בקשה מבצעים - כל מיני חברות שצריכות אותנו....

תמיד בשמחה !!!!

משתמש רשום
שלום רב,
גם אותכם זה מעצבן לקרוא על תווית הבקבוק ששילמנו טבין ותקילין "לסריקה גלו ותזכו" - במשקאות, סבונים וכו' וכו'
כשיש לכם טלפון יהודי רגיל?
למה החברות שצריכות אותנו ומבקשות את אמונינו לא מתחשבות כהוא זה ועושות מבצעים 'נ ג י ש י ם' ?
הרי היום במודע כל כך לתת נגיש לאנשים עם מוגבלויות ולא שחלילה יש לנו מוגבלות אלא תתחשבו זה כסף שהוא גם שלנו, ממתין לשמוע מה אתם אומרים?

י. שלמה כהן

משתמש מקצוען
אדון מאיר. אפשר להפסיק להסיט את האשכול ממסלולו?
לא מתאים לך הדיון הזה תתקדם לאשכול אחר. דרך צלחה.

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הכל מסחרי. הם עובדים בשיטות המקובלות. אנחנו בחרנו להיות שונים, וזה מעולה. אבל אי אפשר לבוא בטענות לכל העולם.

תמיד בשמחה !!!!

משתמש רשום

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
למה זה מקובל לפרסם לך משהו באף שהוא לא לעניין... נניח ואני רואה על קוקה קולה פרסומת של אינדונזיה...
זה לא כמו אינדונזיה, זה כמו שיש כיתוב גם ברוסית על מוצר. כי יש לזה דרישה.
הם פונים לכל מיני מגזרים, ולכל אחד באופן אחר.

תמיד בשמחה !!!!

משתמש רשום
זה לא כמו אינדונזיה, זה כמו שיש כיתוב גם ברוסית על מוצר. כי יש לזה דרישה.
אז זהו שיש דרישה גם לאופציה של מבצעים מונגשים, את האמת אני כתבתי את זה בעקבות פרסומות על הקוקה קולה... ופעם כל פעם שהיה פרסומות כזאת אז החברה עצמה הייתה עושה גם מבצע למגזר החרדי, (וגם אגב לרוסי ולערבי) וראית שזה לפי החלק היחסי באוכלוסייה לפי התקנון נניח היה 100 פרסים אז כ 20 היה לטלפון, - שזה מובהק למגזר שלנו, אבל זה הפסיק... בערך ממתי שליברמן העלה את המחיר, ואגב הוא הראשון שנתן גושפנקא להעלאת המחירים עד היום זה רק עולה והחברות ראו שאפשר לקחת ולא קורה כלום...
הם פונים לכל מיני מגזרים, ולכל אחד באופן אחר.

תמיד בשמחה !!!!

משתמש רשום
אני הקטן מנסה לצלצל לכל חברה (שעדיין עונים בטלפון... כי גם זה הולך ונגמר) ומנסה לבקש אבל זה נשמע שהם לא יודעים על מה אני מדבר....

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אז זהו שיש דרישה גם לאופציה של מבצעים מונגשים, את האמת אני כתבתי את זה בעקבות פרסומות על הקוקה קולה... ופעם כל פעם שהיה פרסומות כזאת אז החברה עצמה הייתה עושה גם מבצע למגזר החרדי, (וגם אגב לרוסי ולערבי) וראית שזה לפי החלק היחסי באוכלוסייה לפי התקנון נניח היה 100 פרסים אז כ 20 היה לטלפון, - שזה מובהק למגזר שלנו, אבל זה הפסיק... בערך ממתי שליברמן העלה את המחיר, ואגב הוא הראשון שנתן גושפנקא להעלאת המחירים עד היום זה רק עולה והחברות ראו שאפשר לקחת ולא קורה כלום...
להערכתי, במגזר החרדי הרוב מעדיף הוזלה במחיר, מאשר איזה מבצע על גלגל ים או אבוב.
ולכן זה גם דרך שיווקית שונה.

תמיד בשמחה !!!!

משתמש רשום
להערכתי, במגזר החרדי הרוב מעדיף הוזלה במחיר, מאשר איזה מבצע על גלגל ים או אבוב.
ולכן זה גם דרך שיווקית שונה.
זה צילום מסך התקנון שלהם שאתה רואה שהיה לערבים לחוד ולחרדים לחוד, זה נגמר...
השאלה למה אולי הם זיהו שיש מלא חרדים עם אקליפציות...
לחילופין פעם אמר לי מישהו שכזה באפליקציה הוא יודע שהבנאדם שבוי שלו בפרסומות מהיום וכזה חופשי פחות... אולי...

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-09-02 100108.png
    צילום מסך 2024-09-02 100108.png
    KB 232 · צפיות: 2

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
וזה פחות קורה בקוקה קולה ובפפסי או בבמבה...
קורה גם קורה. ברשת יש חסד, כבר כמה חודשים מי שקונה קנייה מעל 100 ש"ח יכול לרכוש במבה אוסם ב1.90 וכן עוד מוצרים של אוסם. (כעת על קפה נמס, 15 ש"ח בקנייה מעל 100). וגם המחיר של קוקה קולה בריכוזים החרדיים יותר זול מבחוץ.

תמיד בשמחה !!!!

משתמש רשום
קורה גם קורה. ברשת יש חסד, כבר כמה חודשים מי שקונה קנייה מעל 100 ש"ח יכול לרכוש במבה אוסם ב1.90 וכן עוד מוצרים של אוסם. (כעת על קפה נמס, 15 ש"ח בקנייה מעל 100). וגם המחיר של קוקה קולה בריכוזים החרדיים יותר זול מבחוץ.
עדיין אני חושב שלא הבתנת אותי לא מבצעים בתשלום וכדו' אלא שעל תווית הבקבוק שמונח על שולחן שבת יש את הברקוד והאופציה לסריקה, וכתוב גלו וזכו...

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עדיין אני חושב שלא הבתנת אותי לא מבצעים בתשלום וכדו' אלא שעל תווית הבקבוק שמונח על שולחן שבת יש את הברקוד והאופציה לסריקה, וכתוב גלו וזכו...
הבנתי גם הבנתי, פשוט אלו עם הסמארטפונים, זה הדרך לשלוט להם על המוח, ע"י גירוי יצר הסקרנות,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה