מה ההבדל בין ההתקן שבת של משמרת השבת לבין ההתקן של שבת לדורות?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

A052

משתמש סופר מקצוען
כשמכוונים בהתקן, זה כמובן רק לשבת.

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לנו יש התקן משמרת כבר כמה שנים טובות
יש בעיה שבשבת הפריזר הופך למקרר+, בעיה מעיקה מאד אבל ללא פתרון
מישהי כתבה על זה פה: לא יודעת אם זה התקן שונה, אבל אולי יעזור לך:

סימי

משתמש מקצוען
לנו יש התקן משמרת כבר כמה שנים טובות
יש בעיה שבשבת הפריזר הופך למקרר+, בעיה מעיקה מאד אבל ללא פתרון
האם הצלחתם להתגבר על הבעיה?
גם אני שמעתי שהתקן שבת על המקרר- גורם לירידת הטמפ' בשבת ולכן האוכל פחות נשמר. האם זה נכון? אנא, מחכה לתשובת בעלי נסיון. וכן- האם הפתרון שהוצע (להעלות את הטמפ') יעיל?

דפניאל

משתמש רשום
האם הצלחתם להתגבר על הבעיה?
גם אני שמעתי שהתקן שבת על המקרר- גורם לירידת הטמפ' בשבת ולכן האוכל פחות נשמר. האם זה נכון? אנא, מחכה לתשובת בעלי נסיון. וכן- האם הפתרון שהוצע (להעלות את הטמפ') יעיל?
לנו זה לא הועיל
אבל התקשרנו למשמרת
והם הגיעו לתקן את זה
השירות שם השתנה לטוב מאד לאחרונה

dbachmann

משתמש חדש
בס"ד
לנו יש מקרר סמסונג מלפני כ 10 שנים ב"ה...
בזמנו הזמנו והתקינו את ההתקן של משמרת השבת, לאחרונה הוסת/בורר/שלט (זה שיושב עם מגנט על המקרר עם חוט טלפון מחור לתחתית), לא כ"כ נותן להעביר למצב שבת. הוא נשאר ב 00 או שלוקח לו המון זמן.
פניתי למשמרת השבת כמה פעמים בעבר, היה לא פשוט, מי שענה לטלפון לא רצה לקבל הודעות, רק בשעות מסויימות, קיצור לא הצלחתי לקדם את זה, ייתכן שאם הייתי יותר עקשן .....
היום התקשרתי וענו לי די מיד (אז כנראה כפי שכתבו השתנה משהו!), אבל הם אמרו לי שזה התקן של גלביט, שהם לא עובדים איתו יותר אבל "ישמחו להתקין לי התקנה מלאה במחיר מלא" של ההתקן החדש....
ניסיתי לפנות לגלביט גם, הם אמרו ליצור קשר עם הטכנאי בשעה אחרת. וגם אמרו שלכאורה לא מספיק רק להחליף את הבורר/שלט/וסת, לכאורה צריך להחליף את כל המערכת...
אז נותרתי עם מקרר בן 10, אם מישהו מכיר טכנאי שיודע לסדר את העניין שלא בעלות של התקנה מלאה, אשמח מאוד לדעת,
מה שאני לא מבין (בתור מהנדס מכונות BSC!) הוא למה פשוט לא עושים מקרר פשוט כמו פעם (אז לא יהיה דרגא אנגרטית A) - שכל מה שצריך הוא לכבות את המנורה, מי צריך את כל השטויות האלו, הרי אז האוכל היה נשמר בסדר גמור..

בשורות טובות

דפניאל

משתמש רשום
גם לנו משמרת אמרו להתקין התקן חדש
אבל הם הסכימו לתת אותו בהנחה מסוימת
כך שהסכמנו לכך
וב"ה ב'חצי שנה' האחרונה אין תקלות

יוסיK

משתמש מקצוען
קצת הסבר על המערכת כפי שהבנתי.
אם טעיתי, יתקנו אותי המבינים.
בדרך כלל מקרר פועל עם טרמוסטט שמודד את הטמפרטורה במקרר/מקפיא ולפי זה מפעיל את המדחס ו/או את מערכת האוורור הפנימית.
במקררים המצויים כיום, הטרמוסטט הוא דיגיטלי ויש גם חיישנים שמרגישים את פתיחת וסגירת הדלתות ומפעילים את מערכת האוורור והמדחס בהתאמה.
ההתקן שבת מנתק את כל המערכות האלו ונותן תכנית פעולה חילופית למקרר שלא מתבססת על טרמוסטט, אלא תכנית קבועה מראש, לפיה המקרר יעבוד במתכונת של מספר דקות פעולה ומספר דקות הפסקה.
היות ורמת השימוש משתנה מבית לבית, משפחה עם הרבה נפשות מן הסתם יפתחו את המקרר יותר, יעמיסו עליו יותר וממילא יש צורך ביותר זמן עבודה, לעומת משפחה קטנה, עם שימוש מופחת, שאצלם דפוס פעולה דומה יהפוך את המקרר למקפיא, יש דרגות עבודה בהתקן שבת וההבדל בין הרמות זה לא טמפרטורה, אלא יחס זמן פעולה והשבתה של המדחס. כל משתמש אמור לשער איזו דרגה מתאימה לו. [סוג של ניסוי וטעייה]
הגיוני שבשבתות חמות, או בשבתות עם הרבה אורחים, צריך להעלות את המספר.

תכלס', הדבר הראשון שצריך לנסות במקרה של קפיאת או קלקול מאכלים בעת שימוש בהתקן שבת זה לנסות להתאים את התכנית.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
הוא נשאר ב 00 או שלוקח לו המון זמן.
בדרך כלל 00 זה מצב אוטומטי... שעובר לבד... רק צריך להחליט באיזה תוכנית מ1 עד 9 זה יעבוד (01 - 09)
אפשר לראות את זה לפני שבת.

בעצם יש כאן בעיה כנראה שגלביט עבדו עם משמרת השבת ועזבו אותם והלכו להעדה החרדית שבת לדורות... ואז הטיפול נופל בין הכסאות... ולא ברור הדברים.

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בעצם יש כאן בעיה כנראה שגלביט עבדו עם משמרת השבת ועזבו אותם והלכו להעדה החרדית שבת לדורות... ואז הטיפול נופל בין הכסאות... ולא ברור הדברים.
רק מתקן שהטיפול לא נופל בין הכיסאות הטיפול היה ונשאר באחריות גלביט (הם היצרן) רק שהמוצר לא בשנת האחריות או מאוד ישן ואז זה תשלום מלא של החלפה לחדש. ומי שרוצה לשלם מקבל שרות

אחד מעיר

משתמש חדש
למי שלא שם לב , אותה גיברת בשינוי ...
אותו התקן למעלה מ 10 שנים ללא חידוש
1704746407353.png
1704746436389.png
נים

אחד מעיר

משתמש חדש
זה כבר שידרוג חדש של משמרת השבת , התקן בעברית , ניתן לשנות שפה לאנגלית , ניתן להגדיר דרך הממשק משתמש
יו''ט שני של גלויות , יש שעה ותאריך שמתחלפים כל כמה שניות , ניתן להגדיר בממשק שעת כניסת שבת , וכן להגדיר שעת יציאת שבת - ולאחר הכיוון זה זורם אוטומטית 35 שנה קדימה , רואים על השעה מתי אמור להיכנס ומתי נכנס בפועל , כך שאין את הספיקות של פעם 02 או 2- , שאנשים לא זוכרים מה זה מינוס לפני ה 0 ומה זה 0 לפני ה 0
כתוב ברור ''שבת'' - ''חול'' , וכן כתוב אם ההתקן על מצב אוטומט - או לחילופין מצב ידני (שאז משנים למצב שבת באופן עצמאי) .
החלפנו לכזה התקן של משמרת השבת ופשוט תענוג

1704746812440.png

קבצים מצורפים

• מגנט הוראות (1) (3).pdf
    KB 170 · צפיות: 25

אני וביתי

משתמש מקצוען
זה כבר שידרוג חדש של משמרת השבת , התקן בעברית , ניתן לשנות שפה לאנגלית , ניתן להגדיר דרך הממשק משתמש
יו''ט שני של גלויות , יש שעה ותאריך שמתחלפים כל כמה שניות , ניתן להגדיר בממשק שעת כניסת שבת , וכן להגדיר שעת יציאת שבת - ולאחר הכיוון זה זורם אוטומטית 35 שנה קדימה , רואים על השעה מתי אמור להיכנס ומתי נכנס בפועל , כך שאין את הספיקות של פעם 02 או 2- , שאנשים לא זוכרים מה זה מינוס לפני ה 0 ומה זה 0 לפני ה 0
כתוב ברור ''שבת'' - ''חול'' , וכן כתוב אם ההתקן על מצב אוטומט - או לחילופין מצב ידני (שאז משנים למצב שבת באופן עצמאי) .
החלפנו לכזה התקן של משמרת השבת ופשוט תענוג

צפה בקובץ המצורף 1545829
זה משמרת השבת או בדצ העדה?

אולי מעניין אותך גם...