מה זה אמור להיות ?

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כל פעם שאני פותחת את המחשב הוא נותן לי את ההודעה הזו כפנקס רשומות
מה זה אמור להיות ואיך אני יכולה להוריד את זה,
תודה

קבצים מצורפים

• הודעה.PNG
    הודעה.PNG
    KB 1.8 · צפיות: 9

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
לחיצה על סמל ווינדוס במקלדת+R
לרשום CMD
לכתוב שם (אפשר לעשות העתק הדבק):

קוד:
 attrib +s +h "%appdata%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\desktop.ini
אנטר

ואח"כ:

קוד:
 attrib +s +h "%programdata%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\desktop.ini"
אנטר.

להפעיל מחדש.
בהצלחה.

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פרסומון;2254180:
לחיצה על סמל ווינדוס במקלדת+R
לרשום CMD
לכתוב שם (אפשר לעשות העתק הדבק):

קוד:
 attrib +s +h "%appdata%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\desktop.ini
אנטר

ואח"כ:

קוד:
 attrib +s +h "%programdata%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\desktop.ini"
אנטר.

להפעיל מחדש.
בהצלחה.

זה לא עזר אולי יש פתרון אחר?

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לא צריך את כל הסיבוך,

יש אופציה פשוטה שנפתח הקובץ לעשות שמור בשמור בשם ושם להגיע לנתיב של הקובץ ולמחוק את קובץ הטקסט

בהצלחה

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  26  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה