עזרה מה ואיך קונים כדי להטעין רב קו מהבית?

PG-עיצוב בטעם יוקרתי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מכשיר כזה שקונים אותו במשרדים והוא מתחבר כמו חיבור רגיל.
ולשם את מכניסה את הרבקו מאוד פשוט ואני מאמינה שתשאלי אותם במשרד והם יסבירו לך.
בהצלחה.

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
המחיר של המכשיר הקטן הוא 5 ש"ח.
יש לקחת בחשבון שזה לא מתאים לווינדוס 10 רק ל 7.
כך זה אצלי (לא עובד אצלי) וזה מה שנאמר לי איפה שקניתי, וגם על האריזה מופיע כיתוב רק על וינדוס 7.

(; Cool-It

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כך זה אצלי (לא עובד אצלי) וזה מה שנאמר לי איפה שקניתי, וגם על האריזה מופיע כיתוב רק על וינדוס 7.
לי לא ידועה בעיה כזו...

אפשרות נוספת - התקנת האפליקציה בטאבלט של הדרן, תמורת תשלום חד"פ.
מערכת ההפעלה תומכת בוודאות!

סחלבים

משתמש מקצוען

יש לי קורא כרטיסים
קניתי ב5 שקלים
במשרדי רב קו
עולה ומטעין מצוין גם בווינדוס 10!

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לי לא ידועה בעיה כזו...

ניתן דרכי!0548499993

עקיבֶא.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
וכשמתקינים בטאבלאט איך מטעינים את הכרטיס?

(; Cool-It

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
וכשמתקינים בטאבלאט איך מטעינים את הכרטיס?

קונים את קורא הכרטיסים, כפי שצוין.
ומחברים לטאבלט.
אם האפליקציה מותקנת - היא עולה מיידית, ותהליך ההטענה פשוט ביותר.
אם האפליקציה לא מותקנת - צריך לפנות להדרן.

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לי לא ידועה בעיה כזו...

בשעת הרכישה אין תשלום חד פעמי. התקנה ללקוח קיים יש עלות חד"פ

אני וביתי

משתמש מקצוען
קונים את קורא הכרטיסים, כפי שצוין.
ומחברים לטאבלט.
אם האפליקציה מותקנת - היא עולה מיידית, ותהליך ההטענה פשוט ביותר.
אם האפליקציה לא מותקנת - צריך לפנות להדרן.
איך מחברים קורא כרטיסים לטאבלט של הדרן?

שינדי

משתמש פעיל
יש לי מחשב PC (נראה לי:rolleyes:\1in2)של לנובו עם מערכת הפעלה וינדוס 10
התקנתי את התוכנה, חיברתי את הUSB, ונאדה...
המתאם לא קורה את הכרטיס----------

- האם יש דבר כזה באג בUSB?
- או הבעיה אצלי?

אשמח לעזרה;;
תודה

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש על הכרטיס את הצ'יפ זהב? (יש כרטיסים ישנים של אגד ללא הצ'יפ, שלא נקראים בקוראה הכרטיסים).

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
יש לי מחשב PC (נראה לי:rolleyes:\1in2)של לנובו עם מערכת הפעלה וינדוס 10
התקנתי את התוכנה, חיברתי את הUSB, ונאדה...
המתאם לא קורה את הכרטיס----------

- האם יש דבר כזה באג בUSB?
- או הבעיה אצלי?

אשמח לעזרה;;
תודה

א. בסיום ההתקנה הופיעה הודעה (של הווינדוס) שההתקנה הושלמה בהצלחה?
ב. האם עולה חלון שחור (דמוי דוס) בזמן הכנסת הכרטיס?

עריכה ת

משתמש פעיל
עובד אצלי על ווידוס 10 מצויין, המחיר בפועל כשקניתי היה 5 ש"ח ועל הקבלה כתוב 10 ש"ח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה