עזרה מה אתם הייתם עושים בכזה מצב

מצב
הנושא נעול.

מוזיקאית בנשמה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שמעתי אתמול שבחור התארס אך הבעיה הגדולה שהוא לא כשיר לנישואין.הוא מאוד מבלבל חיצונית כי נראה טוב.ומדבר רגוע.האם אפשרי בשבילי לפנות למשפחת הבחורה.כי אני מכירה את המשפחה של החתן .הם לא חכמים גדולים.אני לא יודעת אם הם רעים אבל הם לא חושבים ועושים הרבה טעויות. וזה יכול להסתיים בגרושין.וחבל לי על הבחורה התמימה!

דיתי חן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שמעתי אתמול שבחור התארס אך הבעיה הגדולה שהוא לא כשיר לנישואין.הוא מאוד מבלבל חיצונית כי נראה טוב.ומדבר רגוע.האם אפשרי בשבילי לפנות למשפחת הבחורה.כי אני מכירה את המשפחה של החתן .הם לא חכמים גדולים.אני לא יודעת אם הם רעים אבל הם לא חושבים ועושים הרבה טעויות. וזה יכול להסתיים בגרושין.וחבל לי על הבחורה התמימה!
לשאול רב,
אבל רב שמתמצא בנושא,
ומתעסק בענייני שידוכים.
כל כך עצוב!

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
שידוך הוא משמים
אם הוא כבר נסגר זה אומר הרבה

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לשאול רב ברור!
תבדקי אלף פעמים לפני אם המידע שאת יודעת נכון, ואולי הבחורה מתאימה לו והיא באותו מצב?
תבדקי ותבררי לפי
בשורות טובות.
כל הכבוד ששמת לב ולא התאלמת!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה