התייעצות מהי המילה הבאה בעגלות תינוק- בסטייל, נוחות ואיכות?

בתיה B

משתמש פעיל
המימה החדשה עגלה מדהימה
מתאימה גם לילד ראשון וגם לכאלו שמנוסים יותר...
הגלגלים שלה קצת רחבים לעומת האמבטיה שהיא קומפקטית יותר

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו גם אני בדילמה הזאת ולאו דווקא בילד ראשון.
מד אחד הדרגונפליי חדישה ונוחה אבל העיצוב שלהה מממ.מ.. ל משהו והיא גם ממש גדולה ומגושמת יחסית. ולא אהבתי את הישיבה שלה בכלל.
הבי- נוחה קומפקטית קלאסית אבל נמאסססס.
מה הייתם ממליצות ללידה מתקדמת?
כמובן בנוסף לדונה החדשה.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לא עקבתי
המיוס עוד לא תצא,
נונה
ודונה X

אילה מינה

משתמש מקצוען
רוצה לדעת מה שכולם ידעו מעצמם בעוד חצי שנה....
העגלה יקרה וחשוב לי שתהיה מושלמת גם לשנים הבאות,
תכלס העיניים שלנו מתרגלות ואוהבות את מה שיש לכולם....
בחיים לא הייתי חושבת שזה שיקול לרכישת עגלה
וואו גם אני בדילמה הזאת ולאו דווקא בילד ראשון.
מד אחד הדרגונפליי חדישה ונוחה אבל העיצוב שלהה מממ.מ.. ל משהו והיא גם ממש גדולה ומגושמת יחסית. ולא אהבתי את הישיבה שלה בכלל.
הבי- נוחה קומפקטית קלאסית אבל נמאסססס.
מה הייתם ממליצות ללידה מתקדמת?
כמובן בנוסף לדונה החדשה.
אישית בחרתי בבי 5
למה? מכל מיני סיבות שהתאימו לצרכים האישיים שלי
(קניתי ממש לאחרונה לפני כ10 חוד')
אני מאמינה בלבחור עגל בהתאם לצרכים האישיים ולא לפי אופנה
יש לי חברה שחלמה בלילות ובימים על יויו
סוף סוף השקיעה וקנתה-אחרי חודש יצאה הבטרפלי ושוב היא מרגישה כבר לא כ"כ עדכנית וחדשנית

דבורה-

משתמש צעיר
החיסרון של דרגונפלי - הטיולון במצב שכיבה עם הפנים לאחור מאוד מאוד ארוך- לא נח בכלל.
והידית בזווית נטויה למטה מה שמאריך עוד יותר את העגלה
חוץ מזה משתמשת ומרוצה
לגבי הצבעים - מאוד נכנס צבע מדבר לטעמי יפה אבל לא פרקטי בכלל. אין כמו שחור שחור.
פוקס גם עגלה טרנדית כרגע

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
הצבע הירוק בתמונה שצירפת מאוד נכנס בשנה האחרונה.
(חנויות מותגים והסגנון)
בסוף כנראה הרוב ילכו על השחור.
רק לידיעה- העגלה נשרטת מהר. (השילדה)

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
רוצה לדעת מה שכולם ידעו מעצמם בעוד חצי שנה....
העגלה יקרה וחשוב לי שתהיה מושלמת גם לשנים הבאות,
תכלס העיניים שלנו מתרגלות ואוהבות את מה שיש לכולם....
ממש נכון!

לגבי הדרגונפליי
אני איתה כבר כמעט שנה
נוחה נחמד. נדושה ולא מרגישה לי נוצצת ומרגשת בכלל… במיוחד שנחרצת ומתבלה
אבל זה מה יש :) היום הייתי הולכת על האמבטיה של יויו וזהו (במיוחד שיש לי שילדה כבר אבל הפריע לי שהקיפול ב2 ידיים)

Revi-רוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עגלות הינומה נכנסות יותר ויותר
המראה שלהם אלגנטי וחתיכי
האיכות? הנוחות? כבר לא יודעת
מה חתיכי בלהראות אמא מהפליימוביל יותר מאשר מציאותית
נו באמת? עד היכן הדאאווין?? ממש מביך לכת איתה ובטח במחוזות חרדיים

משפחה גדולה

משתמש מקצוען
ממש נכון!

לגבי הדרגונפליי
אני איתה כבר כמעט שנה
נוחה נחמד. נדושה ולא מרגישה לי נוצצת ומרגשת בכלל… במיוחד שנחרצת ומתבלה
אבל זה מה יש :) היום הייתי הולכת על האמבטיה של יויו וזהו (במיוחד שיש לי שילדה כבר אבל הפריע לי שהקיפול ב2 ידיים)
תודה על המשוב הזה
נשמע יותר מידי חסרונות,
ומישהו כתב כאן למעלה שהידית ארוכה ולא נשכבת בצורה נוחה...
סורי, אפשר שאלה?
למה בוגבו כבר לא רלונטי?
מי אמר שלא רלוונטי?
שמעתי על זה
איך מגיעים אליהם? דרך החנות שרכשתי?
תודה
לא מכירה
בטח אחרים כאן ידעו

Revi-רוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

ישראלים

משתמש מקצוען
על שריטות בשלדה של בוגבו בי היה גם אחריות. כי שמרתי בצירה מטורפת שלא ישרט. כי בסביבה שלי כולן היי שרוטות ולא שמעתי על אף אחת שהתלוננה על כך.

אינטקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
סתם שאלה,
עגלה נחשבת יותר in ככל שהסכום עליה out?

אסתר חנצ'ה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עגלות הינומה נכנסות יותר ויותר
המראה שלהם אלגנטי וחתיכי
האיכות? הנוחות? כבר לא יודעת
לי יש יונמה
ואני ממש מרוצה
משתמשת בה עכשיו לילד שני
עגלה חזקה ונוחה מאוד חשבו כל כל פרט הכי קטן שיהיה נוח לתינוק
אבל גם גדולה וכבדה מאוד!
אם לא הייתי גרה בקומה ראשונה לא הייתי שורדת

saralulu

משתמש מקצוען
גו׳לס
מהממת
מעוצבת בסטייל ובטעם טוב קלילה ונוחה!
מומלצת מאוד!
לנו יש את השמפניה
זו עגלה קומפקטית ומתוקה ממש!
אחת הבחירות הטובות!
יש חנות במרכז שמוכרת אותה בכמה מאות פחות ממה שמוכרים בהרבה חנויות בבני ברק ושם קנינו.
הזהירו אותנו בהרבה חנויות שהדרגונפליי מתקפלת לאנשים כשהם עולים איתה במדרגות כי הקיפול שלה נעשה באמצעות ניעור וגם הרבה מוכרים קיבלו עליה תלונות זמן קצר יחסית אחרי הקניה מה שמעיד על איכות ירודה.
אנחנו קנינו את הגו׳לס בעיקר בגלל שהיא מתקפלת מהמם ומתאימה לבעלי רכבים.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה