מגירות לילדים

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
ילדי גדלו ב"ה ושמתי לב שהם זקוקים נואשות למגירה פרטית משלהם (היה להם עד היום כעין תקייה על הקיר בה יכלו לשים את היצירות שלהם)
הבעיה היא שאין לי מגירות מתאימות ואני גם לא רוצה לקנות שידה בשביל זה, כולם אצלי בנים ולא צריכים מכתביה למחברות וכו
יש לכם רעיון אולי?
תודה מראש לעונים

אשד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לבנים שגדלו אני סדרתי מדפים (הקטנו עם פלטות פורמייקה חצי מארון תליה בגובה, כלומר שבחציו אפשר לתלות את הדברים הנמוכים), כל אחד קבל מדף ובתוכו 3 מגירות פלסטיק, זה מסודר, מחולק להם לפי ענינים ומספיק להם ברוח לכל המזכרות שמקבלים והדברים האישיים. מאז גיליתי שגם הדברים האישיים של הבנים יכולים להאגר בצורה מסודרת מאד.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני קניתי באיקאה מתקן כזה עם 3 מגירות, עלה לי 60 ש"ח.
הבעיה שיש לי קטנצ'יק אחד בן שנה ורבע שכל הזמן שולף משם דברים והופך את המגירות והילדים לא רוצים לאחסן שם את מיטב אוצרותיהם כי אין על זה ביטוח;) שעד שהם יחזרו זה ישאר בחיים.
אולי את יכולה להקדיש מדף בארון ושם ליחד לכל אחד סלסלה או קופסא יפה ואז גם לא מתווסף רהיט בחדר, וגם אם הם לא בדיוק שמרו על הסדר זה לא נראה לעין כל:)

Rocks

משתמש רשום
נכתב ע"י bbr;2346119:
אני קניתי באיקאה מתקן כזה עם 3 מגירות, עלה לי 60 ש"ח.
הבעיה שיש לי קטנצ'יק אחד בן שנה ורבע שכל הזמן שולף משם דברים והופך את המגירות והילדים לא רוצים לאחסן שם את מיטב אוצרותיהם כי אין על זה ביטוח;) שעד שהם יחזרו זה ישאר בחיים.
אולי את יכולה להקדיש מדף בארון ושם ליחד לכל אחד סלסלה או קופסא יפה ואז גם לא מתווסף רהיט בחדר, וגם אם הם לא בדיוק שמרו על הסדר זה לא נראה לעין כל:)

את לא מכירה את הפטנט? כשהתינוק זוחל שמים את השידה לכיוון הקיר, ולהכל שלום...

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י Rocks;2346259:
את לא מכירה את הפטנט? כשהתינוק זוחל שמים את השידה לכיוון הקיר, ולהכל שלום...

איזה זוחל?
ילד בן שנה ורבע שהופך את כל הבית, סיבבתי לקיר והוא סובב בחזרה בלי בעיה.
בא נאמר שהשידה הקטנה הזו זה ההתמודדות הקטנה עם השובבון הזה, אני לא יכולה להשאיר דברים על השיש כי הוא עולה על שרפרף ודואג לרוקן את השיש, הוא מרוקן שולחנות, מדפים ומגירות באלפיות השניה, בקיצור הבית חוגג, אבל אנחנו מודים לה' שאלו הצרות שלנו:)

BOMERANG

פיתוח אתרים ומיתוג עסקי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
קניתי באיקאה 3 מגירות רחבות ב150 ש"ח בצבע טבעי
חזקות ומעולות
שמנו אחד עלהשני והגבוהים לגדולים כדי שהקטנים לא יגעו להם.
פרקטי ומומלץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה