מהדורת....

• פותח הנושא mbr10
  • פורסם בתאריך

mbr10

משתמש רשום
אבקשה נא את עזרת החברים לפורום:
בקרוב אמור לצאת לאור בעז"ה ספר חשוב מאוד שחובר לפני למעלה ממאתיים שנה ע"י אחד מגדולי עולם, מדובר בפירוש נפלא ביותר על שולחן ערוך - יורה דעה, שלא זכה להדפסה מחדש עד הנה, כנראה משום שאותו גאון וצדיק המחבר זצ"ל לא זכה לזש"ק, ולא היה מי שיטפל בזה במשך הדורות.
כעת, אני והחברותא שלי עובדים על זה כבר למעלה משנה, לחדש אורו ולערוך אותו כהוגן (שזה כולל: ביאורים והערות, מראי מקומות, מפתחות, תיקון שיבושי דפוס, עריכת כותרות צדדיות, פתיחת ראשי תיבות, פיסוק קטעים, וכו').
אלא שכדי שהדבר ייצא לפועל נצטרך להתדפק על פתחיהם של נדיבי העם, לבקש עזרה כספית.
ולכן, אבקש את עזרתכם, אם ידוע לכם היכן אוכל להשיג נדיב לב או משקיע, מישהו שמבין במעלת הדברים האלה, ורוצה לזכות במצוה חשובה זו, לאידפוסי אידרא ספר של גאון וצדיק נשגב שר"ל לא זכה לזש"ק...
ואיך וכיצד אני מגיע אליו.
תודה רבה מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה