עזרה מב"ב לראשון לציון כל יום.

רחלי מעצבת/הראל דיזיין

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מבררת בשביל מישהו מהמשפחה שרוצה ליסוע מב"ב לראשון לציון-מערב ראשון,כל יום.

יש מישהו שעושה מסלול כזה ויוכל לצרף-תמורת תשלום כמובן?!
יש מישהו שעושה/עשה/מכיר עם תחבורה ציבורית?

או אולי אתם מכירים/יכולים לעזור-מה הדרך הקלה והמהירה ביותר להגיע ממרכז ב"ב למערב ראשון-
רחוב רוז'נסקי 11 ליד הסינמה סיטי.
מכירים?
סביר/הגיוני לעשות כזה דבר כל יום?
ארוך?קצר?
ואם כן באיזו דרך הכי כדאי.

שתפו מנסיונכם
תזכו למצוות

לומדת 10

משתמש פעיל
יש הסעה של המורות של חינוך עצמאי.
אני לא יודעת פרטים..
רק יודעת שהמנהלת קוראים יפרח.

רחלי מעצבת/הראל דיזיין

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
תיצרי קשר באישי.
מכירה הסעה.. תבדקי אם זה לאותו אזטר...
ביה"ס של החנה"ע
וכן ישיבת כנסת מאיר
שאגב יש להם הסעה משותפת

וכן ישיבת עטרת שלמה
זה מזרח ראשון לציון
תודה ענקית
בפועל עדיין לא קיבלתי/הגעתי לאיזה מס' טלפון/הסעה שאוכל ליצור קשר לבירור/הצטרפות
אשמח לקבל
זה די דחוף
וכן גם אם זה לא ממש אותו אזור יש מצב שהנהג יוריד במקום הקבוע וימשיך לאזור שכתבתי.
אני רק צריכה איזה טלפון/משהו להתקשרות
ממש תודה
עוזר לי מאוד
תזכו למצוות

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תודה ענקית
בפועל עדיין לא קיבלתי/הגעתי לאיזה מס' טלפון/הסעה שאוכל ליצור קשר לבירור/הצטרפות
אשמח לקבל
זה די דחוף
וכן גם אם זה לא ממש אותו אזור יש מצב שהנהג יוריד במקום הקבוע וימשיך לאזור שכתבתי.
אני רק צריכה איזה טלפון/משהו להתקשרות
ממש תודה
עוזר לי מאוד
תזכו למצוות
אם בא לך להזכיר לי מחר בפרטי אנסה לברר לך.
(מונית מפרדס כץ לאזור תחנת הרכבת)

לב מלבב

משתמש רשום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה