דרוש מידע מה המייל של מדור פניות הציבור בעיתון שאתם מכירים?

נשמח לקבל כתובות מייל של מדור פניות הציבור בכל העיתונים הקיימים.
אנו מעוניינים לפרסם את המודעה הבאה:
זכיתם במחיר למשתכן ברכסים? אנו כמה זוכים מכל ההגרלות בגבעת הפרסה-"משכנות התורה" רכסים פתחנו "איגוד הזוכים רכסים" לאיגוד יש קבוצת מייל וקו טלפוני לזוכים בכל ההגרלות ברכסים, מטרת האיגוד הוא לקבל את כל המידע בצורה מסודרת מכל הגורמים הרלוונטים וכן לקבל את כל מה שמגיע לנו במהירות ובצורה הטובה ביותר, ביום חמישי האחרון האיגוד יזם מפגש עם מ"מ וסגן מועצת רכסים הרב יצחק רייך, אם זה אפשרי ניתן להוסיף בפגישה שהתקיימה במסגרת ההתארגנות של "איגוד הזוכים-רכסים", סקר הרב רייך בפני המשתתפים מצגת אשר מפרטת את כלל התוכניות של שכונת גבעת הפרסה, הכוללות עשרות מבני ציבור: בתי כנסת, בתי ספר, מעונות יום, מתנ"סים, מקוואות ועוד מבני הציבור, במהלך הפגישה שיתף הרב רייך את הזוכים בבשורות חשובות הנוגעות לעתיד השכונה החדשה, כגון אספקת החשמל בשכונה על ידי מצבורי חשמל (גנרטורים) כך שבכל השכונה יהיה חשמל כשר לשבת ללא צורך בגנרטור מיוחד.
ניתן להצטרף (לזוכים בפרויקט גבעת הפרסה ברכסים) ע"י שליחת אימייל לכתובת
abcg1979abcg @ gmail.com

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
לפי מה הם מפרסמים? כי שלחתי להם פעמיים והם לא פרסמו' עכשיו שלחתי פעם שלישית אני מקווה שהשבוע הם יפרסמו.
לפי העניין לא ברור לי גם מה הקריטריונים
תבקשי מהם לענות לך מדוע לא פרסמו לך

זה של רשות הרבים ביתד נאמן
A6170800אסור לכתוב כתובת מייל
לפי מה הם מפרסמים? כי שלחתי להם פעמיים והם לא פרסמו' עכשיו שלחתי פעם שלישית אני מקווה שהשבוע הם יפרסמו.
התבדיתי...
הם לא מפרסמים, אז תעזרו לי אתם לפרסם, צריך להגיע לכל שכבות הציבור.
אני מצרף נוסח להצעה אפשר בכל צורה אחרת.
זכיתם במחיר למשתכן ברכסים? אנו כמה זוכים מכל ההגרלות בגבעת הפרסה-"משכנות התורה" רכסים פתחנו "איגוד הזוכים רכסים" לאיגוד יש קבוצת מייל וקו טלפוני לזוכים בכל ההגרלות ברכסים, מטרת האיגוד הוא לקבל את כל המידע בצורה מסודרת מכל הגורמים הרלוונטים וכן לקבל את כל מה שמגיע לנו במהירות ובצורה הטובה ביותר, ביום חמישי האחרון האיגוד יזם מפגש עם מ"מ וסגן מועצת רכסים הרב יצחק רייך, במהלך הפגישה שיתף הרב רייך את הזוכים בבשורות חשובות הנוגעות לעתיד השכונה החדשה, כגון אספקת החשמל בשכונה על ידי מצבורי חשמל (גנרטורים) כך שבכל השכונה יהיה חשמל כשר לשבת ללא צורך בגנרטור מיוחד, האיגוד מונה כבר כ 80 זוכים.
ניתן להצטרף (לזוכים בפרויקט גבעת הפרסה ברכסים) ע"י שליחת אימייל לכתובת
abcg1979abcg @ gmail.com
*למחוק את הריווח שלפני ואחרי ה @.

Tuch

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בעניינים בי"ש

6450358 @ gmail.com​

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
הם לא מפרסמים, אז תעזרו לי אתם לפרסם, צריך להגיע לכל שכבות הציבור.
אולי תקצרו את המכתב למשהו של כמה שורות בודדות

אפשר גם לשלוח להמודיע בפקס
וכן למכתבים למערכת שחרית
(אולי זה פורסם באחד מהם)

אולי תקצרו את המכתב למשהו של כמה שורות בודדות
בשורה לזוכים במחיר למשתכן ברכסים!
נפתח איגוד לזוכים במחיר למשתכן, נרשמו כבר 80 זוכים המעוניין להצטרף יפנה ל ABCG1979ABCG @ GMAIL.COM
אפשר גם לשלוח להמודיע בפקס
מה המספר? אין מייל?
וכן למכתבים למערכת שחרית (אולי זה פורסם באחד מהם)
התפרסם כבר.

המבשר.
המבשר 2.png
המבשר.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה