דרוש מידע מדוע לא נפתחים סרטונים בפרוג

האופקימי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי סינון של ספייטק. עד היום נפתחו לי כל הסירטונים של פרוג (ללא צורך להוריד קובץ זיפ) היום אני לא מצליח לפתוח סירטונים (תמונות כן) כשאני פותח זה מה שקורה.
אשמח לשמוע אם זה קרה לעוד משתמשים ואם יש למישהו מידע בנושא

קבצים מצורפים

• Screenshot_20231214-195639_Chrome.jpg
    Screenshot_20231214-195639_Chrome.jpg
    KB 322.3 · צפיות: 37

מתנאל עמנואל

משתמש רשום
יש לי סינון של ספייטק. עד היום נפתחו לי כל הסירטונים של פרוג (ללא צורך להוריד קובץ זיפ) היום אני לא מצליח לפתוח סירטונים (תמונות כן) כשאני פותח זה מה שקורה.
כנ"ל

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לילה שעבר עברנו לשרת חדש, וע"כ הקישור למיקום הקבצים השתנה, ייתכן וחלק מחברות הסינון טרם סידרו את הגדרתם לגבי השרת החדש שלנו. ממליץ לפנות לחברות הסינון, ולבקש שההגדרות לאתר פרוג יוגדרו שוב בשרת החדש.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
סרטונים בקובץ זיפ כן נפתחים?
חשוב לי לדעת כי העליתי הרבה קבצים בזיפ.

לוי אלי

משתמש מקצוען
לילה שעבר עברנו לשרת חדש, וע"כ הקישור למיקום הקבצים השתנה, ייתכן וחלק מחברות הסינון טרם סידרו את הגדרתם לגבי השרת החדש שלנו. ממליץ לפנות לחברות הסינון, ולבקש שההגדרות לאתר פרוג יוגדרו שוב בשרת החדש.
אנחנו יכולים לעזור בזה? או שרק אתם?
מספיק שאחד מכל סינון (אתרוג/נטפרי/רימון וכדו') או שצריך כמה שיותר אנשים?
נשמח להועיל במה שנוכל!
אחרי כ"כ הרבה הכרת הטוב שאנו חייבים לפרוג

אינטרנט אתרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום גולד
גולשי פרוג היקרים,
בשבוע שעבר חל שינוי בשרתי פרוג וגולשי אתרוג חוו קושי באתר, מיד כשעודכנו על כך הנושא טופל וגולשי פרוג חזרו לחוויה הרגילה.
תודה על המעורבות והעדכון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה