עזרה מה אומרים,עמוס/מלא מידי?

סינק זה כיור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
הנה הפרסומת האחרונה שלי
היה לי חשוב להכניס הרבה פרטים מלל ותמונות
אך מצד שני לשמור על קו נקי וברור ושלא יהיה עמוס/כבד מידי?
מה אתם אומרים
איך זה?
נקי?יפה?עמוס?מבולגן?ברור?מושך?
מחפשת חוות דעת
אשמח לשמוע את דעתכם

תודה

קבצים מצורפים

• ארונות-לענין 4 זו ההזדמנות להתחדש.jpg
    ארונות-לענין 4 זו ההזדמנות להתחדש.jpg
    5 MB · צפיות: 440

סינק זה כיור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
המלל והכיתוב ברור?
והאותיות קריאות ומובנות?
הכל מובן/ברור?

סינק זה כיור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מאד נעים וברור,
זה רק נראה כאילו כתוב על הארון אמבטיה בסיעתא דשמיא :)
האמת שגם אני חשבתי על זה
אבל לא מצאתי מקום אחר לכתוב את הסיעתא דישמיא-שמבחינתי הוא חובה!
יש לכם רעיון למקום אחר/טוב יותר?

נעמה :)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
המלל והכיתוב ברור?
והאותיות קריאות ומובנות?
הכל מובן/ברור?
כן.
האמת שגם אני חשבתי על זה
אבל לא מצאתי מקום אחר לכתוב את הסיעתא דישמיא-שמבחינתי הוא חובה!
יש לכם רעיון למקום אחר/טוב יותר?
תכתבי בראשי תיבות ותזיזי ימינה.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הכיוון טוב
אין כאן מלך ואז אין במה להתמקד
כדאי לך לקחת 2 מרובעים ולחבר אותם ושם לכתוב בגדול את הטקסט של "זו ההזדמנות להתחדש" (אני הייתי כותבת "תתחדשו") ארונות אמבטיה וכו'.
משהו עם החיבור של התמונות גם לא כ"כ מסתדר.
בסך הכול הכיוון הוא טוב. תעבדי על זה עוד קצת, זה בעזרת ה' יהיה מצוין (ותעלי לכאן!)

סינק זה כיור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
הכיוון טוב
אין כאן מלך ואז אין במה להתמקד
כדאי לך לקחת 2 מרובעים ולחבר אותם ושם לכתוב בגדול את הטקסט של "זו ההזדמנות להתחדש" (אני הייתי כותבת "תתחדשו") ארונות אמבטיה וכו'.
משהו עם החיבור של התמונות גם לא כ"כ מסתדר.
בסך הכול הכיוון הוא טוב. תעבדי על זה עוד קצת, זה בעזרת ה' יהיה מצוין (ותעלי לכאן!)
נתת לי כוון חדש למחשבה
תודה
הארת לי נקודה מאתגרת

סינק זה כיור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי-
קליל ונעים לעין,
הצבעים והחלוקה - חמודים וברורים
הרבה הצלחה!
יפה מאד. צבעים נעימים.
כן הייתי מורידה קצת מלל.
בהצלחה!
מאד נעים וברור,
זה רק נראה כאילו כתוב על הארון אמבטיה בסיעתא דשמיא :)
ממש חמוד!
תצליחי!

תודה
המטרה שיהיה נעים קליל ומושך את העין.
ולגבי המלל גם חשבתי להוריד קצת
נראה עמוס מידי לדעתכם?

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לטעמי קצת עמוס מידי, להוריד את כמות המלל, ואולי להוריד את אחת התמונות ובמקומה לכתוב כותרת אחת גדולה- כמו שהציעו- תתחדשו לדוג'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה