כללי מבקשת חוו"ד

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מתלבטת מאד בין שתי הדוג'.
וחוצמיזה נראה לי שחסר כאן משהו, או לא יודעת מה. מה אתם/ן אומרים?

קבצים מצורפים

• epilady.pdf
    1.4 MB · צפיות: 7

שפירא

משתמש צעיר
צילום מקצועי
תגובתי

את בכיוון טוב,
ובכל אופן,
קודם כל, דחוף לשנות את המלל, הטקסט הוא גדול מידי, תמיד עדיף 3 משפטים קולעים ומתומצתים עם נוכחות ויזואלית גדולה יותר מאשר המון מלל.
חוץ מזה שלוש נקודות כמעט אף פעם אינן טובות, ובטח לא יותר מזה שזה גם לא תקני לפי כללי השפה העברית,
לגבי העיצוב - אם את פונה לציבור יראי ה' את באמת צריכה משהו מכובד ותורני, ובכל זאת העיצוב השמאלי מצא חן בעיני יותר (מלבד נושא הטקסט שכבר כתבנו)
עוד משהו - הרבה פחות צל

toxic2004

משתמש רשום
הימני נראה הרבה יותר טוב ומכובד..
ה............. חייבות להיות?
:)

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מצטערת, אבל את הטקסט לא אני כתבתי אלא הלקוחה.
אני רק אחראית על העיצוב.
אבל היא אמרה שאפשר לשפר קצת לפי ראות עיני והכרותי את השוק.
אז אני לא רוצה לשנות לה יותר מדי, כדי שלא יהיו תלונות אח"כ.
מה בכולופן נראה לכם?

באלמעלה

משתמש פעיל
מאוד יפה, אולי קצת להקטין טקסטים, ולתת רווח בעין

ירוק_תפוח

משתמש רשום
הימני יותר נראה לדעתי. לקח לי זמן להבין שה"מגה" הוא ראשי תיבות...
אולי כדאי להפריד בין ה"מגה" ל - "חלק שהוא חלק".
בסה"כ - יפה מאד!

שפירא

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אני עדין חושבת שהמודעה קצת נשמעת כמו"פשקווילים" אולי כדאי לך לשכנע את הלקוחה, בכל אוםן - את כותבת על בית דין מיוחד להשחתת שיער מי הוא? למה שיאמינו לך? את צריכה איזשהי חותמת כשרות

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שפירא;135401:
אני עדין חושבת שהמודעה קצת נשמעת כמו"פשקווילים" אולי כדאי לך לשכנע את הלקוחה, בכל אוםן - את כותבת על בית דין מיוחד להשחתת שיער מי הוא? למה שיאמינו לך? את צריכה איזשהי חותמת כשרות

אם את תראי כזאת מודעה בהמודיע/יתד את תאמיני שזה כשר אפילו שאין חותמת?

Rivk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא הבנתי. זה לגברים או נשים?
השמאלי הוא עיצוב נשי ועדין. אולי באמת הייתי מקטינה קצת את המלל ומשאירה יותר אויר אבל באופן כללי העיצוב נראה לי טוב.
אם היא מרשה לך לשנות (ותגידי לה שהתייעצת עם ציבור גרפיקנרים יראי ה') את יכולה להוריד לה את הנקודות לפני סימן הקריאה.
אם זה לגברים, אז הימני יותר טוב.

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה לגברים, ברור.
השאלה אם הציבור באמת יאמין שזה כשר אפילו שאין חותמת??

ותודה לכולם על התגובות. אני מחכה לראות איזו דוג' הלקוחה תבחר, כי אני עצמי לא יודעת מה להחליט.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
איך שראיתי שיש לך אשכול נכנסתי להגיב - אני חייבת לך...:)

אז ככה, הכיוון טוב מאוד.
לדעתי לימני יש פוטנציאל גדול יותר.
1. את הכתב להקטין אך לשנות לגופן עבה ובולט יותר שימשוך את העין.
2. נראה לי שהוספת מעט צבע תחייה את המודעה (לדעתי אדום / בורדו). אפשר את החצאי מסגרת בבורדו.
3. את יכולה להוסיף פלומבה אדומה (שתשבור קצת) עם המילים "באישור בית דין מיוחד וכו'" או משהו כזה. ככה המילים לא סתם כתובות אחת ממתחת לשניה אלא זה גם מוסיף עניין.
4. המון בהצלחה ותעלי לנו לראות איך יוצא עם השינויים!!!

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
חסר קצת חיות בשביל שהמודעה תמשוך אותי צריך שיהיה בה קצת חדשנות ויוקרתיות לא הסגנון החסידי ח"ו (-: אלא סגנון יוקרתי ואת יכול לראות פרסומות לכלי חשמל יוקרתיים וכו'...
הרקע צריך אולי להיות יותר דומיננטי ובלי הרבה טקסטים כמו פשקוויל (כמו שמישהו העיר)
בקיצר זה צריך לשדר יוקרתיות ואם זאת את להבליט את ההיתר ההלכתי.

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כמו שכתבו קודמי (ותעזרי בעצה של אלי)
אם את רוצה לשפר את הטקסט- כי הוא צריך שיפור, את יכולה לשים לב לזה שבעצם איך שהוא כל הטקסט כתוב פעמיים, אמנם בשתי סגנונות אבל כפול, כאילו הלקוחה שלך ניסחה, לא היתה מספיק בטוחה בעצמה ו- - הסבירה את עצמה שוב.
לדעתי,בהסתכלות חוזרת, יש פה בכלל בלבול מסוים, שני קהלי יעד, שני סגנונות שונים, תפרקי את המודעה לשניים, ותעשי לה שני מודעות.
אחת:
כותרת גדולה עבור ציבור יראי ה', והטקסט המשני; בהכוונת גדולי הדור...
את "מגה, חלק שהוא חלק תורידי נקודות, תדגישי את "מגה ולא את "חלק" והפונט ממש לא חלק..
השניה:
הכותרת הגדולה; מגה חלק שהוא... והטקסט; חברת אפיליידי...
בשני המודעות תשאירי את הטקסט של בית דין מיוחד, אבל בראשונה מודגש יותר מהשניה.
עכשיו יש לך שני סגנונות קהל יעד, המודעה הראשונה פונה אל אלו שמחפשים דווקא את הכי כשר, וזאת מודעה הרבה יותר תורנית
המודעה השניה פונה אל אלו שרוצים יוקרתי, חלק וכו' אבל הכל שיהיה במסגרת הכשרות, ולכן המודעה תדגיש יותר את טיב המכשיר ואת החברה ותהיה מודעה יותר יוקרתית.
הרבהה עבודה.... רק נתתי לך כיוון, את לא חייבת לשמוע בקולי, אבל לדעתי צריך להוציא עבודה הכי טובה שאת יכולה גם עם הלקוחה לא משלמת טוב וכו' בסופו של דבר את תרוויחי מזה

hal17

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לדעתי אם תשני לפי מה שכתב/ה - eden7115

התוצאות יהיו 10............

תשלחי דוגמא מתוקנת, ונוכל לתת ציון..........

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שיניתי מעט לפי ההערות הבונות של כולם כאן, ושלחתי ללקוחה, אני אמורה הערב לקבל ממנה תשובה ואחרי שאסגור אעלה את זה בעז"ה שוב לקבל את האישור הסופי לפני הפירסום.

תודה לכולם!

גרפצ'יקו

משתמש רשום
אכן הכיוון הגרפי טוב - אך יש להתחשב באיך שהתוכן של הטקסט מוביל לעיצוב (כמו שכתבו החברים המכובדים על ניסוח של פשקווילים שמוביל לעיצוב כמו פשקוויל).

הימני אכן יותר מושך עין.

בהצלחה!

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אז זהו, בניגוד למה שאמרו כאן כולם, הם דוקא בחרו את המודעה השמאלית. אחת טענה שזה בולט ומושך יותר. ואחת טענה שהימנית יותר חניוקית.
הם אהבו את זה דוקא עם הפונטים האלה, ורצו להשאיר בניסוח הזה ובדוג' הזאת. אז זה מה יש.

קבצים מצורפים

• 83769.pdf
    KB 917.2 · צפיות: 6

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה