מגירות טאצ'

styehoshua

משתמש מקצוען
מה הנסיון הידע שיש לכם על מגירות שנפתחות בלחיצה קלה
בלורן מאד ממליצים על זה ואומרים שזה לא עובד על חשמל
למישהו/י יש את זה כדאי ללכת על זה?

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סתם שאלה, מה הקטע של הדבר הזה, יופי? או מה?
הפכנו להיות כאלה שגם מגירה קשה לנו למשוך???
זה הזוי, אלא אם כן יש כאן רווח סמוי.

styehoshua

משתמש מקצוען
סתם שאלה, מה הקטע של הדבר הזה, יופי? או מה?
הפכנו להיות כאלה שגם מגירה קשה לנו למשוך???
זה הזוי, אלא אם כן יש כאן רווח סמוי.
את צודקת לא עניין של שכלול ואני גם לא יודעת אם אני אעשה את זה יש בזה משהו חלק ונקי, זה יותר גימיק כזה שאני לא מבינה אם הוא מתאים למטבח או לא, לכן שאלתי.

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מומלץ במטבח פעיל.
החסרונות:
1. יקר
2. צריך לכוון את עוצמת הפתיחה לפי משקל המגירה עם התכולה, כך שאם מוציאים 2 סירים כבדים מהמגירה היא כבר לא תעבוד טוב.

אפילו באולם התצוגה של בלורן בירושלים, במשך כמה חודשים זה לא עבד כמו שצריך, לאחרונה תיקנו את זה.

לפעמים זה נותן מענה לצורך עיצובי או פרקטי, למשל מגירת פח מתחת כיור, שלא יצטרכו לגעת בידית עם ידיים תפוסות ומלוכלכות, או מגירה שנמצאת בתוך הסוקל, שלא יצטרכו כל פעם להתכופף עד הרצפה כדי לפתוח.

styehoshua

משתמש מקצוען
א מומלץ במטבח פעיל.
החסרונות:
1. יקר
2. צריך לכוון את עוצמת הפתיחה לפי משקל המגירה עם התכולה, כך שאם מוציאים 2 סירים כבדים מהמגירה היא כבר לא תעבוד טוב.

אפילו באולם התצוגה של בלורן בירושלים, במשך כמה חודשים זה לא עבד כמו שצריך, לאחרונה תיקנו את זה.

לפעמים זה נותן מענה לצורך עיצובי או פרקטי, למשל מגירת פח מתחת כיור, שלא יצטרכו לגעת בידית עם ידיים תפוסות ומלוכלכות, או מגירה שנמצאת בתוך הסוקל, שלא יצטרכו כל פעם להתכופף עד הרצפה כדי לפתוח.
תודה הארת את עיני בנושא

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
את צודקת לא עניין של שכלול ואני גם לא יודעת אם אני אעשה את זה יש בזה משהו חלק ונקי, זה יותר גימיק כזה שאני לא מבינה אם הוא מתאים למטבח או לא, לכן שאלתי.

אין צורך בהתנצלות, אם זה טוב לכם תעשו למרות ועל אף דעתי האישית, ואולי רק בגללה;) .
רק תהיתי מה מקור ההמצאות המוזרות האלה, גימיק או פרקטיקה?

וכאן קיבלתי תשובה:
תודה ל @חרש עץ על ההסבר מאיר העיניים.

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לי יש את זה כמגרת פח מתחת לכיור. נותן מענה מצוין לצורך, כשרוצים לפתוח פח בידיים מלוכלכות/מלאות. לא רואה שום צורך בזה בשאר מגרות המטבח.

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש בחדר שינה -לביגוד עובד מצוין.
(הסיבה עיצובית ופרקטית בגלל ארון שיש דלת שנפתחת לכיוון המגירות
ואחרת היה נדפק בידיות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה