עזרה מבינים במחשבים? אולי תוכלו לעזור לי?

ווינדוס

משתמש פעיל
אם ללכת על חדש
אז לנובו בכלל לא בליגה שלי...
אני מחפשת מחשב באיזור ה1000
ולנובו מתחיל רק מאיזור ה2000

יש לכם משהו טוב חדש להציע ל במחיר הזה?
שיהיה יותר טוב מהמחודשים?

ווינדוס

משתמש פעיל
מניסיון שמה?
אם יש לי את המחשב הזה?
כן, קניתי אותו בחגים, ובינתיים אני מרוצה מאוד מאוד. הוא מהיר, נוח, קל, שמבחינתי זה היה השיקול הכי חשוב.
את המחשב הזה יש לך?
ולמה החלטת לקנות אותו?
שמעת עליו המלצות?

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
מניסיון שמה?
אם יש לי את המחשב הזה?
כן, קניתי אותו בחגים, ובינתיים אני מרוצה מאוד מאוד. הוא מהיר, נוח, קל, שמבחינתי זה היה השיקול הכי חשוב.
מהחגים לעכשיו זה לא מודד כל כך, הבדיקה צריכה להיות לפחות שנה

סמינר דוד

משתמש מקצוען
אם ללכת על חדש
אז לנובו בכלל לא בליגה שלי...
אני מחפשת מחשב באיזור ה1000
ולנובו מתחיל רק מאיזור ה2000
ברשת ראיתי לנובו במחירים מאוד זולים, 1200-1300
הוא לא נייד קטן?
רק 11 אינצ'
הוא באמת מעט קטן, אבל זה היה הצורך שלי. רציתי קטן, להכניס לתיק ולקחת כל יום לבית הספר.
את המחשב הזה יש לך?
ולמה החלטת לקנות אותו?
שמעת עליו המלצות?
לא את המחשב הזה בדיוק. משהו דומה, (בצבע כחול) קיבלתי עם מערכת הפעלה, וינדוס 10.
את ההצעה קיבלתי ממרכז המחשב, ואני מאוד סומכת עליהם, ואז ראיתי באחד המקומונים פרסום על המחשב הזה באלף ש"ח, הלכתי וקניתי. הייתי צריכה גם אופיס, הוא היה מוכן להתקין במאה ש"ח, עשיתי את זה לבד. ואפשר לקנות דרך האיביי ב-15 ש"ח.
מהחגים לעכשיו זה לא מודד כל כך, הבדיקה צריכה להיות לפחות שנה
אכן כן, זה עדיין מעט זמן, ובגלל זה כתבתי ממתי.

ווינדוס

משתמש פעיל
יד שניה ל

יד שניה ומחודש, לדעתי זה חתול בשק. כך שבהפרשים קטנים שווה ללכת על חדש , מלבד שביד שניה הבטריה חלשה יותר וגם המעבד נחלש, כך שעדיף לקנות מעבד יותר חלש ,וחדש.
ואם אני קונה מחודש עם אחריות ל3 שנים איסוף והחזרה מבית הלקוח גם לא כדאי?

גלינג

משתמש סופר מקצוען
למורת רוחם של מומחי המחשבים.
אני הקטן (באמת! לא ענוה וכאלו) סבור כי לשימושים כמו שלך מספיק מחברת של אסוס/ווינ'
במחיר של 900-1100 ₪
קליל מהיר ואחריות מלאה.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
ואם אני קונה מחודש עם אחריות ל3 שנים איסוף והחזרה מבית הלקוח גם לא כדאי?
קניתי בעבר מחשבים משומשים, ללא אחראיות, כלומר אחריות רק להתחלת העבודה, המחשב עובד? זהו נגמרה האחריות. ואני עדיין נהנית מהם.
עדיין פירושו, 4 שנים.
המפרט מצא חן בעיני, התאים לי, המחשב טוב, המחיר שלו רבע מחדש, והוא עובד יופי.
רק כדאי לקחת בחשבון, לדעתי, שאם קונים משומש, כדאי לקנות מחשב שהמפרט שלו חזק. הוא יהיה עמיד.
הרבה הצלחה!!

ווינדוס

משתמש פעיל
קניתי בעבר מחשבים משומשים, ללא אחראיות, כלומר אחריות רק להתחלת העבודה, המחשב עובד? זהו נגמרה האחריות. ואני עדיין נהנית מהם.
עדיין פירושו, 4 שנים.
המפרט מצא חן בעיני, התאים לי, המחשב טוב, המחיר שלו רבע מחדש, והוא עובד יופי.
רק כדאי לקחת בחשבון, לדעתי, שאם קונים משומש, כדאי לקנות מחשב שהמפרט שלו חזק. הוא יהיה עמיד.
הרבה הצלחה!!
ואיך המפרט של המחשב הזה?
טוב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה