מה דעתכם?

אור בחשכה

משתמש רשום
ערב טוב,
אני חבר חדש בפורום המכובד הזה ואשמח לשתף ציורי עפרון של הרבי מחבד והרבי מבאבוב שציירתי (האמת לפני די הרבה זמן.. טרום עידן תכנות הציור למיניהם..) מה דעתכם? האם אני בכיוון הנכון? מאוד היה חשוב לי, ובכלל זה התפיסה שלי בפורטרטים, להבין היטב את הדמות שאותה אני מעוניין לצייר, ולשקף דרך הציור את תמצית המהות והאישיות של הדמות. האם הצלחתי בציורים האלו? אשמח לתגובות הערות והארות....

קבצים מצורפים

• חבד.pdf
    KB 478.1 · צפיות: 187
  • בובוב.pdf
    KB 406 · צפיות: 136

רון סגלוביץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זה לא ב-"כיוון הנכון". ..זה ברמה לא נורמלית. עלה והצלח.
אם אתה מתכוון לעבור לציור דיגיטלי - סבלנות. זה לוקח זמן.

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נטרפה דעתי!!!!!!!!!!
זה לא להאמין שזה בעיפרון!!:eek::eek::eek:

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מדהים בכל קנה מידה!

דבורה קוטובסקי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מאוד יפה! תמשיכו כך.
כיוון נכון, רק להמשיך ולא לעצור.
בהצלחה רבה!

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא שייכת לפורום הזה...
אבל לא יכולתי שלא להגיב זה פשוט מדהים!!! לא יאומן שזה עיפרון.....

b.m

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
יפהפה
פשוט מושלם!!!!!!

אור בחשכה

משתמש רשום
תודה לכל המגיבים!!!!
1. האם לציורי שמן יש יתרון (ביקוש וכו') על ציורי עפרון כמו שציירתי?
2.מה היתרון של עבודה עם תוכנה לציור מאשר השיטה הישנה מעבר לחסכון בזמן (נראה לי.. על הציורים האלו השקעתי שבועות.. ) משום מה נראה לי פלסטיקי מידי מה שיוצא אחרי עיבוד מחשב, אבל אולי אני טועה...

אורי לוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מצטרף לקבוצת התמיכה..
עבודה יפה מבחינת אור וצל, כמו שג'קי אומר, כדאי להוסיף אור ואולי קונטרסט באזורי המיקוד.
ממליץ בחום גם ללמוד אנטומיה של הפנים וכיצד לתאר צורה בעזרת משיכות העפרון כדי להקפיץ לך את הרמה.
לגבי מעבר לדיגיטלי, היום רוב השוק נסמך על המדיום הזה וכדאי בהחלט להתמצא בו, התוצאות תלויות בשיטת העבודה ונפתחות שם גם אופציות שקשה עד בלתי אפשרי להגיע אליהן במדיה מסורתית.

אור בחשכה

משתמש רשום
מצטרף לקבוצת התמיכה..
עבודה יפה מבחינת אור וצל, כמו שג'קי אומר, כדאי להוסיף אור ואולי קונטרסט באזורי המיקוד.
ממליץ בחום גם ללמוד אנטומיה של הפנים וכיצד לתאר צורה בעזרת משיכות העפרון כדי להקפיץ לך את הרמה.
לגבי מעבר לדיגיטלי, היום רוב השוק נסמך על המדיום הזה וכדאי בהחלט להתמצא בו, התוצאות תלויות בשיטת העבודה ונפתחות שם גם אופציות שקשה עד בלתי אפשרי להגיע אליהן במדיה מסורתית.

תודה. מאוד מעשיר!

יש למישהו מושג איך מתמחרים את הציורים האלו? כי לי אין ממש מושג. מה גם שיש סיפור מאחורי זה. את הציורים האלו ציירתי לפני 15 שנה (2003).. שנים זה שכב אצלי בבית עד שלדאבוני הם נספו בשריפה לפני כמה שנים, בזמנו עשיתי מיד כמות מצומצמת של עותקים שלמזלי לא נפגעו! האם זה שזה לא מקורי מפחית מהערך? האם זה שהמקורי איננו ויש רק כמות מצומצמת מהעותקים אולי מעלה את הערך? ולעצם הציור עצמו? אשמח לעצות שלכם..(גם בפרטי)

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה. מאוד מעשיר!

יש למישהו מושג איך מתמחרים את הציורים האלו? כי לי אין ממש מושג. מה גם שיש סיפור מאחורי זה. את הציורים האלו ציירתי לפני 15 שנה (2003).. שנים זה שכב אצלי בבית עד שלדאבוני הם נספו בשריפה לפני כמה שנים, בזמנו עשיתי מיד כמות מצומצמת של עותקים שלמזלי לא נפגעו! האם זה שזה לא מקורי מפחית מהערך? האם זה שהמקורי איננו ויש רק כמות מצומצמת מהעותקים אולי מעלה את הערך? ולעצם הציור עצמו? אשמח לעצות שלכם..(גם בפרטי)
כעיקרון עותק (אפילו ממוספר) יותר זול מהמקור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה