דרוש מידע מהם ההבדלים בין עוסק מורשה לבין חברה בע"מ

טרינום

משתמש פעיל
מצטרפת להמלצה לייעוץ פרטני.
רק בגדול אני אומרת, בדרך כלל אם אתם משתמשים בכל ההכנסות בשוטף- אין תועלת גדולה במעבר לחברה. מס חברות+ מסדיבידנד בשורה התחתונה מאד דומה לתשלום מס בעוסק המורשה. (יכול להיות חיסכון בביטוח לאומי)
רק אם נשאר לכם כסף עודף להשקעות, עדיף לפתוח חברה.
בהצלחה

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
בדיוק לכן חלק פותחים חברה בע"מ ומושכים לעצמם תלוש, ונחשבים שכיר...
אני מדגיש שאני לא מבין בזה - אבל נקודות שכדאי לברר כמה זה שווה? כי עלויות והתעסקות של חברה היא גבוהה יחסית.
התשלום לביטוח בארה"ב בסופו של דבר הבנתי שזה סוג של תכנית חסכון ?? יכול להיות ??

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
התשלום לביטוח בארה"ב בסופו של דבר הבנתי שזה סוג של תכנית חסכון ?? יכול להיות ??
זה תשלום דומה לביטוח לאומי כאן
מי שמשלם במשך 40 רבעונים (לא חייב שיהיה רצוף) זכאי לקבל קצבת זקנה social security.
הקצבה הזו בסכום פי כמה מהקצבה הישראלית, ואפשר לקבל את שניהם.
סכום הקצבה מושפע מגובה התשלום אבל לא מחייב שמקבלים הכל חזרה, זה לא ממש תכנית חסכון.
הקרובים שלי שפתחו חברה בגלל הנושא,
(השאירו עוסק מורשה קטן בשביל הSS ושאר הפעילות היתה בחברה בע"מ)

*יש גם דעות חלוקות האם זה באמת יאריך ימים, או שלא מצטבר מספיק כסף כדי לשלם לכל הזכאים בעוד 20-40 שנה, והכל יקרוס. אז לא כולם ששים לשלם ולהיות זכאים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה