מבקשת רעיון לקינוח ללי הסדר עם תפוחים

מסטיקגם

משתמש צעיר
יש לך הוראות הכנה ?
ריבת תפוחים:
6 תפוחי גרנד קלופים
2 כוסות סוכר
1/2 כוס מיץ לימון

לחתוך לקוביות קטנות לבשל על אש נמוכה ולערבב כל הזמן עד שהתפוחים מתרככים מעט, להוסיף את הסוכר והמיץ לימון להמשיך לבשל ולערבב כשעה שנהיה מרקם סמיך.
כתבה את זה מישהיא בפרוג
אני באמצע להכין את זה - לא נשמע מוצלח
אם בא לך לחכות לעדכונים - אולי זה יפתיע

אחת ירושלמית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי רסק תפוחים מצוין , אני מכפילה את הכמויות , בפעם הראשונה אני מוסיפה כוס וחצי תותים וכך מתקבל רסק אדום .
אני מוזגת לכוסיות חצי רסק תפוחים צהוב וחצי אדום , קל, יפה ומרענן . אם מעניין אעלה מתכון.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני מכינה משהו מדהים של בננות מקורמלות עם תפוחים וקראנצ'.

את התפוחים (גרנד) אני חותכת לחצאים ובבלנדר פורסת לפרוסות דקות
מבשלים עם מים סוכר ומעט מיץ לימון דקות בודדות אחרי הרתיחה, משהו כמו -3 דקות.
מקרמלים בננות - במחבת יבשה מחממים סוכר וכשנמס מוסיפים פרוסות בננות ומערבבים כל הזמן, עד שהבננות נהיות קצת שחומות ומתבשלות קצת במיץ של עצמן.

מכינים פקאן/אגוזי מלך/שקדים מסוכרים בתנור/מחבת

בכוסיות שמים בתחתית בננות, מעל תפוחים ומפזרים מעל הכל מהקראנצ'.

כבר שנתיים אני מכינה את זה ויוצא מעדן!

מסטיקגם

משתמש צעיר
יצא מושלם
אחד המתכונים הטובים
צריך לתת ללמעלה להאפות טוב וזה מעדןןןן!
( עם קצפת ליד בכלל.....)

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הצתה מאוחרת
מבשלים תפוחים במיץ תפוזים - יוצא מדהים!

אז מה

משתמש סופר מקצוען
סליחה על ההקפצה.

יש לי רסק תפוחים מצוין , אני מכפילה את הכמויות , בפעם הראשונה אני מוסיפה כוס וחצי תותים וכך מתקבל רסק אדום .
אני מוזגת לכוסיות חצי רסק תפוחים צהוב וחצי אדום , קל, יפה ומרענן . אם מעניין אעלה מתכון.

@גולדהרחל , אשמח אם אפשר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה