מדרגה בסלון

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
@א שיינפלד על השאלה שלך בענין המדרגה פה (אין לי אפשרות להגיב שם)
הצעתי להתקין שם בחזית המדרגה "פס לד" מואר...
חשבתי על זה, שיעזור שלא יפלו, אבל זה ידגיש את המדרגה, ולא יענה על כל השאר. והייתי מעדיפה משחק של תאורה יחד עם הקורה, אולי סוג תאורה שגורמת לאשליה. וכדו' בכל מקרה, מענה אחיד לכל המקום.
מחפשת בגוגל...
אם יש לכם עוד מה להציע, אשמח לשמוע. תודה!

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא רואה במדרגה דבר בעייתי
דוקא יכול להוסיף יופי מסוים
אולי תאורה בשתי צידי המדרגה- על הקיר כך שיזרוק אור ולא ידגיש לכל אורך המדרגה (מקווה שמובן)

סתם כך ראיתי וילה יוקרתית במיוחד שנבנתה לפני שנים ואזור הספות מונמך ב-2 מדרגות מאזור המבוא- מטבח וחדר האוכל
אמנם האזור היה ענק במיוחד אבל עדיין לא מפריע (אולי לא מלכתחילה אבל לא מזעזע ברמה היסטרית)

היוש

משתמש מקצוען
האם הגיוני למלא את כל שטח הסלון המטנמך ואז הרצפה תהיה בגובה אחיד, רק המדרגה פשוט תעבור לכניסה לסלון.
אצלי בבית בעקבות קורה, הסלון והמטבח מוגבהים משאר שטח הבית. דווקא יוצר בידול לא רע.

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לפי חוקי תיכנון אין לעשות מדרגה אחת בלבד ובמיוחד אם היא נמוכה היא מהווה מקום מועד לנפילות לא רק של ילדים
בעיקר של מבוגרים מפני שלעין האנושית קשה לזהות אותה
לכן מלכתחילה מומלץ על 2 מדרגות לפחות אתם אולי תתרגלו למדרגה אחת אבל לא תרצו שאף אורח יפול אצלכם

ברון

משתמש מקצוען
לפי חוקי תיכנון אין לעשות מדרגה אחת בלבד ובמיוחד אם היא נמוכה היא מהווה מקום מועד לנפילות לא רק של ילדים
בעיקר של מבוגרים מפני שלעין האנושית קשה לזהות אותה
לכן מלכתחילה מומלץ על 2 מדרגות לפחות אתם אולי תתרגלו למדרגה אחת אבל לא תרצו שאף אורח יפול אצלכם
הפתרון של 'פס לד' נותן מענה גם על זה.

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עקבתי אחרי מדרגות שיש להם פס תאורה וראיתי שהצעירים מזהים אותן יפה
אבל המבוגרים לא אולי בגלל קשיי ראיה או שהטכניקות והסימונים של ימינו פחות נהירים להם
כך שאין ברירה אלא לחזור לחוק 2 מדרגות לא נעלמים מהעין

קפה בוץ

משתמש חדש
בס''ד
אצל ההורים שלי היתה מדריגה מדהימה שלכולם היתה מאוד נראית לעין. עד שסבא שלי כמעט עף שם. הורידו את המדרגה וזהו. יש דברים מספיק יפים חבל ללכת על דברים שמסוכנים מלכתחילה. בהצלחה בריאות ונחת

אולי מעניין אותך גם...