דרוש מידע מה אומרים על עיצוב המטבח?

נעמה פר

משתמש סופר מקצוען
אם את הולכת על זה את יכולה לעשות הכנה למדיח חלבי ולשלב מיקרוגלים בארונות העליונים בלי שיפחית משמעותית את מקומות האיחסון.
@רפ תודה-תודה-תודה.
פתחת לי את הראש לרעיון חדש, מענין, מקורי וגאוני!

נעמה פר

משתמש סופר מקצוען
כן, משהו כזה:
צפה בקובץ המצורף 1243827
לא השקעתי בפרופורציות.
זה יכול לדרוש ממך עוד נקודת אינסטלציה.

זה יוסיף לך גם הרבה מקום איחסון.

באופן כללי שיש בצורת ר' נחשב בזבזני ופחות מומלץ.
מישהו יודע מה העלות של הזזת נקודת אינסטלציה מקיר אחד - לקיר נגדי?

נעמה פר

משתמש סופר מקצוען
@נעמה פר אשמח לעזור לך בעיצוב המטבח.
יש לך אפשרות להודעה פרטית?
אולי תוכלי לחוות דעה על שתי הסקיצות הללו?
image (11).png
image (10).png

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי תוכלי לחוות דעה על שתי הסקיצות הללו?
צפה בקובץ המצורף 1266441צפה בקובץ המצורף 1266440
אין מצב לשים כיור וכיריים כ"כ קרוב. מה גם שהמשטח הכי שימושי במטבח הוא המשטח בין הכיריים לכיור.
המשטח בין הכיריים לקיר קשה לניקוי, הוא מתלכלך הרבה כי הוא ליד גז, ותכל'ס אין לך כיור לגרוף את המים.
הייתי מזיזה את הכיריים לכיוון הקיר, משאירה רק 20 ס"מ בין הכיריים לקיר, ואפילו את הכיור הייתי מזיזה קצת לכיוון המקרר. אין פה מידות לכן קשה לכתוב לך מדויק.
בין כיריים לכיור משטח בין 90-120ס"מ

נעמה פר

משתמש סופר מקצוען
אין מצב לשים כיור וכיריים כ"כ קרוב. מה גם שהמשטח הכי שימושי במטבח הוא המשטח בין הכיריים לכיור.
המשטח בין הכיריים לקיר קשה לניקוי, הוא מתלכלך הרבה כי הוא ליד גז, ותכל'ס אין לך כיור לגרוף את המים.
הייתי מזיזה את הכיריים לכיוון הקיר, משאירה רק 20 ס"מ בין הכיריים לקיר, ואפילו את הכיור הייתי מזיזה קצת לכיוון המקרר. אין פה מידות לכן קשה לכתוב לך מדויק.
בין כיריים לכיור משטח בין 90-120ס"מ
ואם אני אצמיד את הכיריים לקיר? זה יהיה נכון?

מה אומרת לגבי הסקיצה השניה? היא נכונה יותר?

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ואם אני אצמיד את הכיריים לקיר? זה יהיה נכון?

מה אומרת לגבי הסקיצה השניה? היא נכונה יותר?
לא הייתי מצמידה כיריים לקיר, כי זה לא נוח בגלל ידית של מחבת או סיר שיוצאים מגבולות הכיריים.
הסקיצה השניה טובה ג"כ, הייתי שמה את הכירים בין 2 הכיורים. אחרת, שוב, יש לך משטח מכובד, ולא נוח לנקות אותו.
בסקיצה השניה יש לך גם 2 פינות במטבח שתכל'ס עולות כפול והאחסון שלהם לא נוח.
הייתי הולכת על הסקיצה הראשונה.

נעמה פר

משתמש סופר מקצוען
לא הייתי מצמידה כיריים לקיר, כי זה לא נוח בגלל ידית של מחבת או סיר שיוצאים מגבולות הכיריים.
הסקיצה השניה טובה ג"כ, הייתי שמה את הכירים בין 2 הכיורים. אחרת, שוב, יש לך משטח מכובד, ולא נוח לנקות אותו.
בסקיצה השניה יש לך גם 2 פינות במטבח שתכל'ס עולות כפול והאחסון שלהם לא נוח.
הייתי הולכת על הסקיצה הראשונה.
2 נקודות לציון:
1. יש חלון גדול ממש על הקיר שמול הכניסה למטבח...
2. המטבח אמור להבנות בס"ד בדירה חדשה שבה יש כבר תשתיות מים וחשמל.
בתכנון המקורי, של הקבלן, כיור אחד מתחת לחלון וכיור שני היכן ששני הכיורים בסקיצה השניה (ומשמאלו הכיריים).
אני לא יודעת האם יש אפשרות בכלל להעביר נק' מים לקיר הנגדי (זה קיר של הסלון) וכמה העלות...
לכן, כן חשבתי שהאופציה השניה טובה יותר...

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
2 נקודות לציון:
1. יש חלון גדול ממש על הקיר שמול הכניסה למטבח...
2. המטבח אמור להבנות בס"ד בדירה חדשה שבה יש כבר תשתיות מים וחשמל.
בתכנון המקורי, של הקבלן, כיור אחד מתחת לחלון וכיור שני היכן ששני הכיורים בסקיצה השניה (ומשמאלו הכיריים).
אני לא יודעת האם יש אפשרות בכלל להעביר נק' מים לקיר הנגדי (זה קיר של הסלון) וכמה העלות...
לכן, כן חשבתי שהאופציה השניה טובה יותר...
אם הדירה לא בנויה לא צריך להיות בעיה.
תפתחי תיק בשינוי דיירים, ממליצה לבוא עם תוכניות מסודרות שעשתה לך מעצבת ולא להגיע לא מוכנה.

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
את יכולה לעשות צד אחד 2 כיורים + כיריים, וממול מקרר, תנורים, מזווה ודלפק אכילה.

יוגורט

משתמש מקצוען
הלוואי שהיה לי כסף לליווי אדריכלי נורמלי :(
זה הליך שיחסוך לך הרבה כסף. כי כשתלכי לבחור מטבח יהיה ל אפשרות לתמחר אותו. וכבר יוזיל לך עלויות.
מי מדבר ע הכאב ראש והזמן שאת מבזבזת.
אני עכשיו עושה כזה תהליך אצל חברה . היא לוקחת לי עכשיו 500 ש"ח לעשר שעות. רק בשביל התיכנון והשרטוט.
אפילו שהיא מתחילה אני סומכת עליה ושמחה לתת לה את ההזדמנות.

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
להעביר תשתיות יקר (מאוד)! אפשר לראות שרטוט של כל הדירה?
בסקיצה א- חלבי גדול מאוד, בשרי טיפה קטן (איפה את אופה?), כיור בשרי מדי קרוב לכיריים, אין הרבה מקום לשולחן, אין בילד אין
בסקיצה ב- 2 פינות זה יקר ולא מנוצל, הכיורים הצמודים זה לא עדכני, דלפק צמוד לקיר פחות שימושי בתור שולחן

ובשתיהם א"א לראות את הניצול אחסון בכלל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה