עזרה מדפסת HP

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש לי מחשב HP נייד
ומדפסת HP
בעבר המדפסת הדפיסה והתחברה למחשב מצוין, מלפני תקופה זה הפסיק, למרות שמחשב אחר היא מדפיסה מצוין, והיא עדיין רשומה אצלי בהגדרות כמדפסת ברירת מחדל.
בלית ברירה עשית שוב התקנה של הדריבר למדפסת כפי ההוראות באתר, ועדיין זה לא מדפיס לי.
נ.ב. הוא כן סורק למחשב, וששולח להדפסה הוא משדר כאילו מדפיס ותכלס כלום.....
מישהו יודע מה הבעיה??

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
יש לי מחשב HP נייד
ומדפסת HP
בעבר המדפסת הדפיסה והתחברה למחשב מצוין, מלפני תקופה זה הפסיק, למרות שמחשב אחר היא מדפיסה מצוין, והיא עדיין רשומה אצלי בהגדרות כמדפסת ברירת מחדל.
בלית ברירה עשית שוב התקנה של הדריבר למדפסת כפי ההוראות באתר, ועדיין זה לא מדפיס לי.
נ.ב. הוא כן סורק למחשב, וששולח להדפסה הוא משדר כאילו מדפיס ותכלס כלום.....
מישהו יודע מה הבעיה??
דגם?

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
m127 - m128 - המדפסת
והמחשב :
LAPTOP-77J43MHN
מעבד Intel(R) Core(TM) i5-1035G1 CPU @ 1.00GHz 1.19 GHz

תודה רבה

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עובד מצוין
זה לא דרך המחשב
גם במחשב אחר של HP כן עבד לי

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תסיר התקנה מהמחשב דרך הסר תוכניות. , תמחק את המדפסת מהתקנים ומדפסות, וכל הקבצים הנלווים אליה מכונן C ואז תתקין מחדש
1671019469565.png
להוריד את זה ולהתקין?

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
שאלתי אם זה הדריבר היעודי או שזה רק פותר בעיות?
את זה תוריד
את זה.png
וזה הקישור לזה

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
את זה תורידצפה בקובץ המצורף 1267240וזה הקישור לזה
הבעיה שיש לי וינדוס 11 - ושאני משנה שם את התוכנת הפעלה הוא לא נותן אופציה
תודה ענקית על העזרה

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לצערי נטפרי חסמו את זה בגלל העברת קבציים שיתופיים
לאחר התקנה מחדש של והינדוס 10 - בבדיקה הוא כותב שיש שגיאה בהתחברות למדפסת
באסה
מה עושים??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה