מהפך בעולם העורכים התורניים והמעמדים בתג, תוכנה חינמית לחלוטין כתוסף לוורד!

בר בי רב

משתמש פעיל
לכבוד ציבור העורכים התורניים והמעמדים בתג!
ידועים היטב לכולנו ההתמודדויות במלאכת הייצוא מוורד לתג ולהיפך.
בסייעתא דשמיא עלה בידי לקבץ תוכנה מבוססת על פקודות מקרו (מהפורום, רובם מאת @צורת הדף (קרש לשעבר), ומאתר "צורת הדף", וכן @israel, @לייזר ועוד), המסייעים בהרבה למי שעובד בקבצי וורד-תג.
בין הפונקציות: שימוש בבלוני הערות, המרת הערות לסוגריים ולהיפך, מציאת טקסט צבוע בהילה בעזרת החלפתו לטקסט צבעוני, ועוד.
להלן תמונת המסך של התוכנה.
%D7%A1%D7%A8%D7%92%D7%9C-%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%9C%D7%A2%D7%95%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%9D-%D7%AA%D7%95%D7%A8%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%9C%D7%9E%D7%A2%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%AA%D7%92-png.329778

התוכנה עדיין בבניה ועומדת כעת על גירסת 1.0 שהיא גירסת נסיון.
אשמח לקבל כל הערה, ובעיקר מקרואים נוספים בנושא, וכל שיפור טכני שיכול לבסס את התוכנה ולהעמידה בקרן אורה בצורה מסודרת.
התוכנה היא חופשית, וניתנת כקוד פתוח וכל אחד יכול להוסיף מקרואים שימושיים ולהכניס את הקבצים המעודכנים כאן (ולשלוח אלי הודעה בפרטי).
מכיון ועדיין לא עלה בידי לסדר קובץ התקנה בצורה מסודרת, (עקב חוסר איחוד קבצים בין התאמת הסרגל עם התבנית), יהיה ניתן לבינתים לקבל את רכיבי התוכנה רק דרך הדוא"ל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

יוסף שלמה פריימן

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שמעתי שיש סקריפט טוב לקידוד קבצי וורד כהכנתם לתג מה זה ואיפה משיגים את זה?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

קבצים מצורפים

• ‏‏מאקרו לקידוד וורד לתג +מדריך.rar
    7.1 MB · צפיות: 37

יוסף שלמה פריימן

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הסמל שהיה תמיד בשורת המשימות וגרכו הפעלתי את תכנת תג עד היום נעלם ואיננו לא יודע איפה הוא לא מצאתי בפורום גם את תכנת ההתקנה שקיבלנו בזמנו וכעת אין לי תכנת תג מה עושים?

יוסף שלמה פריימן

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
חבל מאד כי יש לי עבודה שאני רוצה לעשות עם התג וחבל על כל רגע שאין לי את התכנה תג גם את קוב ץ ההתקנה של הסקריפט המקודד אין לי אינני יודע איפה הוא

שמואל 87

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הסמל שהיה תמיד בשורת המשימות וגרכו הפעלתי את תכנת תג עד היום נעלם ואיננו לא יודע איפה הוא לא מצאתי בפורום גם את תכנת ההתקנה שקיבלנו בזמנו וכעת אין לי תכנת תג מה עושים?
תחפש פה C:\TAG קובץ TagProg.exe

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה