הישיבישע'ר

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
כחובב מוזיקה דגול הייתי שמח מאוד להשיג את קול פליי 3 הטרי שיצא היום (עם פריד בשער) בגרסא המודפסת בדווקא (חינמי כידוע).
(העיתון נחטף אצלינו במכולת על הבוקר מייד כשהגיע, וכשהגעתי בצהריים לחנות לא היה זכר.)
למי שיש עותק פנוי מהעיתון הנ''ל או שיודע שבהמשך (לאחר שיקרא) אין לו צורך בזה,
אודה לו מאוד אם יעדכן אותי בהקדם במייל שכתובתו pa030401pa @ gmail.com (להוריד את הרווחים לפני ואחרי השטרודל,
כי בלי זה, זה פשוט לא יגיע אלי...)
אני אמנם ירושלמי אך מפאת חשיבות העניין, הבקשה הנ''ל פונה לתושבי כל האזורים בארץ, וקל במרומים יעזרני להביא את המגזין גם ממקומות מרוחקים.

הישיבישע'ר

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אני מציע לפתוח אשכול תהילים מיוחד עבור המשימה הקדושה והמרטיטה
למה רק אשכול?
יש אתר במיוחד למקרים מרטיטים כגון דא,
אנא כנסו ואמרו פרק תהילים, פליז פליז.

ר

רק ילדה;)

אורח
כחובב מוזיקה דגול הייתי שמח מאוד להשיג את קול פליי 3 הטרי שיצא היום (עם פריד בשער) בגרסא המודפסת בדווקא (חינמי כידוע).
(העיתון נחטף אצלינו במכולת על הבוקר מייד כשהגיע, וכשהגעתי בצהריים לחנות לא היה זכר.)
למי שיש עותק פנוי מהעיתון הנ''ל או שיודע שבהמשך (לאחר שיקרא) אין לו צורך בזה,
אודה לו מאוד אם יעדכן אותי בהקדם במייל שכתובתו pa030401pa @ gmail.com (להוריד את הרווחים לפני ואחרי השטרודל,
כי בלי זה, זה פשוט לא יגיע אלי...)
אני אמנם ירושלמי אך מפאת חשיבות העניין, הבקשה הנ''ל פונה לתושבי כל האזורים בארץ, וקל במרומים יעזרני להביא את המגזין גם ממקומות מרוחקים.
בשמחה

המוכר נתן לי את זה היום כ'מתנה' על קניית שני עיתונים אחרים במחיר מפולפל.
לרגע חשבתי שהוא ממש אדיב...
עד לרגע ש שמעתי אותו אומר להוא שנכנס אחרי: "רבינו, זה חינם, חינם...." והוא לא קנה אפילו גלי אחד בחנות!
:(

הישיבישע'ר

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
בשמחה

המוכר נתן לי את זה היום כ'מתנה' על קניית שני עיתונים אחרים במחיר מפולפל.
לרגע חשבתי שהוא ממש אדיב...
אח"כ שמעתי אותו אומר להוא שנכנס אחרי: "רבינו, זה חינם, חינם...."
:(

תודה רבה!
אודה לכם אם תפנו אלי לכתובת המייל המופיעה בראש השרשור,
או שתכתבו כאן את כתובת המייל שלכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  45  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה