דרוש מידע מדריך חתנים חסידי

דג סקרן

משתמש רשום
מישהו יודע על המנהג של חסידות אמשינוב בהדרכת חתנים ?
איך זה עובד אצלם, אם יש או אין איך וכמה ?
האדמו"ר מאמשינוב סובר שבחור רגיל לא זקוק להדרכת חתנים,
כמו שכל דורות לא היו מדריכי חתנים.
נדמה לי שיש לכל חתן רק חברותא שלומד איתו את ההלכות וכו' וזהו

ד. מ.

משתמש מקצוען
חכמים היזהרו בדבריכם.
לפני שכותבים נגד מישהו בצורה בוטה, בפורום עם משתמשים אנונימיים, וכל כך הרבה דעות וסגנונות, כדאי לשקול עד כמה השפעה יש לכך, והאם שווה את הנזק או אולי אפשר לכתוב בצורה עדינה יותר.
במיוחד שמטבע הדברים לא מפרטים מה החיסרון, ויתכן שחיסרון שממש מציק למישהו מסוים בכלל לא מציק (ואפי' מעלה) למישהו אחר.

חרד ה'

משתמש רשום
נראה לי לא מדויק כלל
הרבה מאמשינוב לא אוחז מההדרכה לפני החתונה אבל אחרי החתונה נראה לי שכן...

וחי בהם!!!!

כל זמן מלעבט זאל זיין גלעבט!!!!
מנוי פרימיום
יש את הרב יעקב גרינוואלד מומחה גדול מקבל בירושלים ובאשדוד הרבה בנשקי"ם הולכים להרב גרינוואלד הוא משהו מיוחד בין לפני החתונה ובין אחרי החתונה 0533120431
ויש בירושלים עוד מדריך מומחה בשם הרב יעקב נתנאל ברייש גם מומחה ומבוקש גדול 0548401155

aad

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
טוב אז לאחר בדיקה...
באמשינוב יש הדרכה אצל האדמור בעצמו ביום של החתונה,
ולאחר מכן בשבע ברכות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה