עזרה מאפרת ומסרקת לכלה בירושלים

ANONYMUS

משתמש מקצוען
שלום,
אני מחפשת המלצות על מאפרת ומסרקת לכלה בירושלים.
וכן, המליצו לנו על זוג אחיות בשם בלוי, שאחת מסרקת אחת מאפרת, רק אין לי פרטים נוספים...
אם אפשר פרטי יצירת קשר עם אחת מהבלוי,
והמלצות על מסרקות ומאפרות נוספות.
תודה!

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מכירה מאפרת מעולה!! ממליצה מאד!
קוראים לה קרן גרינוולד 0527652521
אם פנוי לה, הרווחת!

סיגל א

משתמש מקצוען
גם אני ממליצה על קרן, אלופה!!!
היא פשוט 'מציירת' את הכלה,בדיוק מה שמתאים לפנים שלה, היא מוציאה כלות מהמם!!!
מסרקת - מירי רוזנשטיין - ממש מוצלחת!!
התסרוקת היתה מהממת, התאימה בדיוק לפנים, שום שערה לא זזה עד סוף החתונה.

ANONYMUS

משתמש מקצוען
גם אני ממליצה על קרן, אלופה!!!
היא פשוט 'מציירת' את הכלה,בדיוק מה שמתאים לפנים שלה, היא מוציאה כלות מהמם!!!
מסרקת - מירי רוזנשטיין - ממש מוצלחת!!
התסרוקת היתה מהממת, התאימה בדיוק לפנים, שום שערה לא זזה עד סוף החתונה.
אני רוצה דווקא תסרוקת שתזוז. לא אחת כזאת שעומדת כמו בול עץ על הראש....

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
על מסרקת אני ממליצה מאד על רוחי אנגל 0548404929
עושה טבעי, ומחזיק יפה מאד עד סוף החתונה

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
שלום,
אני מחפשת המלצות על מאפרת ומסרקת לכלה בירושלים.
וכן, המליצו לנו על זוג אחיות בשם בלוי, שאחת מסרקת אחת מאפרת, רק אין לי פרטים נוספים...
אם אפשר פרטי יצירת קשר עם אחת מהבלוי,
והמלצות על מסרקות ומאפרות נוספות.
תודה!
אם כונתך לחיה בלוי ואחותה שרה.
הם באמת נחמדות ועושות יופי של עבודה!!!
אני יכולה להשיג לך את המספר.

תמנונה

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש את רוחי אנגל- מסרקת
אחותה לאה קיין לשעבר- מאפרת
וגם גיסתה מיכל קיין-מאפרת

כולן מעולות.

שוקולד חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם זה עדיין רלוונטי-
יש את מירי כהנא- גם מאפרת וגם מסרקת- מדהימה!!!
בעלת ידי זהב- שווה לקחת אותה!!!
ממליצה בחום!
מס' הטלפון שלה הוא 052-7650340

tamar123

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גם אני ממליצה בחום על מירי כהנא היא מקצוענית ונעימה, כיף להתאפר אצלה!

ראלי

משתמש פעיל
בלוי זו כנראה חיה בלוי ואחותה שרה.

חיה בלוי מסרקת ומאפרת מדהים ושרה אחותה רק מאפרת נראה לי
שתיהם מאוד מקצועיות ומדהימות, עושות אוירה טובה ושמחה ביום הלחוץ של החתונה
שומעות לכל בקשה עם מלאאא סבלנות.

אני אישית התאפרתי אצל חיה לחתונה וגם תסרוקת , הייתה ככ טבעית ולא זזה עד סוף החתונה
וחוץ מזה התאפרתי אצל שרה אחותה לארועים כמה פעמים

מוכשרות בטירוף!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה