דרוש מידע מגביר קליטה לאינטרנט וסלולר

זכריה התימני

משתמש פעיל
מחפש פיתרון לדירה שאין בה קליטה טובה לסלולר ואינטרנט.

עדיף מידע עם ניסיון!
תודה מראש!

סמוי מן העין

משתמש צעיר
כשבררתי על מגביר קליטה אמרו לי שזה חותך את מהירות הקליטה בחצי ומפזר אותה לטווח ארוך יותר...
תבררו טוב לפני שאתם קונים

yyff

משתמש פעיל
אני צריך בהשאלה מגבר קליטה לאינטרנט לכמה שעות כדי לבדוק אם יש לי מה לקנות, יש מישהו שיכול להשאיל דבר כזה?
אולי יש גמ"ח כזה?
או מישהו פרטי שיוכל להביא לי לכמה שעות?

אליהו אקספרס

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
קחו בחשבון שזה לא חוקי, והקנס הוא כ50,000 ש"ח!

מעתיק לכאן הודעה שלי מאשכול אחר בנושא:
תגובות מתוך שרשור בנושא במתמחים טופ:

בעקבות הרבה פניות בעניין המגבר שעליו פרטתי למעלה אעדכן שאת המכשיר שלי החרימו בלי שום התראה מראש ונתנו קנס על סך 70,000 (שבעים אלף) (!!!!!!!!!!!!) ש"ח.
ראו הוזהרתם
תגובה נוספת:
אני הזמנתי כזה מכשיר וזה עבד יופי עד שיום אחד דפקו בבית שני אנשים עם מכשיר מגלה שידור ואמרו שיש כאן בבית אנטנה לא חוקית ואיימו על קנס של 70000 כן 70 אלף שקל אם לא מפרקים ושולחים סרטון של השמדה של המוצר וכן פרטים מאיפה קניתי וכן מי התקין בקיצור לא כדי בכלל להתעסק עם זה

תעשו מה שאתם רוצים, אבל קחו גם את זה בחשבון.

ילדי הנחת

משתמש חדש
יש אחד ביד 2 שמוכר מגברי קליטה במחיר יותר זול מעטפון,
ויש לו מכשירים הרבה הרבה יותר מתקדמים ואיכותיים מכל השאר .
וכן!! יש אפשרות לקחת מכשיר ובמקרה שלא עובד להחליף לאחר בחינם או להחזיר ולשלם רק 30 ש"ח
(לאחר שהוא מתאים לך בטלפון מכשיר שיותאם לגודל הבית אזור האנטנה וכו')
(הוא אמר לי שהוא ניסה המון חברות ומכשירים, עד שכיום יש לו מספר חברות שהוא עובד איתם)
אני שם פה קישור למודעה שלו ביד 2 וממליץ עליו בכל פה מניסיון,

ילדי הנחת

משתמש חדש
אני צריך בהשאלה מגבר קליטה לאינטרנט לכמה שעות כדי לבדוק אם יש לי מה לקנות, יש מישהו שיכול להשאיל דבר כזה?
אולי יש גמ"ח כזה?
או מישהו פרטי שיוכל להביא לי לכמה שעות?
גם אם המגבר של ההוא לא יעבוד זה לא אומר שאין פתרון, אלא רק שאתה צריך מגבר אחר כי ההוא יש לו אנטנה פנימית או חיצונית חלשה, או שהמכשיר עצמו אין לו מספיק כוח, ואתה צריך מכשיר קצת יותר יקר.

yyff

משתמש פעיל
גם אם המגבר של ההוא לא יעבוד זה לא אומר שאין פתרון, אלא רק שאתה צריך מגבר אחר כי ההוא יש לו אנטנה פנימית או חיצונית חלשה, או שהמכשיר עצמו אין לו מספיק כוח, ואתה צריך מכשיר קצת יותר יקר.
אני צריך כדי לבדוק על מכשיר מסויים האם הבעיה היחידה שלו זה קליטה

לי יש בבית מגבר קליטה
לפניו לא יכולנו לדבר בפלאפונים מספר דקות רצופות, עמדנו קרוב לחלון וכל תזוזה ניתקה את השיחה.
והיום, לאחר המגבר, המצב השתפר פלאים!!
יש קליטה מלאה כמעט בכל הבית!!
הזמנו אותו מעלי אקספרס

z.k.

משתמש פעיל
אני מדבר על מכשיר ביתי שמוכרים בכל חנות חוקית, זה עולה כמה בין מאה לכמה מאות שקלים, לא נראה לי שעל זה מדובר
לפי בדיקה שלי מגבר לסלולרי לא קיים בחנויות, אדרבא,אם יש לך מידע ציין לתועלת הציבור, איזה חנויות?

אלי @@@

משתמש מקצוען
אני מדבר על מכשיר ביתי שמוכרים בכל חנות חוקית, זה עולה כמה בין מאה לכמה מאות שקלים, לא נראה לי שעל זה מדובר
למיטב ידיעתי בחנויות יש מגבר לפיזור קליטת רשת אינטרנטית
אבל אין מגבר לקליטת סלולר זה לא חוקי בעליל
שום חנות נורמאלית לא תסתכן

yyff

משתמש פעיל
אני צריך בהשאלה מגבר קליטה לאינטרנט לכמה שעות כדי לבדוק אם יש לי מה לקנות

לפי בדיקה שלי מגבר לסלולרי לא קיים בחנויות

למיטב ידיעתי בחנויות יש מגבר לפיזור קליטת רשת אינטרנטית
אני לא צריך מגבר לסלולרי, אני צריך כפי שכתבתי לאינטרנט
אני יצרף לך קישור מאייבורי וKSP שתבינו על מה אני מדבר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה