חו"ד מה דעתכם על האתר הבא?

STEP-UP

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה אתר שיצרתי כדי להמחיש לבעלי עסקים איך האתר שלהם יכול להיראות.
אשמח להע/ארות :)

(אביגיל)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
רעיון מעולה!
להפסיק להסביר למתקשים מה זה אתר בכלל, ופשוט להראות להם .... ;)

.גיטי. .א.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
וואו מגניב ממש :)
אלופה

Guy148

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני רואה טמפלט. האם הטמפלט הוא למכירה? זאת אומרת שהרעיון הוא לבנות אתרים על בסיס הטמפלט הזה?
על אף שזה יכול להיות נחמד וגם לעבוד בחלק מסויים מהמקרים...אבל צפוי מאד יהיה שבחלק עוד יותר מסויים מהמקרים תהיה בעיה של אפיון והתאמה אישית לצרכים של הלקוח. רק נתאר לרגע שישנו עסק שיהיה נכון עבורו שבצד ימין למטה יהיה אייקון דביק של ווצאפ, או אם זה דף נחיתה והדבר הנכון בשביל העסק יהיה שיופיע טופס השארת פרטים כבר בהירו סקשן . או שהחלק של העדויות יופיע בסוף הדף ומיד לאחריו טופס. או אתר שנצרך לו כמה דפים.או צ'טבוט שקופץ החל מהסקשן השני. וכן הלאה והלאה עניינים של אפיון, חומרי גלם, עיצוב - שונים ומשתנים מפרוייקט לפרוייקט.

אני חושב שאתם הולכים בכיוון טוב, של לעשות מכירה של מוצר בכמויות (במחיר נמוך מאד של 2500...) - השאלה אם זה באמת הפתרון שהלקוח שלך מחפש? (ואם זה באמת הפתרון שאתם מחפשים לתת ללקוח שלכם, כי נראה שיש פה יד טובה ומנוסה שיכולה לתת יותר מאשר טמפלט וואן פייג' ובמחירים הרבה יותר נורמלים מאשר 2500...)

(ואם הטמפלט הוא חלק ממשפך שיווקי במטרה להביא את הלקוח לרכוש מוצרים יקרים יותר או להביא אותו למסלול/חבילה יקרה יותר, מסופק אני אם זו הדרך הנעימה לעשות זאת...)

בכ"א - מנקודת המבט של הלקוח זה לא מסתדר לי.
מנקודת מבט של המעצב זה לא מסתדר לי.

יש מצב שהבעיה היא אצלי, אבל אלו הדברים שאני רואה...

STEP-UP

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
היי, דבר ראשון - תודה על התגובה המפורטת.
אני קצת יסביר את הרעיון:
מתוך היכרות עם עצמאיים בעיקר בתחילת הדרך שעדין אין להם את הכסף לאתר תדמית ראיתי את הצורך להכיר להם את המוצר שנקרא one page.
להראות להם שאין צורך להשקיע כ"כ הרבה כסף כדי שיהיה להם נוכחות באינטרנט ושאפשר להתחיל בקטן וברגע שיתאפשר להם - לעוף בגדול.
ע"מ להמחיש את זה בצורה מקורית יצרתי את העמוד הזה שגם מכיר להם את המושג one-page וגם ממחיש להם בצורה הכי ברורה איך האתר שלהם יכול להיראות.
למעשה - מי שמעוניין מקבל את המבנה של האתר מותאם אישית לאסטרטגיה ולקונספט שלו. ככה שלא יהיה אתר שיחזור על עצמו וכל אחד יקבל אתר מותאם לעסק שלו.
בעניין המחיר - זה באמת זול אבל זה לזמן ממש מוגבל :)

elisheva18

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
רעיון גאוני. ממש אהבתי!

שוקי דיין

שוקי דיין - פונטשוק
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
D I G I T A L
נשמע מסקרן
אצלי שוב זה נטען בלי סוף
לא מצליח להיכנס
אולי נטפרי

The Point Art Studio

מיתוג | עיצוב | UXUI
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מילה אחת יצאה לי: גאון (או גאונה ;))

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואלה!
עבודה ורעיון מצויינים.

כשלקוח [פוטנציאלי] רואה כזה דבר, זה מדליק ומגרה לו את כל החושים...
אין סיכוי שיאמר לא... סחטיין!

תצליחי!

STEP-UP

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תודה על כל התגובות!!!
איזה כיף לקבל כאלו פידבקים!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה