מידע שימושי מה הרווחתי מהמאבק של הנכים?

בנימיני

משתמש מקצוען
אם יש לי ילד עם 188 אחוזי נכות??
תודה לעונים.
קודם כל הרבה בריאות...
מצורף ציטוט מידיעה חדשותית בנושא
Screenshot_20210923-110952.jpg

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
רוב המחאות של הנכים הן לגבי נכים מבוגרים,
לפעמים מוסיפים עוד כמה שקלים לקצבאות ילד נכה, לרוב המאבק הוא לא על זה .

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מה המבוגרים הרויחו? הקצבאות עולות? מה תהיה קצבה מקסימלית?

embi

משתמש רשום
יש לי מכר עם 40 אחוז נכות של סוכרת סוג 1 ואבחנו לו לאחרונה צליאק, יש אפשרות להעלות אחוזי נכות?

סמילי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי מכר עם 40 אחוז נכות של סוכרת סוג 1 ואבחנו לו לאחרונה צליאק, יש אפשרות להעלות אחוזי נכות?
ביררתי עכשיו על הענין הזה
זה מסתמא יעלה לו את האחוזים
אבל לגבי קצבת נכות יש לו כבר מספיק
ובשביל לקבל צריך להוכיח גם כושר יכולת להשתכר
בכל מקרה הכי טוב להתקשר לחברת זכויות רפואיות

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הקיצבה עלתה ב 490 ש"ח לחודש
אתמול נכנס החזר על 4 חודשים 1960ש"ח
גם למי שמקבל קצבה מקסימלית? (מבוגר עם 50 אחוז נכות 100 אחוז אי כושר)
אני רואה מענקים 1134 לפי מה זה מחושב? ומה יהיה קבוע?

נערך לאחרונה ב:

זכות הרבים

משתמש פעיל
אם יש לי ילד עם 188 אחוזי נכות??
תודה לעונים.
לתשומת לבך
יש דרגה חדשה של נכות של 235 אחוז
ומי שזכאי ל188 אחוז מסתבר שיהא זכאי לדרגה החדשה
היא נכנסת בתוקף רק בשנה הלועזית הבאה
כדאי לעקוב ולראות שמעדכנים אותך שם.
זה הרבה מאוד כסף.
לפי מה ששמעתי אין צורך לעשות ועדה חדשה
הם יעדכנו 'כנראה' אוטומטי.
אבל חובה מעקב.

אוריה ח

משתמש פעיל
מה שאני יודעת זה ש: 188 אחוזי נכות אצל ילד זה כמו %100 אצל מבוגר, ומקבלים על כך קצבת נכות בהתאם
הרבה בריאות!
זה ממש לא נכון,
גם אצל ילדים יש 100 אחוז נכות
ה88 אחוז הנוספים הם על תלות בזולת ויש קצבה כזאת גם אצל מבוגרים.

אוריה ח

משתמש פעיל
גם למי שמקבל קצבה מקסימלית? (מבוגר עם 50 אחוז נכות 100 אחוז אי כושר)
אני רואה מענקים 1134 לפי מה זה מחושב? ומה יהיה קבוע?
אני לא ממש מתמצאת בקיצבאות של מבוגרים, אפשר לבדוק בקול זכות.
אבל מה שאני כן יודעת זה שמקבלים רק ב60% נכות
(לגבי אי כושר, אני לא יודעת:()

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני לא ממש מתמצאת בקיצבאות של מבוגרים, אפשר לבדוק בקול זכות.
אבל מה שאני כן יודעת זה שמקבלים רק ב60% נכות
(לגבי אי כושר, אני לא יודעת:()
הקצבה ניתנת לפי דרגת אי כושר כלומר אי כושר 100 זה נכות 100%..
כנראה שמה שהכניסו זה קשור לזה אבל לא הצלחתי למצוא מידע כמה זה יהיה הקצבה מהיום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה