כללי מה דעתכם על הלוגו החדש שלי?

נפתלי טל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תרגישו חופשי- זאת המטרה !!

קבצים מצורפים

• לוגו יוצר בראשית.pdf
    KB 72.9 · צפיות: 11

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
טעון שיפור אין משהו מושך בו

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
להציץ בהרבה לוגואים
צריך המון השראה

נפתלי טל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לפי התיק עבודות שלך כולך מלא השראה ב"ה (מחמאה כן?)

תאציל קצת חח... ישלך איזה רעיון ?

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
ממש ממני אין לך מה ללמוד, יש כאן הרבה תותחים תציץ בתיקים שלהם ותרוה נחת

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא מצטרף לקטילות
מה שמפריע לי זה השם..

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צודק קקטוס,
קשת, במיוחד ליד המילה בראשית, רק לוקחת את הצופה למבול והחורבן..

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שם קצת יומרני, לא?...
העיצוב חמוד. לא בהכרח מיוחד ומתאים ספציפית לעיצוב גרפי.

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
נכתב ע"י קקטוס;1116680:
לא מצטרף לקטילות
מה שמפריע לי זה השם..

לא קטלתי חלילה וחס, פשוט השם כבד נורא והביצוע טעון שיפור אם הורגש שקטלתי ממש מחילה

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י A.Y.K;1116686:
לא קטלתי חלילה וחס, פשוט השם כבד נורא והביצוע טעון שיפור אם הורגש שקטלתי ממש מחילה
תקטול חופשי מבחינתי....(זה אפילו מומלץ...)
אני פשוט לא מספיק מבין בזה כדי לדעת אם אתה צודק בקטילה או לא.

נפתלי טל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
חלילה - ממש לא התכוונתי לצד היומרני
פשוט אני לומד בישיבת אור בראשית וכגרפיקאי בתחילת הדרך עבדתי הרבה עם הישיבה, לכן היה נראה לי מתאים יוצר בראשית.

אבל אני רואה שח"ו זה מתפרש לא כראוי אז אני מקבל את ההערות וה' יזכה אותי בשם חדש :]

יש למישהו רעיון?

יעל 100

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
היוצר מבראשית...

נפתלי טל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
רעיון יפה - אבל עדיין עלול להשמע יומרני לא ?

נפתלי טל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אחר כל הדברים האלה...

מה דעתכם על זה?
איזה מהם עדיף (אם בכלל).

שוב- תרגישו חופשי!

קבצים מצורפים

• לוגו בראשית 1.pdf
    KB 551 · צפיות: 15
  • לוגו בראשית2.pdf
    KB 683.1 · צפיות: 19

seven

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני רחוק מהתותחים פה, אבל חסר לי קצת מה ״בראשית״?! זה כאילו לוגו שלא מסמל דבר.. היוצר אולי קצת יומרני, אבל לפחות מבינים שיש פה צד של ״יצור״, במובן האנושי..

ואחר כל הדברים האלה.....
הלוגו הראשון מבין האחרונים פה נראה נחמד מאד. הפריע לי קצת הכתובית באנגלית שיש יותר מדי רווח בין אות לאות..

לך יש לוגו חדש, לי אין אפילו ״ראשון״.. אז תבין שאת המלצתי לא בהכרח כדאי לקבל.. ;)

בכמ בהצלחה ובטוחני שתצליח! :)

נפתלי טל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
סליחה שאני מקפיץ אבל...

אחרי שעשיתי תשובה- אשמח לדעת מה דעתכם, מי מבין השניים? אולי אף אחד?

אשמח לשמוע גם הערות מקצועיות.

קבצים מצורפים

• Untitled-2.png
    KB 314.4 · צפיות: 9

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה