מדפסת משולבת - המלצתכם!

ראוטר

משתמש רשום
שבוע טוב,
אני מעונינת לרכוש מדפסת משולבת (פקס, סורק ומכונת צילום).
לאחר חיפושים פה בפורום, עדיין לא הצלחתי לקבל מידע מספיק.
אולי תוכלו לעזור לי מנסיונכם?
אני מחפשת משהו זול מאד ופשוט (זה לשימוש ביתי), שחור לבן בלבד,
מצד שני אני כן רוצה חברה אמינה וטובה ושיחזיק מעמד...
מה אתם אומרים? של איזה חברה ממליצים? איפה כדאי לקנות?
נשמח מאד לכל מידע!
תזכו למצוות!

ממני

משתמש צעיר
לי היה מדפסת של ברדר דגם 1810 והיא נשברה כתוצאה מזה שכשמישהו החליף את הדיו נשבר לו איזה חלק. בסה"כ מאוד מאוד נהניתי ממנה.
עכשיו רציתי לקנות אותה מכונה, אבל הסבירו לי שהמחיר שלה עלה משום מה וכדאי כבר לקנות מכונה טיפה יותר יקרה דגם 2700 ואז הדיו יותר זול.

הדיו של המכונה הקודמת- 100 ש"ח ל-1000 צילומים.
הדיו של המוכנה החדשה- 150 ש"ח ל-2600 צילומים.

אני קניתי בסל דיו משלוח עד הבית+ הנחה על הטונר

ממני

משתמש צעיר
נכתב ע"י ראוטר;2299491:
מה המחיר של הדגם החדש? ואיפה קניתם?
תודה רבה!

אני קניתי בסל דיו (בירושלים) המייל שלהם הוא: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, הם הביאו לי את המדפסת תוך יומיים. דיו הם מביאים באותו היום.
עלה לי 990 ש"ח כי קניתי אלחוטי, אם את לא צריכה אלחוטי זה עולה 100 ש"ח פחות
(המדפסת הישנה שלי עולה 690 ש"ח)

זה אמנם יקר יחסית אבל זה השקעה חד פעמית כי הדיו הוא מאוד מאוד זול ומספיק להמון דפים

אחלמה

משתמש חדש
הדיו של 'קנון' בדגמים מסויימים עולה ממש גרושים ולכן כדאי לחשוב על 'קנון'.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
בזאפ יש HP127 ועולה באזור ה-600

בבני ברק ראיתי אותו בחנויות באזור ה-700.
המעלה ב-HP שאם יש לך בעיה, יש להם שרות עד הבית, ולא את צריכה לדאוג לשלוח את המדפסת אליהם.
כרגע אני מתלבטת עליה

maty

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ממליצה על קנון - בהרבה דגמים הדיו ממש זול וזה שיקול שווה.
אם תחליטו על קנון, תבררו בטלפון 052-7619944 משווק מוצרי חשמל אמין.

well

משתמש פעיל
לי יש כבר כמה שנים HP הדגם הזול ביותר, בסה"כ עושה את העבודה לא רע ולדעתי מתאים לשימוש ביתי.
עולה באיזור 300 שקל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה