כלי נגינה מבינים בימהה?

ALESIS

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני מחפשת סקירה כלשהי בנושא סדרות PSR S ו-PSR SX.

מה ההבדל ביניהן בגדול?
ובתוך כל אחת, מה ההבדלים בין הדגמים השונים?

ההבדל בין PSR SX600 ל-PSR SX900, למשל, משמעותי ברמה ששווה להשקיע עוד כמה אלפים בשביל זה?

ועוד שאלה:
יש הבדל בצורך של הלקוח?
זאת אומרת, יש אורגניות שמותאמות יותר להופעות ואירועים, כמו טיירוס וגנוס.
אבל בין שתי הסדרות הנ"ל, משנה אם מטרת הקנייה היא נגינה באירועים או הכנת פלייבקים?

אשמח מאוד אם יש כאן מישהו שמבין ויוכל להחכים אותי :)
תודה

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בין 600 ל900 הבדל ממש בכל המערכת לא יודע אם שווה אבל זה ליגה אחרת לגמרי.
בין 700 ל900 אותו מערכת הפעלה כמו של הגנוס או טיירוס רק עם יותר אפקטים צלילים ופיצרים וכו' וסאונד יותר טוב.
בקטע של הופעות לא ברור מה ההבדלים.......
יותר נראות.....
לפלייבקים ודאי הסדרה הפשוטה נותנת מענה מצוין מספיק גם 700.
אם כי היום ניתן לראות יותר את הSX900 בהופעות
ההבדל בים S לSX יש כמה הבדלים לא ברמת התכנות.

ALESIS

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תודה רבה על התשובה!
ההבדל בים S לSX יש כמה הבדלים לא ברמת התכנות.
"רמת התכנות" הכוונה המקצבים של האורגנית עצמה?
ובמה יש הבדלים, אם לא בזה?

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא.
הכוונה באופציות שיש לעריכת הסאונדים והמקצבים.
מקצבים אפשר תמיד להוסיף.

קלידן צעיר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
ההבדלים בין הS לSX מבחינם סאונד הם כמו ההבדלים בין דגם ישן לחדש יותר בS [כמו שהS975 יותר טוב מהS970 ככה הSX900 יותר טוב מהS975].
ומנסיון בעריכת פלייבקים ומקצבים הסדרה הישנה הרבה יותר נוחה, וגם יותר אמינה [היה לי חבר שבSX900 קרו לו כמה בגים שכמעט הרסו את האורגן והוא היה חייב לפרמט אותו והלך לו כל החומר שהיה בו].

ALESIS

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תודה לכל העונים!
יש עוד דעות בקהל?

הקלידן המאסטרו

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אני אם s975, יותר מ4 שנים.
אני ממש מרוצה ממנו מבחינת האופציות והממשק בתוכנות עריכת ויצירת מקצבים.
למרות שתכל'ס זה לא מתקרב לתוכנות מחשב כמו קיובייס,
אבל הבנתי שבין האוגנים הוא מהנוחים לתכנות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה