טיול בחו"ל מבודפשט לקרעסטיר

האלמוני

משתמש מקצוען
לכל המעוניין
יש 2 מקומות ברכב פרטי, לנסיעה בשבוע הבא מיום ראשון לפנה"צ, עד חמישי בבוקר

כולל ליזענסק קערעסטיר, ועוד, וגם קצת אטרקציות, במחיר של $750 כולל הטיסות.
לגברים בלבד.
כל הקודם זוכה

לפרטים באישי.
יש אפשרות לחזור כבר ברביעי בבוקר, ב$700 בלבד.

סוכן טיסות

משתמש רשום
רוצים לטוס לקרעסטיר ולהיות בשבת בפרשבורג במחיר הפסדח בסך 390 $ בלבד ???
זו ההזדמנות שלא תחזור
מדובר בחבילה הכל כלול
בתור סוכן טיסות שהתחייבתי על מקומות ונשאר לי מקומות, החלטתי לשווק במחיר מטורף ומשוגע שלא תמצאו בשום מקום אחר (אתם מוזמנים לבדוק אותי) חבילה הכל כלול
יציאה ביום חמישי 20.04 המראה בשעה 20:05 בערב לוינה, משם נסיעה למלון מפואר בפרעשבורג (ברטיסלבה) לינה, יום שישי בבוקר לאחר תפילת שחרית וארוחת בוקר נסיעה לניקלשבורג לקברו של ר' שמעלקא מניקלשבורג (יום היארצייט שלו בשבת קודש) לאחר מכן חוזרים לשבת בפרשבורג אירוח כיד המלך לינה כאמור במלון מפואר, יום ראשון בבוקר לאחר תפילת שחרית וארוחת בוקר נשפוך שיח בקברו של החתם סופר, לאחר מכן נסיעה לקרעסטיר ליומא דהילולא של ר' ישעיה בן ר' משה
כל הנ"ל מותנה באם אתם מארגנים קבוצה של מינימום 30 אנשים
כמו כן ניתן לצרף יחידים במחיר 450 $ לנוסע (כאמור בתנאי של הרשמה לפחות של 30 אנשים)
שווי אמיתי של כל כרטיס כזה הוא 650 $
(לא כולל חזור-שזה ניתן להזמין בנפרד בעלות 255 $)
בטלפון 073-2367722

יש לנו טיסה לבודפסט בעוד שלוש שבועות
ואנחנו רוצים לנסוע לקערעסטיר,
אנחנו זוג עם תינוקת בת חצי שנה,
אין דרך אחרת חוץ מרכבות?
ודבר נוסף (אם נימצא טרעמפ) ברכב צריך כיסא לתינוק כמו בישראל?
בבקשה תעזרו לי בזה, תודה!!!!

האלמוני

משתמש מקצוען
זו ההזדמנות שלא תחזור
מדובר בחבילה הכל כלול
בתור סוכן טיסות שהתחייבתי על מקומות ונשאר לי מקומות, החלטתי לשווק במחיר מטורף ומשוגע שלא תמצאו בשום מקום אחר (אתם מוזמנים לבדוק אותי) חבילה הכל כלול
יציאה ביום חמישי 20.04 המראה בשעה 20:05 בערב לוינה, משם נסיעה למלון מפואר בפרעשבורג (ברטיסלבה) לינה, יום שישי בבוקר לאחר תפילת שחרית וארוחת בוקר נסיעה לניקלשבורג לקברו של ר' שמעלקא מניקלשבורג (יום היארצייט שלו בשבת קודש) לאחר מכן חוזרים לשבת בפרשבורג אירוח כיד המלך לינה כאמור במלון מפואר, יום ראשון בבוקר לאחר תפילת שחרית וארוחת בוקר נשפוך שיח בקברו של החתם סופר, לאחר מכן נסיעה לקרעסטיר ליומא דהילולא של ר' ישעיה בן ר' משה
כמו כן ניתן לצרף יחידים במחיר 450 $ לנוסע (כאמור בתנאי של הרשמה לפחות של 30 אנשים)
בטלפון 073-2367722
האם הצלחת למכור את זה?
ואגב - איזה כשרות יש במלון לשבת?

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
אין דרך אחרת חוץ מרכבות?
יש כל שעתיים רכבת ישירה.
לא מסובך בכלל.

האלמוני

משתמש מקצוען
לכל המעוניין
יש 2 מקומות ברכב פרטי, לנסיעה בשבוע הבא מיום ראשון לפנה"צ, עד רביעי בבוקר

כולל ליזענסק קערעסטיר, ועוד, במחיר של $750 כולל הטיסות.
לגברים בלבד.
כל הקודם זוכה

לפרטים באישי.
עדיין אקטואלי, הטיסה מחר 11:30 לפנה"צ.

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
זו ההזדמנות שלא תחזור
מדובר בחבילה הכל כלול
בטלפון 073-2367722
אפשר עזרה בקשר לטיסה? התקשרתי למשרד ולא עונים,
אין לי פרימיום. תודה

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מישהו יודע על נהגת ל6-7 נוסעות בבודפסט, כמובן נעימה אמינה והעיקר זולה?

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אין דרך אחרת חוץ מרכבות?
הסתדרתם? באיזה תאריך אתם נוסעים לקעסטיר?

wiza

משתמש חדש
יש שאטל יומי מבודפשט לקרעסיטר בעלות 50 דולר לאדם. +36-305780160

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה