מידע שימושי מה הכי היה משמח אתכם לקבל לשבת?

rivkar

משתמש מקצוען
ליקר יוקרתי לבעל
משהו כמו דרמבויי
לאישה עוגה שווההה (לא פרחים!!!)
לילדים משחק (לא רעל!!!)

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בלת"ק

לגבי מתנות לשבת וכלים וכו'...
לא בטוח שזה באמת שימושי.
כל עקרת בית והסגנון שלה ולפעמים באמת זה סתם מיותר
(מזכיר לי שכשבעלי הגיע אלינו שבת בתור מאורסים, הוא הביא מגש לחלות וברכונים. ברכונים כבר היה 2 סטים בבית ומגש גם. אז ככה שזה נותר די לקישוט)

אני הבאתי בדיוק היום לעובדות שלי כאות הערכה על משהו- עוגות מוס פרווה מעוצבות של מרציפן מהיקרות שבהן לכבוד שבת. כולן התלהבות! זה מפנק!

אצלינו באופן אישי כשנוסעים לאן שהוא ורוצים באמת להביא משהו מכובד, כייפי, כזה שלא יכולים להרשות לעצמינו כל שבת- זה עוגה מקונדיטוריה שווה או עוגות אישיות.
בד"כ אנחנו קונים מפרנק דלייטס https://franckdelights.com/?lang=he
שם העוגות באמת בליגה (וגם עולות המון)
אבל יש כל מיני אפשרויות...

בהצלחה!

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
רק שימו לב:
אם קונים פירות - בגודל שנכנס למקרר סטנדרטי,
מגשי הפירות שאנחנו מוציאים , ברגע שהמזמין אומר שמיועד למשפחה ולא לאירוע,
נעשים בצורה כזו .
לא גורע בעיצוב כלל,
ויחד עם זאת נוח לאיחסון והגשה.

גודגוד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
פס קוגל תפוחי אדמה עם קופסת ארבעס\בובעס ועם בקבוק שתיה יפה... (ללכת למקווה ולראות מה מוכרים שם)
אפשר חלות עם סלטים...
פופקורן עם פיצוחים וחמצוצים.
אפשר גם פרחים...

rivkar

משתמש מקצוען
החלום שלי כרגע:
קופסה על חלות ריחניות וטריות סלטים סלומון עם איזה רוטב עסיסי מרק עם קנידאלאך ואטריות עוף רך עם קוגל תפוא אפשר גם בקר שניצלים.. לקנוח אני רוצה סופלה וגלידה, אפשר גם עוגה משובחת
אני מפנטזת פה על רקע בית הפוך ובישולים שעוד לא החלו :(
יאלה מי רוצה לפנק אותי השבת??
תאמינו לי אם לשמח- עזבו שטויות, תביאו שבת קומפלט..

paoawaear

משתמש פעיל
החלום שלי כרגע:
קופסה על חלות ריחניות וטריות סלטים סלומון עם איזה רוטב עסיסי מרק עם קנידאלאך ואטריות עוף רך עם קוגל תפוא אפשר גם בקר שניצלים.. לקנוח אני רוצה סופלה וגלידה, אפשר גם עוגה משובחת
והם עוד דיברו על פרחים "יפים שישמחו את האשה":p

paoawaear

משתמש פעיל
החלום שלי כרגע:
אפשר לפנות לחסדי נעמי "אמא הבטחת לנו עוף לשבת":D

rivkar

משתמש מקצוען
אוי אמאלה לא התכונתי לכאלו תגובות.. חלילה..
תבואו מחר בע"ה (כמעט..) הכל יהיה.. (למשל על עוגה משובחת לא מתחיבת.. @גלי ים - בשביל זה אני מוכנה לגלות לך איפה אני גרה..)
רק היום המצב ממש רחוק מזה אז היה משמח לקבל "קפיצת הדרך"..

נערך לאחרונה ב:

רראא

משתמש רשום
אני חושבת מארז של כ- 5 סלטים ,מבשלנית מרוקאית אמיתית. יש להם לפחות ח''י.
כמובן לצד חלה ביתית או פרנה עסיסית

ר.א.א

משתמש פעיל

זה באמת מתכונים (פתוח בנטפרי ) מה יש להפסיד נראה באמת טעים
וואי וואי אם הייתי מחבל : היי תפוס לי הבית של רחל

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען

זה באמת מתכונים (פתוח בנטפרי ) מה יש להפסיד נראה באמת טעים
וואי וואי אם הייתי מחבל : היי תפוס לי הבית של רחל
תעדכן את @נביל אבו דביל - זה מידע שאסור לו לפספס.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הייתי שואלת את הקרובים של אותה משפחה מה מדבר אליהם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה