בקשה מארז אספנות של במבה

blue eagle

משתמש מקצוען
לאחרונה כשהייתי במרכז המבקרים התלבטתי אם לקנות אותה בחנות שם פתאום זה היה לי מוזר בובה ערומה בבית
נכון הילדים לה הבינו את ההתלהבות שלנו מהבובה
לא הכירו אותה רק שאלו למה היא ערומה.... עם שן אחת....

יאנג

משתמש פעיל
בסופר פארם גם יש, עולה 39.90 , נוסטלגיה של בובה, יש לי 2 מהדור הקודם זה מתוק ממש , הלוואי יחזור הבובות הקטנות לאריזות של הבובה ובכלל מתנות תמורת קנית מוצר ולא הגרלה

מה עושים איתה?
היא לא נראית גמישה
ולא נראה שכיף לילדים לשחק בה
או שזה בכלל לכם ;)
אני חושבת שהבת שלי (תינוקת) שלי תעוף עליה
וכן, אין ספק שכל מבוגר שקונה אותה קונה אותה גם קצת לעצמו
בכל אופן נוסטלגיה......

WANNA BE

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
אמור להיות גם בסופר פארם ב45

.sima d

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בסופר פארם גם יש, עולה 39.90 , נוסטלגיה של בובה, יש לי 2 מהדור הקודם זה מתוק ממש , הלוואי יחזור הבובות הקטנות לאריזות של הבובה ובכלל מתנות תמורת קנית מוצר ולא הגרלה
באיזה סניף של סןפרפארם קניתם?
באיזה עיר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה