מד לייזר

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש את של חברת ״בוש״.
בהצלחה!

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בעבר הרחוק היה לי אחד של חברה שאני לא זוכרת את שמה , כשזה עבד הייתי מרוצה אבל זה התקלקל די מהר. כבר שנים שיש לי בוש(עוד לפני שהגיע לארץ קניתי בארה"ב), עם קצת יותר תכונות מאשר רק למדוד אורך/רוחב/מ"ר ואני מאד מאד מרוצה ממנו.עמיד בפני אבק, נפילות וכו'. מומלץ.

shifrbor

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני משתמשת בשל בוש כבר שנתיםם הוא ממש מעולה ואני מרוצהממנו מאד

רחלה.

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כמה העלות?

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קשה לתת המלצה כשלא הוגדרו צרכים ותקציב.

michal shiloni

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לי דווקא יש של UNI-T כבר שנה וחצי ואני מאוד מרוצה

רחלה.

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בוש המדובר-כמה עולה?

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש דגם יקר אבל אם יש לך מישהו שיקנה באמזון זה יותר זול לאין שעור. לי אישית קנה את זה מישהו בארה"ב אני חושבת דרך האמזון ודגם שעלה בארץ 1200 ש"ח (כי כמעט לא קנו אותו, ואני רואה שאחד עם אותם תכונות לא עולה הרבה יותר זול, השאלה אם את צריכה את כל התכונות האלו)הוא קנה ב-100$.

chhf

משתמש רשום
אם כבר מדברים על מד, נעלה שאלה נוספת:
מישהו יודע על מכשיר שאפשר למדוד איתו 90 מעלות (דיאגונאל)?

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הוא מודד עד 40 או 50 מ'(מאד רלוונטי לי בחללים גדולים), כאשר יש קיר אלכסוני הוא מזהה את הנק' הקצרה ביותר ואת הנק' הארוכה ביותר ועוד דברים שאני כרגע לא זוכרת. הדגם שלו: GLR225

פינק מעצבת

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי יש את דגם בוש GLR225 , והוא פשוט מעולה!
מחזיק לי כבר שנים .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה