מה אתם אומרים על ווישור ביטוח לרכב?

זלזל

משתמש פעיל
לגבי תביעות
יש לכם מושג?
והאם נעזרתם בנציג? או הכל באינטרנט?
והאם אפשר לעשות את הביטוח על שם מישהו שאין לו רשיון?
ואיך אפשר לרשום 2 שמות?
סורי על החפירה

ohadi

משתמש רשום
לא מכיר אותם אז לא רוצה להגיד סתם אבל אני מבוטח בליברה והם מצוינים - גם מבחינת מחירים וגם מבחינת השירות שזמין עד מאוחר ומאוד מקצועי. מציע לשקול אותם גם.

אלחנן EBA

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לא מכיר, רק מצטט מישהו שהתייעצתי איתו "הכי זול שתמצא ברשת זה ווישור, אבל אל תתקרב אליהם בחיים, לגבות כסף הם יודעים יופי, אח"כ כשתרצה משהו [עוד לפני תביעה, אפי' רק החזר כספי או משהו] לך תחפש אותם".
אגב, תתקשרו טלפונית לכמה סוכנים אנושיים ותתַּחרו בין הצעות המחיר בלי להתבייש, זה יוצא הרבה יותר זול מהשוואת מחירים באינטרנט, בדוק ומנוסה, הבדלים של מאות שקלים!
אני מבוטח במנורה, שנה רשיון בלי עבר ביטוחי, חובה וצד ג' במחיר מצחיק של 3,919 ש"ח, לקח שעה וחצי של נדנוד לכמה סוכנים וזהו...

שוקלטין

משתמש צעיר
לא מכיר, רק מצטט מישהו שהתייעצתי איתו "הכי זול שתמצא ברשת זה ווישור, אבל אל תתקרב אליהם בחיים, לגבות כסף הם יודעים יופי, אח"כ כשתרצה משהו [עוד לפני תביעה, אפי' רק החזר כספי או משהו] לך תחפש אותם".
אגב, תתקשרו טלפונית לכמה סוכנים אנושיים ותתַּחרו בין הצעות המחיר בלי להתבייש, זה יוצא הרבה יותר זול מהשוואת מחירים באינטרנט, בדוק ומנוסה, הבדלים של מאות שקלים!
אני מבוטח במנורה, שנה רשיון בלי עבר ביטוחי, חובה וצד ג' במחיר מצחיק של 3,919 ש"ח, לקח שעה וחצי של נדנוד לכמה סוכנים וזהו...
אתה אומר שהם לא טובים בוודאות , או שרק שמעת .. ?

אבן שלמה

משתמש מקצוען
כהמשך לחוו"ד שלי, מבוטח אצלם כבר כמעט שנתיים, היה לי גם תביעה שהם תבעו עבורי! אצלי היה שירות פצצה.

אגס סברס תפוח

משתמש פעיל
תוכל לתת מספר של מי שנתן לך את המחיר הזה?
דרך המוקד של מנורה? או דרך סוכן?

rrrry

משתמש מקצוען
יש סוכנות ביטוח אור שהם מבטחים נראה לי באיילון או במנורה
אבל הם מבטחים אותך בתור עובד מדינה ולכן הם מצליחים להוציא מחירים בהפרש מאוד משמעותי מכל המתחרים
השאלה מה קורה מבחינה הלכתית ומה קורה כשיש תביעה

נעמי20

משתמש פעיל
כמעט עשיתי אצלם
במדד השירות שמופיע במחשבון ביטוח חובה של משרד האוצר הם היו מקום ראשון, אאל''ט.
המחירים שלהם מצליחים להתחרות בהרבה סוכנים שנחשבים זולים, אבל עדיין יש סוכנים שאצלם עוד יותר זול

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
האם למשהו יש תובנות נוספות מלפני כמעט שנה עת האשכול היה פעיל לאחרונה?
כלומר האם יש מי שתבע בווישור והלך לו בקלות?

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
השבוע סגרתי ביטוח בווישור חובה וצד ג’ ב3800 ש"ח לשנה.
ואגב הייתי מבוטח אצלם לפני שנה ושנתיים והם מציינים וגם כן לגבי תביעות הם עוזרים מהר.
ואמנם מגישים תביעה והכל דרך האתר, אבל אז מתקשר נציג שמברר וסוגר הכל דרך הטלפון.

דוד המלך!

משתמש פעיל
דווקא הייתי בווישור
ולא עזרו לי בתביעה - ללא התייקרות של הפוליסה שלי
למדתי שכדאי תמיד סוכן - שהכל (כולל תביעות) דרכו
בהצלחה!

USHER

משתמש מקצוען
אני לא בטוח מה המשמעות של זה
אבל ווישור זכתה לא מזמן במכרז לביטוח רכב לעובדי מדינה.

אגס סברס תפוח

משתמש פעיל
יש לי ביטוח בווישור, חובה וצד ג'
זה כולל גם בטוח על הרדיו דיסק עד 1,250 ש"ח. והשתתפות עצמית של 250 ש"ח.
התקלקל לי הרדיו דיסק, זה לא מאוד חשוב לי, לולי שהיה לי ביטוח, לא הייתי מתקן את זה.
השאלה היא, האם שווה לי להפעיל את הביטוח,
או שזה עלול לייקר לי את הביטוח כשאבוא לחדש אותו?
תודה גדולה לעונים!

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הביטוח מתייקר רק אם תבעו אותם על סכום גבוה.
אני לא זוכר על כמה, את זה אתה יכול לשאול אותם. אבל על סכום של רדיו דיסק זה וודאי לא מעלה את המחיר.
יש לי ביטוח בווישור, חובה וצד ג'
זה כולל גם בטוח על הרדיו דיסק עד 1,250 ש"ח. והשתתפות עצמית של 250 ש"ח.
התקלקל לי הרדיו דיסק, זה לא מאוד חשוב לי, לולי שהיה לי ביטוח, לא הייתי מתקן את זה.
השאלה היא, האם שווה לי להפעיל את הביטוח,
או שזה עלול לייקר לי את הביטוח כשאבוא לחדש אותו?
תודה גדולה לעונים!

אגס סברס תפוח

משתמש פעיל
הביטוח מתייקר רק אם תבעו אותם על סכום גבוה.
אני לא זוכר על כמה, את זה אתה יכול לשאול אותם. אבל על סכום של רדיו דיסק זה וודאי לא מעלה את המחיר.
זה לא עובד אוטומטי ברגע ששואלים אותי (או שצריך לסמן כאשר אני מצטרף באופן מקוון) אם היה לך תביעות בעבר, ברגע שאני מסמן כן זה מייקר, ואם אני מסמן לא, הם יוכלו להתנער במקרה תאונה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה