מה ההבדל בין ההתקן שבת של משמרת השבת לבין ההתקן של שבת לדורות?

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ששבת לדורות זה התקן של חברת גלביט אלקטרוניקה שמותקן כבר אצל 80 אלף לקוחות +- (היא בעבר הייתה מתקינה למשמרת שבת) והיחידים עם הסדר אחריות של רב היבואנים בארץ
ומשמרת השבת זה התקן שבת חדש יחסית נראה לי מהשנתיים האחרונות

אלי888

משתמש צעיר
ששבת לדורות זה התקן של חברת גלביט אלקטרוניקה שמותקן כבר אצל 80 אלף לקוחות +- (היא בעבר הייתה מתקינה למשמרת שבת) והיחידים עם הסדר אחריות של רב היבואנים בארץ
ומשמרת השבת זה התקן שבת חדש יחסית נראה לי מהשנתיים האחרונות
משמרת שבת היא הותיקה ושבת לדורות הם החדשים, לא כך?

והאם יש הבדל במהות מבחינת ההתקנים, דהיינו שיש מאן דהו שיאמר שזה טוב מזה מבחינה הלכתית?

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

אלי888

משתמש צעיר
מוזר.
כי אצלי לפני 5 או 6 שנים כבר התקינו משמרת השבת. ורק עכשיו שמעתי על שבת לדורות

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מוזר.
כי אצלי לפני 5 או 6 שנים כבר התקינו משמרת השבת. ורק עכשיו שמעתי על שבת לדורות
מה שהותקן אצלך לפני 5/6 זה התקן שחברת גלביט אלקטרוניקה התקינה עבור משמרת השבת. שהם כיום מיתגו את עצמם בתור שבת לדורות

תוכל להיכנס לאתר שלהם ותראה עוד פרטים https://www.galbit.com/

אלי888

משתמש צעיר
אפשר להסתכל על זה אחרת, ובאמת שאין לי מושג.
אולי משמרת השבת הסירו את ההשגחה מגלביט אלקטרוניקה, ולכן גלביט מיתגו את עצמם כשבת לדורות.
ואם כן, השאלה למה הסירו את ההשגחה, האם יש ליקויים הלכתיים?

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אפשר להסתכל על זה אחרת, ובאמת שאין לי מושג.
אולי משמרת השבת הסירו את ההשגחה מגלביט אלקטרוניקה, ולכן גלביט מיתגו את עצמם כשבת לדורות.
ואם כן, השאלה למה הסירו את ההשגחה, האם יש ליקויים הלכתיים?
בשביל זה יש תעודת כשרות
והם גם מתקינים לבדץ העדה החרדית ככה שכשרותי זה לא הנושא

קבצים מצורפים

• אישור-כשרות-שבת-לדורות-שמור-לקדשו.pdf
    KB 260.8 · צפיות: 54

אלי888

משתמש צעיר
בשביל זה יש תעודת כשרות
והם גם מתקינים לבדץ העדה החרדית ככה שכשרותי זה לא הנושא
לא ראיתי שהבד"ץ נותן להם כשרות.
לפחות באתר שלהם מופיע לגבי הבד"ץ רק על מקררים של סמסונג.
הכשרות שכן מופיע באתר זה של רבנים שחלקם הגדול נתן/נותן כשרות למשמרת השבת

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
לא ראיתי שהבד"ץ נותן להם כשרות.
לפחות באתר שלהם מופיע לגבי הבד"ץ רק על מקררים של סמסונג.
הכשרות שכן מופיע באתר זה של רבנים שחלקם הגדול נתן/נותן כשרות למשמרת השבת
נמצא באתר שלהם

קבצים מצורפים

• אישור-בדצ-למקררי-סמסונג-אב-פב.pdf
    KB 108.9 · צפיות: 31

שבת לדורות

משתמש רשום
התקן שבת לדורות הוא אותו התקן שהיה נקרא בעבר "משמרת השבת" והותקן (במשך 10 שנים האחרונות) ומותקן עד היום על ידי חברת "גלביט אלקטרוניקה".
שיתוף הפעולה שהיה בשנים הראשונות עם חברת "משמרת השבת" היה שיתוף פעולה עיסקי לחלוטין שהסתיים מסיבות שונות שאין כאן המקום לפורטם.
עקב כך, בהוראת הרבנים שם ההתקן השתנה ונקרא בהוראתם "שבת לדורות".
מלבד שם ההתקן שהשתנה, לא השתנה דבר בהתקן. - הן מבחינת רכיבי ההתקן, ההתקנות, צוות הטכנאים, המהנדסים, וצוות ההנהלה.
ההתקן מאושר ומפוקח באופן מחמיר ביותר על ידי ועדת הכשרות "שמור לקדשו" שהוקם באופן ישיר על ידי הרבנים הגאונים רבי משה שאול קליין ורבי מנדל לובין שליט"א, ובראשות הג"ר דב זילברברג שליט"א מרבני משמרת השבת בנושא מדי המים.
התקן שבת לדורות קיבל את ברכתם של הרבנים הגאונים שליט"א, הגאב"ד רבי שריאל רוזנברג, הג"ר מסעוד בן שמעון רב העיר בני ברק, הג"ר צבי ובר רב שכונת נווה יעקב, והג"ר יצחק רובין מחבר ספר אורחות שבת, שהיו שותפים בהקמת הוועדה באופן מלא.
כמו" ישנו הסדר כשרות נוסף עם הבד"צ העדה החרדית לגבי מקררי סמסונג שמותקנים במחסני היבואן ובדגמים מסויימים של חברת האייר.
התקן שבת לדורות שע"י גלביט אלקטרוניקה מאושר להתקנה על ידי כלל החברות והיבואנים במשק הישראלי, ההתקן היחיד שמותקן במחסני כל החברות, והיחיד שמיוצר ומפותח על ידי חברה ישראלית מקצועית מתחילה ועד סוף.

אלי888

משתמש צעיר
התקן שבת לדורות הוא אותו התקן שהיה נקרא בעבר "משמרת השבת" והותקן (במשך 10 שנים האחרונות) ומותקן עד היום על ידי חברת "גלביט אלקטרוניקה".
שיתוף הפעולה שהיה בשנים הראשונות עם חברת "משמרת השבת" היה שיתוף פעולה עיסקי לחלוטין שהסתיים מסיבות שונות שאין כאן המקום לפורטם.
עקב כך, בהוראת הרבנים שם ההתקן השתנה ונקרא בהוראתם "שבת לדורות".
מלבד שם ההתקן שהשתנה, לא השתנה דבר בהתקן. - הן מבחינת רכיבי ההתקן, ההתקנות, צוות הטכנאים, המהנדסים, וצוות ההנהלה.
ההתקן מאושר ומפוקח באופן מחמיר ביותר על ידי ועדת הכשרות "שמור לקדשו" שהוקם באופן ישיר על ידי הרבנים הגאונים רבי משה שאול קליין ורבי מנדל לובין שליט"א, ובראשות הג"ר דב זילברברג שליט"א מרבני משמרת השבת בנושא מדי המים.
התקן שבת לדורות קיבל את ברכתם של הרבנים הגאונים שליט"א, הגאב"ד רבי שריאל רוזנברג, הג"ר מסעוד בן שמעון רב העיר בני ברק, הג"ר צבי ובר רב שכונת נווה יעקב, והג"ר יצחק רובין מחבר ספר אורחות שבת, שהיו שותפים בהקמת הוועדה באופן מלא.
כמו" ישנו הסדר כשרות נוסף עם הבד"צ העדה החרדית לגבי מקררי סמסונג שמותקנים במחסני היבואן ובדגמים מסויימים של חברת האייר.
התקן שבת לדורות שע"י גלביט אלקטרוניקה מאושר להתקנה על ידי כלל החברות והיבואנים במשק הישראלי, ההתקן היחיד שמותקן במחסני כל החברות, והיחיד שמיוצר ומפותח על ידי חברה ישראלית מקצועית מתחילה ועד סוף.
הבעיה שלי, למה בחנויות של מוצרי חשמל אומרים לך על מקרר/מקפיא שהוא כולל התקן שבת של משמרת השבת, ובפועל כוונתם להתקן של שבת לדורות.
זה קרה לי לפחות ב 4/5 חנויות בשבוע האחרון.

שבת לדורות

משתמש רשום
הבעיה שלי, למה בחנויות של מוצרי חשמל אומרים לך על מקרר/מקפיא שהוא כולל התקן שבת של משמרת השבת, ובפועל כוונתם להתקן של שבת לדורות.
זה קרה לי לפחות ב 4/5 חנויות בשבוע האחרון.
את זה כדאי לשאול את החנויות עצמם.

יואו

משתמש רשום
בלתק חלקי
לפי הידוע לי (ממקור מוסמך, קרבה משפחתית)
משמרת השבת היתה בבעלות של שני שותפים, מסיבות מסוימות אחד השותפים פרש והקים את שבת לדורות באופן עצמאי. לפי ידיעתי המוצר הוא אותו מוצר.

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לנו יש התקן משמרת כבר כמה שנים טובות
יש בעיה שבשבת הפריזר הופך למקרר+, בעיה מעיקה מאד אבל ללא פתרון

אולי מעניין אותך גם...