קרן נאמנות מבין שלושת הקרנות השקליות הכשרות, מי הוכיחה את עצמה כריווחית ביותר?

אליקו a

משתמש חדש
צהריים טובים,

מבין שלושת הקרנות השיקליות הכשרות, מיטב הראל ומגדל, הוכיחה את עצמה כריווחית ומשתלמת ביותר?

נ.ב. אני קונה דרך הבנק.

בתודה מראש.

חניוק

משתמש מקצוען
1718891095126.png

1. בדקתי מ24/01/24 כי אז הקרן של מגדל הונפקה
2. לא אומר כלום על העתיד
3. דמי הניהול בהראל גבוהים יותר ב0.01%

yossilang

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מעניין שאין כמעט הבדל גם בין הכשרות לאלו שלא.

חניוק

משתמש מקצוען
אגב, חשבתי אולי "לפזר" בין שלושת הקרנות.
יש בזה טעם?
תסתכלו על הרכבי הקרן ותחליטו

אליקו a

משתמש חדש
אין עמלות קנייה ומכירה ועמלות שמירה בבנק
אבל החברות לא מתנדבים, לדוגמה מגדל שקלית כשרה: דמי ניהול 0.09% ודמי נאמנות 0.01%
אולי דמי הפצה 0.1% לא משלמים אם קונים בבנק
גם במידה ואני רוכש קרן כספית שקלית בלבד דרך הבנק, יש דמי ניהול?
כאן למשל כתוב שאין דמי ניהול.
איפה ההבדל?

אליקו a

משתמש חדש
@חניוק שאלה אחרונה: האם את כל ההטבות ברכישת קרנות כספיות שקליות דרך הבנק, צריך לבקש מהפקיד, או שזה אוטומטית לכלל הלקוחות? [בנק פועלים].

חניוק

משתמש מקצוען
אני קונה מגדל כי זה בכשרות בד"ץ העדה החרדית, האחרים בכשרות הרב אריה דביר
אבל מבחינה כלכלית אני לא חושב שיש שיקול לבחור אחד על פני האחרים

קול מבשר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
יש עוד קרן כשרה
אלטשולר שחם ללא אג"ח קונצרני בפיקוח תשואה כהלכה

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה