ניהול תקציב מהן ההוצאות הנלוות בקניית דירה?? שתפו מנסיונכם!

הנורמלי הבודד

משתמש פעיל
אין סיבה להוריד גז לרצפה ולהעלות.
מעבירים דרך הקירות הקיימים בבית
אם יש לך סיבה להוריד לרצפה זה אפשרי רק תיקוני צנרת אם יצטרכו יהיו הרבה יותר מורכבים ויקרים.
אני לא מוריד ואז מעלה
הצנרת יורדת לרצפה ומשם בקו ישר עד למסתור כביסה ושם היא מתחברת ליחידה החיצונית שיושבת על הרצפה גם כן.

בכל מקרה שאלתי היא: האם מישהו עשה הכנה למזגן דרך הקבלן ויודע להגיד לי באיזו צורה עושה הקבלן?
וכן כמה עלה לו
תודה רבה

חסידישער

משתמש צעיר
אני לא מוריד ואז מעלה
הצנרת יורדת לרצפה ומשם בקו ישר עד למסתור כביסה ושם היא מתחברת ליחידה החיצונית שיושבת על הרצפה גם כן.

בכל מקרה שאלתי היא: האם מישהו עשה הכנה למזגן דרך הקבלן ויודע להגיד לי באיזו צורה עושה הקבלן?
וכן כמה עלה לו
תודה רבה
אני עשיתי דרך הקבלן 3 מזגנים שלא היו על הקיר החיצוני (לא ישיר)
העביר את הכל דרך קירות
לקח 200 ש"ח למטר צנרת (גז חשמל וניקוז) כולל הכל.

הנורמלי הבודד

משתמש פעיל
אני עשיתי דרך הקבלן 3 מזגנים שלא היו על הקיר החיצוני (לא ישיר)
העביר את הכל דרך קירות
לקח 200 ש"ח למטר צנרת (גז חשמל וניקוז) כולל הכל.
רק בשביל לדייק את דבריך:
מדובר על עבודה שהקבלן ביצע עבורך באופן אישי לאחר סיום הבנייה או שהוא עשה את זה תוך כדי העבודה הכוללת של הבנייה?
זה מאוד משנה

חסידישער

משתמש צעיר
רק בשביל לדייק את דבריך:
מדובר על עבודה שהקבלן ביצע עבורך באופן אישי לאחר סיום הבנייה או שהוא עשה את זה תוך כדי העבודה הכוללת של הבנייה?
זה מאוד משנה
קבלן המשנה של היזם שעשה תוך כדי בניית הבנין

שם שצריך להיות מקורי

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
כמובן שאם יש ידים טובות זה חוסך הרבה מהחשבון,
אנחנו עברנו לפני תקופה דירה ומחוסר תקציב בנינו לבד שולחן למטבח, כוננית ספרים, תאורה, מדף למיקרוגל, ובתוכנית בעז"ה לבנות חדר שינה, החיסכון הוא עצום, אין לי סכום מדוייק לתת. אבל רעיונות- כן. שוב, זה הרבה טרחה ולכלוך, וכן הוצאה ספציפית על כלי עבודה טובים, שכשלעצמה וודאי תשתלם לטווח רחוק בעז"ה.

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
כמובן שאם יש ידים טובות זה חוסך הרבה מהחשבון,
אנחנו עברנו לפני תקופה דירה ומחוסר תקציב בנינו לבד שולחן למטבח, כוננית ספרים, תאורה, מדף למיקרוגל, ובתוכנית בעז"ה לבנות חדר שינה, החיסכון הוא עצום, אין לי סכום מדוייק לתת. אבל רעיונות- כן. שוב, זה הרבה טרחה ולכלוך, וכן הוצאה ספציפית על כלי עבודה טובים, שכשלעצמה וודאי תשתלם לטווח רחוק בעז"ה.
בהחלט, אפשר גם לקנות ולא לשלם על הרכבה והובלה- לבוא עם רכב לחנות ולהרכיב לבד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה