דרוש מידע מה הפרוצדורה להתקנת אינטרנט (נטפרי)? אשמח שתכנסו...

מטעמים

משתמש מקצוען
סליחה על ההקפצה.
התקשרת לבזק על מנת להחליף את הספק שלי מרימון לנט פרי-
הם לא יודעים במה מדובר.
מה אני אמורה לעשות איך להמשיך?
@חיה לנדאו @שלמה וייס
את לא אמורה לדבר עם בזק.
את פשוט צריכה לדבר עם הספק החדש, והוא כבר ינחה אותך.
בזק זה התשתית, זה לא ה"ספק".
(הם גם משווקים שירותי "ספק" -אבל הם לא עובדים עם נטפרי)

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סליחה על ההקפצה.
התקשרת לבזק על מנת להחליף את הספק שלי מרימון לנט פרי-
הם לא יודעים במה מדובר.
מה אני אמורה לעשות איך להמשיך?
@חיה לנדאו @שלמה וייס
דברי עם בזק שיחליפו לך ספק ובמקביל דברי עם אראל או כל ספק של נטפרי שיביאו לך שם משתמש וסיסמה

הולי הובי

משתמש פעיל
ביררתי אצל הספקים שמופיעים באתר של נטפרי
לגבי גלישה סלולרית (יש לי נטסטיק)
אראל היו יקרים יותר מכולם
איזו מעלה יש להתחבר דרכם?

IB- הציעו לי חבילה של פרטנר ששווה כמעט למחיר של פרטנר ללא נטפרי, וגם חודש ראשון חינם
(מכסה כמעט את כל עלות הסים)
כך שאם אני מתחברת דרכם אני באמת לא מרגישה הבדל בעלויות, פרט ל15 ש"ח חודשי עבור נטפרי

sheen

משתמש מקצוען
ביררתי אצל הספקים שמופיעים באתר של נטפרי
לגבי גלישה סלולרית (יש לי נטסטיק)
אראל היו יקרים יותר מכולם
איזו מעלה יש להתחבר דרכם?

IB- הציעו לי חבילה של פרטנר ששווה כמעט למחיר של פרטנר ללא נטפרי, וגם חודש ראשון חינם
(מכסה כמעט את כל עלות הסים)
כך שאם אני מתחברת דרכם אני באמת לא מרגישה הבדל בעלויות, פרט ל15 ש"ח חודשי עבור נטפרי
באתר של נטפרי רשום שהחיבור הסלולרי של 019 מבוסס פרטנר.
לא באמת מבינה בזה, אבל אולי יהיה לך איטי כמו ב019. שווה לבדוק

שרילנקה

משתמש פעיל
שלום לכל המקצוענים.
אשמח שתעזרו לי .יש לי נטסטיק נטפרי באראל הקליטה מזעזעת מאד ואני גם משלמת מאד יקר וחבל לי. על 20 גיגה 48 ש"ח .
מה דעתכם על019 שזה 100 גיגה ב65 ש"ח האם הם טובים ויעשה את העבודה או שיש אופציות אחרות יותר טובות.
אשמח על כל תגובה תודה מראש..

הולי הובי

משתמש פעיל
באתר של נטפרי רשום שהחיבור הסלולרי של 019 מבוסס פרטנר.
לא באמת מבינה בזה, אבל אולי יהיה לך איטי כמו ב019. שווה לבדוק

גם אר-אל מבוססים על פרטנר/ פלאפון/ סלקום
לפי בחירת הלקוח
פרטנר הכי זולים, דרך כל הספקים

כיום יש לי כבר פרטנר, עם סינון מובנה על המחשב (כלומר הסים עצמו פתוח)
והגלישה בסדר גמור

אגב בהמשך היום חזר אלי נציג של יוסי תקשורת והציע מחיר מעט יותר נמוך (אך אין החזר על חודש ראשון)

ולעומת הנציגה באר-אל שאמרה לי שעלי לבדוק בעצמי באיזו חברה יש באזור שלי קליטה טובה, בIB, הנציגה עצמה בדקה את פריסת האנטנות באזור שלי, ואמרה לי מה נראה קרוב יותר

למעשה רק 019 אמרו שאינם מבוססים על התשתיות של החברות הגדולות

קריקטורה

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
כמה שידוע לי, 019 יושבים על האנטנות של פרטנר, ויש להם חצי מהקליטה ממה שיש לפרטנר.

goaty

משתמש פעיל
יש כאן כמה שלא יודעים ועונים.
המעלה של אר אל זה שהם חברה קטנה ומקצועית מעט יותר יקרים אבל יודעים לתת פתרונות מעולים ולא רק של נציגות שלא יודעות מה הם מקריאות מתוך התשובות שרשום להם לענות. ואר אל עובדים עם מגוון חברות ככה שגם מי שישי לו בעיית קליטה באר אל יכול לפנות אליהם על מנת שישנו את הרשת עליה מבוססת הקליטה שלו.

הולי הובי

משתמש פעיל
יש כאן כמה שלא יודעים ועונים.
המעלה של אר אל זה שהם חברה קטנה ומקצועית מעט יותר יקרים אבל יודעים לתת פתרונות מעולים ולא רק של נציגות שלא יודעות מה הם מקריאות מתוך התשובות שרשום להם לענות. ואר אל עובדים עם מגוון חברות ככה שגם מי שישי לו בעיית קליטה באר אל יכול לפנות אליהם על מנת שישנו את הרשת עליה מבוססת הקליטה שלו.
IB עובדים גם עם פלאפון וגם עם פרטנר
יש סיבה שהקליטה תהיה פחות טובה מחברות המקור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה