דרוש מידע מאק- איפור לחתונה?!

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
יש עשרות מדריכים ביוטיוב איך להתאפר נכון [בעברית וגם באנגלית].
עם המלצות על סוגי איפור שונים, לא יודעת למה התקבעתן על איל מיקאז' או מאק.. יש עוד מליון .. הכל תלוי ברמת התקציב!

מאד מאד תלוי מה סוג העור שלך .. ולכן צריך לבדוק טוב שהמוצרים הם מותאמים נכון לסוג העור.

ברעיון כדי שתקבלי את התוצאות הנכונות מהמייקאפ של אסתי לאודר חייב להיות בסיס טוב לעור , כלומר לחות + פריימר, [הפרמייר כדי לצמצם נקבוביות ולהחליק את העור]
ולא מורחים את המייקאפ אלא טופחים עם הספוגית [הביוטי בלנדר היא ספוגית מעולה ויקרה יותר אבל היא באמת הרבה יותר איכותית ומקצועית] הספוגית אמורה להיות לחה [כך שהיא לא לוקחת יותר מידי חומר לתוכה ולא מתבזבז המון מייקאפ] ואת מטפיחה שוב ושוב עד לכיסוי הרצוי , את הפודרה את גם מניחה בעדינות .

כדי ליצור באמת קיבוע לאיפור כמו שצריך [במיוחד במזג אוויר קייצי כמו בארץ, עדיף לשים מקבע [סוג של ספריי ] שיגרום לעמידות גבוהה יותר.

מושקוש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
את המקבע אפשר לשים גם לפני האיפור,
ויש אפשרות לשים בסיום האיפור,

וייס1

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול....
יש מישהי שיכולה להמליץ על פריימר מסוים?
שיכול להתאים לאיפור ערב?

chaluma

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול....
יש מישהי שיכולה להמליץ על פריימר מסוים?
שיכול להתאים לאיפור ערב?

כעיקרון הפריימרים של סמאשבוקס ממש טובים. אבל לא בטוח שאת בכלל צריכה פריימר. אם את לא צריכה וסתם תשימי איזה פרימר סילקוני אז סתם תסתמי את הנקבוביות ועכשיו קיץ ותזיעי מתחת אז בכלל זה יכול לעשות בלאגן לחינם.
אבל אם העור שלך כן צריך פריימר אז תבדקי איזה מהפריימרים של סמאשבוקס מתאים לסוג העור שלך או שתשאלי אותי...

וייס1

משתמש מקצוען
כעיקרון הפריימרים של סמאשבוקס ממש טובים. אבל לא בטוח שאת בכלל צריכה פריימר. אם את לא צריכה וסתם תשימי איזה פרימר סילקוני אז סתם תסתמי את הנקבוביות ועכשיו קיץ ותזיעי מתחת אז בכלל זה יכול לעשות בלאגן לחינם.
אבל אם העור שלך כן צריך פריימר אז תבדקי איזה מהפריימרים של סמאשבוקס מתאים לסוג העור שלך או שתשאלי אותי...
ליום חול אני לא צריכה...
רציתי לאירוע, שהאיפור יעמוד יותר יפה...
מה מיוחד בסמאשבוקס?

מושקוש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הפריימר של איל מקיאג'
הוא איכותי וממש טוב

לייצי

משתמש פעיל
כרגע למאק יש את השירות של איפור בחנות. משהי יודעת להמליץ איזה סניף באזור ירושלים מומלץ/לא מומלץ?

~מירי לוריא ~

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מנסיוני האיפור במאק (בחנות עצמה ובסכום האיפור 300 שקלים - רכישה של מוצרים)
לא משהו בכללללל
האיפור לא איפור ערב ... לא עמיד מידי
לא אהבתי בכלל !!!!
ולא מומלץ !!!!
זה כבר עיניין של טעם..
לא הייתי אומרת עניין של טעם
פותחת האשכול שאלה וביקשה המלצות
כותבת פה משהיא שניסתה, טעמה ולא נהנתה...
חשוב שהיא תשמע מכל מיני נסיניות ולאו דוקא רק אלה שעשו ויצא מושלםםם...

מושקוש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
יש את קרן סיני שיהא מאפרת של מאק, אלופה
ומתאימה את האיפור לדרישות ולטעם שלך
היא איפרה אותי ואת כל המשפחה לחתונה שלי והיינו ממש מרוצים.

ולגבי איפור במאק -
אם זה כן רלוונטי אז אני ממש ממליצה, לפני חצי דנה עשיתי את זה לחתונה של גיסתי והייתי מרוצה בטירוף
עמיד ומקצועי
300 ש"ח קניתי מוצרים וקיבלתי איפור ערב, כן תיאמתי מראש יום ושעה.
באיזה סניף?

ברטינה

משתמש חדש
אשמח לשמוע חוות דעת ממשהי שניסתה לאחרונה
מתלבטת לגבי איפור לחתונה של גיס בסניף בקניון אילון
תמורת 300 ש"ח ומקבלים מוצרים באותו הסכום
האם זה היה עמיד ?
והאם זה איפור שמתאים לאירוע ?

E7

משתמש פעיל
מבררת לגבי השירות הזה במלחה / ממילא
איפה יותר מומלץ? אם בכלל
תודה

HennyS

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע חוות דעת ממשהי שניסתה לאחרונה
מתלבטת לגבי איפור לחתונה של גיס בסניף בקניון אילון
תמורת 300 ש"ח ומקבלים מוצרים באותו הסכום
האם זה היה עמיד ?
והאם זה איפור שמתאים לאירוע ?
לא יודעת אם עדיין רלוונטי, אבל לתשומת ליבך בסניף הזה יש מאפרים גברים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה