מה יכולה להיות הסיבה???

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למה החיישן רדיו של הסטודיו שלי לא עובד?
מה יכולות להיות הסיבות?

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נגמרה לו הבטריה

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
שהאנטנה לא מחוברת.

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני אמנה לך את כל הסיבות שזה יכול להיות ממה שקרה לי אי פעם:
א. כמו שהלו קיטי אמרה
ב.החיבור של הכבל בין הפלאש למשדר רופף
ג.החיבור של הבטריות התעקם או צריך לסדר אותו קצת
ה.המשדר והמקלט לא על אותו תדר ;) (טוב זה היה קורה לי ממש בהתחלה ואז הייתי מתרגזת עד שהאירו את עיני)

אה ותנעלי אותו טוב על המצלמה כי יכול להיות שלא נעלת טוב וזה זז קצת

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י הלו קיטי;1223611:
נגמרה לו הבטריה

לא הקטע שמחובר לתאורה עצמה, אלא מה שמחובר למצלמה. פעם כשלחצו על הכפתור שם נדלקה נורה אדומה, עכשיו לא, יש שם ג"כ בטריה?

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אולי תכתבי איזה סוג יש לך אז מישהו שמכיר יוכל לענות. אצלי שני החלקים נראים כמעט אותו דבר ובשניהם יש בטריה

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
החלק שמעל המצלמה אצלי נראנ כמו האות ר' והחלק שמחובר למבזקים בצורת מלבן, אם יש בשניהם בטריה, איך באמת מחליפים בחלק שמחובר למצלמה? זו בטריה כמו שעון, נכון?

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י שושיה;1223621:
לא הקטע שמחובר לתאורה עצמה, אלא מה שמחובר למצלמה. פעם כשלחצו על הכפתור שם נדלקה נורה אדומה, עכשיו לא, יש שם ג"כ בטריה?

אם היתה נורה היא צריכה לקבל חשמל מאיפשהו..
הסוללה של המשדר נגמרה, זה הכל.

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שושיה;1223621:

כן יש שם גם בטריה
תפתחי בעדינות ותראי איזה סוג בדיוק את צריכה

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י msphoto;1223635:
אם היתה נורה היא צריכה לקבל חשמל מאיפשהו..
הסוללה של המשדר נגמרה, זה הכל.

חשבתי שהיא מקבלת אנרגיה מהסוללה של המצלמה...:eek:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה