דרוש מידע מגורים בירוחם - מהו אופי התושבים והאם יש דירות חדשות?

גיטושית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תוכלו לספר לי יותר על העיר הזו וכן לתת לי מידע רלונטי?

יוסיK

משתמש מקצוען
תוכלו לספר לי יותר על העיר הזו וכן לתת לי מידע רלונטי?
יש כמה אשכולות על הנושא.
קהילה ליטאית נחמדה שהרבה שנים לא התקדמה ולפעמים גם נסוגה, [יש שיטענו שאני עדין]
בשנה האחרונה כן יש התפתחות, הגיעו משפחות נוספות וכנראה שיש עוד ביקוש.
יש במקום מוסדות לימוד של הקהילה כוללים בתי כנסת וכו'.
היה פרויקט שנבנה בעשור האחרון, כרגע לא ידוע לי שיש בניה אבל יש בהחלט תכניות, רמ"י שיווקו מגרשים באזור הקהילה החרדית.
מבחינת מחירים זה המקום עם קהילה חרדית שהדירות בו הן הכי זולות בארץ.
הקהילה מתרכזת בעיקר סביב תחילת רחוב ההגנה והרבה מהדירות שם גדולות ביחס למקובל בדירות שיכון.
יש תחבורה ציבורית, אבל זה רחוק, מאוד רחוק במושגים חרדיים.
הקהילה מנסה לסייע בתעסוקה, מטבע הדברים לא לכולם יש עבודה במקום, נסיעה לדימונה זה לא רחוק ודי זמין, לבאר שבע זה קצת יותר....
זהו מההיכרות הקטנה שלי עם המקום הנחמד הזה, לא גר שם, יצא לי לבקר קצת ומכיר כמה פטריוטים מושבעים.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש במקום מוסדות לימוד של הקהילה כוללים בתי כנסת וכו'.
לא שמתי לב אם ציינת את ישיבת הקיבוץ שנפתחה שם. ואת הגורים שהגיעו לדימונה ושדרגו את התחבורה במקום

יוסיK

משתמש מקצוען
לא שמתי לב אם ציינת לישיבת קיבוץ שנפתחה שם. ואת הגורים שהגיעו לדימונה ושדרגו את התחבורה במקום
לא נעלתי את האשכול, ברור לי שיש עוד הרבה מה להוסיף.
אכן ישיבת ירוחם הוותיקה נפתחה מחדש, בדימונה הסמוכה הגיעו לא מעט גערערס' זה לא עוזר הרבה מבחינת תעסוקה, אם כבר הפוך, זה כן תועלתי לתחבורה וככוח צרכני.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
היסטוריה! לא רחוקה, אבל היסטוריה.
כמה היום דירה 3 חדרים במצב מצויין קומה א' פינתית? (לא משופצת אבל מאד נעימה)
הם רוצים עליה 500K השאלה אם זה ריאלי..

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

יוסיK

משתמש מקצוען
כמה היום דירה 3 חדרים במצב מצויין קומה א' פינתית? (לא משופצת אבל מאד נעימה)
הם רוצים עליה 500K השאלה אם זה ריאלי..
תלוי מיקום וגודל.
אפשר לעשות חיפוש ב
ולראות מחירים של עסקאות אחרונות בסביבה.
באופן כללי המחירים שם עלו לאחרונה כך שלא ממש ניתן לצפות למצוא היום במחירים של לפני חצי שנה.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם יש לך דירה למכירה במיקום טוב ונוח ולא לחוצים למכור, אפשר לבקש 500 מקסימום לא ילך אפשר להתגמש או לחילופין יעברו כמה חודשים והמחיר יעלה ויגיע לזה.
הם מבקשים 500

יוסיK

משתמש מקצוען
אם לפני שנה היו אומרים שדירות בירוחם ימכרו בכזה מחיר זה היה נשמע פחות סביר.
אם עוד שנה יספרו שדירות בירוחם נמכרו בפחות מ 300 זה יהיה יותר לא הגיוני.
המחיר כעת הוא אי שם בסביבה, אולי קצת פחות, אבל בגלל שאין הרבה דירות למכירה לא בטוח שכדאי לקונים לחכות, כי המחיר עלול לעלות עוד יותר.
אגב, עליית המחירים הזו ממש גרועה לקהילה, לא שמעתי שהם מנסים להתערב בזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה