מה הסיפור עם הסילר?

חיה12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני עושה חיפוי קיר ליד הכיריים חיפשתי המון זמן ובגל החנויות האפשריות, קניתי, החזרתי וקניתי שוב.
האריח שראיתח בחנות היה די חלק ומכיוון שמדובר באריח דיגיטלי האריחים אינם זהים והם די מחוספסים.
אני חוששת שיהיה לי קשה לנקות אותם מהליכלוך שגורם הבישול, חשבתי לצפות את האריחים בסילר.
מכירים? איך משתמשים? מתאים לנ"ל?

מצ"ב תמונה של האריח

מונופול_מדלין_5-2.jpg

DreamDesign

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הסילר הוא חומר איטום למשטחי אבן או שיש המבוסס על שני חומרים עיקריים : על בסיס אקרילי – מדולל במים, על בסיס סולבנט – מדולל בטינר או טרפנטין. מטרתו העיקרית של הסילר הינה למנוע רטיבות, לחות וכתוצאה מכך עובש וחיידקים על משטחי בטון ואבן. כיום ישנם סוגים רבים של סילר המיועדים עבור משטחים שונים,
השימוש בסילר הוא חלק בלתי נפרד מ"הפינישים" של הבית. לאחר ניקוי וייבוש הרצפות או אריחי קיר הסילר מגיע כנוזל שקוף ובלתי נראה כאשר פעולת המריחה מתבצעת באמצעות רולר או מטלית. אם מדובר בקיר או רצפה משופצים או אפילו קיר חדש, ניתן לבחור בין הסילר השקוף לבין סילר בעל גוון המדגיש את הצבע המקורי של המשטח עליו הוא נמרח. למריחת הסילר יש יתרונות נוספים כמו חדירה של לכלוך, כתמי שמן, כימיקלים וכתמים נוספים. לפני השימוש יש לדאוג כי המשטח עליו מורחים אתהסילר יהיה יבש ונקי לחלוטין על מנת למנוע מצב בו "נכלא הלכלוך או העובש והרטיבות תחת שכבת המגן של הסילר.
יש להתייעץ עם מומחה או עם בעל מקצוע על מנת למרוח את החומר בצורה מיטבית,

styehoshua

משתמש מקצוען
הסילר הוא לא ציפוי שלא יורד
זה לא שכבה של לק.
אני חושבת שעם שפשוף זה ירד לך

אין לי נסון עם זה ואני לא מעצבת או עוסקת בתחום- דעה שלי.

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לפי מה שידוע לי, בחומרים טבעיים בכל אופן, אחת לתקופה צריך לתחזק ולמרוח שוב

שוש12

משתמש פעיל
סילר הוא כעין הגנה על האבן
1. צריך לחדש מידי תקופה
2. לא יודעת אם יחזיק מול אדי חום ובישול
3. הוא לא יחליק את האבן, היא תישאר מחוספסת למגע, ולכן לדעתי עדיין קשה לניקוי,
במיוחד באזור השפרצות.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עושה חיפוי קיר ליד הכיריים חיפשתי המון זמן ובגל החנויות האפשריות, קניתי, החזרתי וקניתי שוב.
האריח שראיתח בחנות היה די חלק ומכיוון שמדובר באריח דיגיטלי האריחים אינם זהים והם די מחוספסים.
אני חוששת שיהיה לי קשה לנקות אותם מהליכלוך שגורם הבישול, חשבתי לצפות את האריחים בסילר.
מכירים? איך משתמשים? מתאים לנ"ל?
ממה עשוי האריח ??
אם הוא עשוי קרמיקה אז סילר לא יתאים פה
הסילר נספג באבן טבעית ומונע ממנה לספוג לתוכו דברים אחרים...

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש ציפוי ננו ייעודי לזכוכית/ קרמיקה

חיה12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה על כל התגובות המחכימות
אני יכולה לצפות לבד בננו?
זה יקר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה