר לחתום ואפשר אנונימי. כך ממשיכים את כל הסיבוב ואפילו עוד אחד, עד שאין מה לכתוב.
מקריאים ובודקים אם אפשר לממש משאלות ולהגשים חלומות, או לפחות לאחל אותם...
אפשר גם קודם לעשות הגרלה מי יצטרך לממש חלום (נורמלי וישים בבקשה!) של מישהו אחר.
הג'וק שלי הוא:
עוד משחק שאני חושבת שכתבתי אותו פעם באיזשהו אשכול
כל משתתף כותב על פתק ממו בעילום שם: הג'וק שלי הוא...
אוספים את הפתקים האנונימיים ומקריאים
מי שהצליח לזהות ראשון למי שייך הג'וק שהוקרא, מקבל מטבע שוקולד.

מיסיט

משתמש פעיל
אה ועוד משהו....
קונים הרבה ממתקים קטנים וחמצוצים וכל מה שאוהבים שוקולדים ועוד.... מכל דבר צריך שיהיה לפחות שתיים ומשחקים משחק הזיכרון-
כשהמשתתפים לא רואים מפזרים הכל על השולחן ואז שמים כוסות שתייה חמה על כל ממתק אחד ואז מתחילים לשחק, כל אחד בתורו (אפשר לעשות אולי שכל אחד צריך להגיד משהו) מרים 2 כוסות ואם יוצא לו אותו דבר אז הוא לוקח את הממתק
פורסם כאן רעיון זהה כשבאחד הכוסות לשים שטר של 200 בודד זה יאתגר למצא את הזוג, (שלא נמצא)

פ.נ

משתמש מקצוען
עשינו משחק קליקרים משפחתי עם המון שאלות משפחתיות מגניבות מחוויות משפחתיות
כולל שאלות סקר, מה מעדיפים/אוהבים/ מתלהבים במשפחה.
עוד תוכנית מעניינת, אבל מושקעת - היא בחירות.
מדפיסים קודם על פתקים לבנים שמות של שרים: אוצר, ביטחון, חינוך, בריאות, תחבורה וכו' (עשינו 22...)
כל אחד מקבל את כל הפתקים וצריך לרשום על כל פתק, למי מבני המשפחה מתאים להיות השר המסוים וגם חצי משפט של הסבר למה.
חובה לפרגן תיקים לכל המשתתפים. מותר לכתוב משתתף אחד פעמיים, בתנאי שכבר רשמו את כולם.
במרכז השולחן יש קלפיות עם כל השמות של התיקים (אפשר מושקעות מקופסאות נעליים, אפשר אפילו צלחות חד פעמיות.) כל אחד שם בקלפי הנכונה את הפתקים המתאימים.
אחר כך לוקחים כל קלפי ומקריאים את השמות והנימוקים. יש הרבה צחוק ואווירה.
מקבל התיק הוא כמובן מי שזכה בהכי הרבה קולות.
אפשר גם לשחק ברשימת 'בא לי'.
מחלקים דף עם הכותרת: בא לי. (למורמי העם: אני נכסף/ת)
כל משתתף רושם דבר שהוא רוצה או מתחשק לו, מקפל כך שהבא בתור לא יראה מה כתוב שם, והבא בתור רושם מה בא לו.
אפשר לחתום ואפשר אנונימי. כך ממשיכים את כל הסיבוב ואפילו עוד אחד, עד שאין מה לכתוב.
מקריאים ובודקים אם אפשר לממש משאלות ולהגשים חלומות, או לפחות לאחל אותם...
אפשר גם קודם לעשות הגרלה מי יצטרך לממש חלום (נורמלי וישים בבקשה!) של מישהו אחר.
הג'וק שלי הוא:
עוד משחק שאני חושבת שכתבתי אותו פעם באיזשהו אשכול
כל משתתף כותב על פתק ממו בעילום שם: הג'וק שלי הוא...
אוספים את הפתקים האנונימיים ומקריאים
מי שהצליח לזהות ראשון למי שייך הג'וק שהוקרא, מקבל מטבע שוקולד.
יש לך משהו בסגנון של תוכנית בחירות(כי זה כבר עשינו במישפחה וממש היתלהבו)??
תודה על הרעיונות!!

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
פורסם כאן רעיון זהה כשבאחד הכוסות לשים שטר של 200 בודד זה יאתגר למצא את הזוג, (שלא נמצא)
אפשר גם יותר קטן
עשינו את זה פעם וזה היה ממש מענין צריך לשם לב בתכנון הלוח (אם עושים על לוח) או בסידור הכוסות שיהיה בצורה אי זוגית כמו 5X5 ולא 5X6

רעיון לארוחה כאשר המסיבה ביום חמישי בלילה אפשר לעשות בשרי להביא חלות סלטים וט'שונט הגברים יאהבו יותר כזה דבר

דיני

משתמש מקצוען
משחק קליל ולא מושקע:

מדפיסים על דף שאלות שונות, התשובות הן ספרות
בהתאם לרמת הגילאים - אם זה לילדים קטנים שואלים כמה נרות מדליקים ביום החמישי, כמה ילדים ליהודה המכבי וכו'
או תרגילים בחשבון או כמה ילדים יש למשפחת שוורץ ואיזה מס' דירה גרים אלחדד.
הילדים רושמים את התשובה בשורה שליד כל שאלה
מתקבל מזה מספר טלפון.
מתקשרים למספר (מתאמים מראש עם הבעלים שלו כמובן. רצוי לבחור דמות שמוכרת לילדים - למשל סבתא מהצד השני של חלק מהילדים), והוא מספר למתקשרים איפה מונח המטמון - שזה חבילת קרמבואים או הפתעה אחרת שמוטמנת בבית.

אין הרבה הכנה, המשחק מתנהל מהר, חמוד, הילדים נהנים עד הגג.

עמ"י

משתמש צעיר
יש לך משהו בסגנון של תוכנית בחירות(כי זה כבר עשינו במישפחה וממש היתלהבו)??
תודה על הרעיונות!!
האמת היא שבחירות היה הכי מוצלח
אבל שיחקנו בעוד כמה משחקים מהנים אחרים:
על מה לא מוותרים במשפחה שלנו.
הדבר שלא נוותר עליו במשפחה
כל אחד מהמשתתפים רושם על פתק דבר ייחודי שיש במשפחה שלנו ועליו לא נוותר.
אחר כך אוספים את הפתקים.
יושבים במעגל, וכל משתתף מקבל שני פתקים ומתבקש להכריע על מה משני הדברים הוא לא היה מוותר בשום אופן במשפחה שלנו.
כך מעבירים הלאה, עד הפתק הזוכה
אפשר גם לעשות את זה קצת אחרת. מתיישבים בקבוצה ודנים ומעלים הסברים ונימוקים למה לא מוותרים על דבר ספציפי. כשמחליטים - מעבירים הלאה את הדבר עליו לא מוותרים. כאשר חוזר אלינו פתק שהעברנו - הפתק הזה ניצח, ועל הדבר הרשום בו לא מוותרים.
יש עוד משחק, נשמע פשוט, אבל זכה להתלהבות עצומה.
זוכרים את משחק האישיות שהיינו משחקים בילדות.
עכשיו זה עם כתרים.
מראש מישהו יצירתי במיוחד מכין כתרים לראש של כל אחד עם שם של מישהו שנושא הכתר מכיר, מהעבר, מההווה, משהו מקורי, מצחיק ומשעשע.
כל אחד רואה מה כתוב על הכתרים של האחרים ולא רואה ואין לו מושג מה כתוב על הכתר שעל הראש שלו.
כמובן שהוא שואל שאלות ועונים לו.
המנצח - מי ששאל הכי פחות שאלות עד שהגיע לתשובה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה